Nechci házet kytkou

Je v tom problém? Bude se to ode mě očekávat? Jde o to že se vdávám podruhé, na naší svatbě budou nejspíš jen 3 svobodná devcata🙂 přijde mi to tedy takové trapne a myslím že i pro ně by to nebylo ono. Nebo můžou chytat kytku i ostatní? V čem vlastně spočívá kouzlo tohoto zvyku🤔
Odpovědět
Profilova fotka
Vaše svatba vaše pravidla, udělejte si tk tak jak vy chcete a citite to
Odpovědět
Určitě to není nutnost a pokud ty nechceš, nedělala bych to. Můžeš se zkusit zeptat těch svobodných, jestli by chtěly chytat 🙂 ale primárně bych se řídila podle sebe 🙂
Odpovědět
Ja jsem na to treba zapomnela 😄 Kamaradka taky. Nikomu to nechybelo.
Odpovědět
Skús sa pozrieť na tento nový trend. :) Možno ťa osloví. ;) http://www.beremese.cz/magazine/tohle...
Odpovědět
@dana_racko toto planujem ja. Ale vydali sa mi 2 kamosky narychlo tak mi znizili pocet "bezenkyn" 🙂
Odpovědět
@kitycat A čo sesternice, kolegyne a susedky? 😁
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem neházela, původně jsem to měla v plánu, ale nějak na to nedošlo. Kytku jsem pak darovala kamarádce, která nám na svatbě a s jejími přípravami ohromně moc pomáhala (mamky a svědkyně měly svoje). A nemyslím si, že by to někdo nějak extra očekával, že by se mělo házet.
Odpovědět
Ahoj, neházela jsem, bylo to jasné od počátku - chytaly by jedině malé holčičky, ostatní ženy byly vdané😄 A teda bylo by mi líto té nádherné kytky.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?