Máte zkušenosti s KetoDiet? Jak vám vyhovovala?

Už jsem tu dávala podobnou otázku - ehm, asi jsem měla dát diskuzi hnedle - jestli má někdo z vás s KetoDiet zkušenosti. Kolem zatím slýchám veskrze pozitiva, mám dobrej pocit z toho, jak komunikujou (mají online poradnu) , dost jsem si toho na jejich stránkách, i na mě dobře působí jejich facebookovej profil. No prostě nechala jsem se přesvědčit a teď jsem si v akci se 40% slevou pořídila první dózu s dietou a chystám se do toho. Ráda uslyším vaše názory a zkušenosti a třeba bysme mohly s ketodiet hubnout pospolu .. tu podporu budu potřebovat :)
Odpovědět
Profilova fotka
no, jsou tam odezvy od lidí, kteří zhubli....ale zajímalo by mě, jak vypadají po měsíci, dvou?
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych ti radila nejdřív prostudovat nějaký materiály o fyziologii člověka. Samozřejmě že Ketodiet funguje, ale pro tělo to zrovinka nic moc úžasnýho neni. Nicméně ať si každej se svou tělesnou schránkou dělá co chce a tělo má přijít do hrobu pořádně zhuntovaný ;-)
Odpovědět
Já jsem si teda na jedný slevový akci pořídila voucher na 7 dní .. prostě vyloženě na zkoušku, trochu se bojím tý chuti, nebo že mě to nebude sedět, nevím. Jen to teď krapet odsouvám, až nebudou žádný večerní akce :) Říkám si, že když se ta striktní fáze nedrží dlouho, tak by to mohla být dobrá motivace, a navíc pravidla a řád člověka taky kolikrát hodně ukočírujou. Není tu tedy někdo, kdo už má za sebou třeba fakt ty 2 měsíce nebo dýl od diety? Pro představu, jestli se to pak dá zvládnout, nebo se člověk vrátí ke svejm kilům?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Zdravím,s ketodiet jsem opravdu zhubla bez problému.Je to už půl roku váha se drží ,teď kila už jdou pomaleji dolů, ale jdou,jím pravidelně,čerpám z receptů ketodiet.Občas si dám jeden sáček denně,když nemám čas si připravit jídlo.Na dovolené jsem měla strach,že přiberu ale v pohodě.Dodržovala jsem pravidelnost v jídle.Ketodiet mi hubnutí nastartoval a teď vážně nemám problém.Samozřejmě ještě cvičím.Zapomněla jsem jen říct ,že za půl roku jsem zhubla 12 kilo. :
Odpovědět
@kacka33 Dobrý den, je to již delší čas - tak jak? Zhubla jste. Nezlobte se, ale chci taky zhubnout a tak čtu co se dá a připravuji se na to psychicky. :-p
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj, ketodietu jsme zkoušeli s přítelem a efekt tam rozhodně je, ovšem ne takový, jak bychom čekali. Pokud si chceš tu váhu udržet, musím takto jíst už celý život, protože jakmile přestaneš, jsi na stejné váze (možná i vyšší) než jsi byla. A řekněme si to upřímně, je to za docela dost peněz, není to skoro vůbec chutné a zároveň to ani není nejzdravější metoda hubnutí 🙂. Pokud mohu poradit, za ty peníze si raději nech udělat jídelníček na míru a začni chodit plavat/do fitka,... 🙂
Odpovědět
Osobně s tím zkušenost nemám, ale spoustě lidem, co jsem slyšela, to docela pomohlo 🙂.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?