Máte před sebou s miláčkem tajemství?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, zajímalo by mě, jak to kdo máte? Říká se, že tajemství by člověk neměl mít před svým lékařem (gynekologem), kadeřníkem, právníkem a daňovým poradcem. Ale jak je to s miláčkem? Říkáte mu fakt všechno?
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
kopa:Úplně s tebou souhlasím, taky když jsem si někdy zašla s někým na kafe tak hned za tím viděl sex, nevěru a bůh ví co. I když jsem měla sraz s holkama ze školy tak mě podezíral že jedu za nějakým chlapem. Takže od té doby mu nic takovýho neříkám. Akorát mě štve to že on žárlí, nevěří mi a podezírá ale kolikrát jsem se dozvěděla že byl taky za bývalkou nebo na diskotéce když jsem nebyla doma a ještě byl překvapenej jak mi to může vadit, takže shrnutě on může vše a já nic. Proto asi máme tajemství....
Odpovědět
Profilova fotka
Co se týče našeho vztahu, tak žádná tajemství nemám a doufám, že on taky ne. Samozřejmě, že o mně neví vše (třeba, jak tady padlo, počet partnerů - ale neptá se, tak mu to přece nebudu povídat sama). Jsme oba tolerantní, takže chodí na pařbičky s klukama z práce a já s holkama - občas. Ale většinu kamarádů máme společných, takže solo jen výjimečně. weru, já nejsem zvyklá takto titulovat mého manžela (lásko, miláčku) - říkám mu zdrobělinou jména (Peťo nebo Peťulko) a to mu nevadí. Přezdívky většinou jen doma.
Odpovědět
Profilova fotka
ja tajemstvi mam a jak manzel nevim, ale rekla bych, ze asi taky nevim uplne vsechno :-)
Odpovědět
já bych neřekla tajemství, ale něco co nevím. Není to přímo tajné, klidně bych to řekla. Ale také nemusí vědět vše, to není zdravé pro vztah. To dělají hodně ženské že na sebe vše poví. Já se snažím být někdy i trochu tajmená, aby si nebyl moc jistý. Sem tam to vztahu prospěje.
Odpovědět
U me je treba problem v tom, ze kdyz mu neco nechci rict, tak mu to stejne nakonec reknu, pac jsem takova, ze s nim mluvim snad o vsem a stejne bych se prokecla:) chichi:)
Odpovědět
tak třeba já nevím kolik peněz má ušetřených na kontě, prostě mě to nezajímá. A taky si neříkáme výši platu, cca to víme ale výplatní pásky si neukazujeme 8-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
tak ja nevim ale pokud bych si ho brala a chtela s nim byt v manzelstvi tak bych teda cca chtela vedet i jak je na tom financne, tedka to nevim a nejak to neresim ale pak bych to asi rada vedela treba i kvuli detem atd. (samozrejme ze ne presny vypisy ale jen tak ramcove :)
Odpovědět
kata267: já to taky budu chtít třeba vědět ale dokud nejsme svoji tak je po tom prdlajs :-p marcicek: určitě bych mu nikdy neřekla že jsem ho třeba podvedla ( což néééé ;-) ale spousta ženských a možná i chlapů to řekne proto aby ulevili svědomí což je myslím naprostej nesmysl. Co oči nevidí (a uši neslyší) to srdce nebolí :-x :-x :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já si myslím že pro vztah je i nutné mít svá malá tajemství a by byl prostě pořád kořeněnej :-) protože když o sobě budete vědět úplně všechno a říkat si všechno tak za chvíli v podstatě není co objevovat a velmi rychle se upadne do stereotypu, což je pro vztah zabiják :-p Navíc ten druhej to třeba nemusí pochopit a třeba i když vám to připadá neviné (třeba pařbička s kamarádama :-) tak jemu ne a naopak. Takže malá tajemství ano, samozřejmě nic zásadního co by vztah ohrožovalo, protože to se většinou provalí. Co se týče financí, tam tam tajemství nemáme - máme jeden společnej účet.
Odpovědět
pralinka - no ono vetsinou tajemstvi typu nevera se provali a pak je to blby... :-|
Odpovědět
Článek se načítá
myslím že průser je to tak jako tak, tak proč to nezkusit zatajit ? :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
marcicek - ano tak sem to myslela i ja
Odpovědět
Profilova fotka
My sice máme společné jmění už od září, ale vlastně ani nevíme navzájem, jaké máme příjmy a ani kolik má kdo na účtě...nějak toto neřešíme. ;-)
Odpovědět
Určitý věci MP neříkám....ale ne proto, abych "měla tajemství", ale protože to nepovažuju za důležitý....třeba kolik mám párů bot =-) :-D :-D Ale jinak spolu mluvíme úplně o všem a myslím, že všechno zásadní (ať už příjemný míň či víc) o mně ví a nebo alespoň tuší. Žádný nervydrásající nejasnosti mezi partnery nepatří a všechno ostatní je v cajku. 8-)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?