Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
@cital Klidně hned. No já zase s čokoládou problém nemám. Ale s pizzou a slanejma nezdravejma věcma |-|
Odpovědět
@kakamilca já sice z Prahy už nejsem, ale virtuálně do toho s váma pujdu :-) na mě platí omezit sladký, hodně zeleniny a pohyb....zvladam jen tu zeleninu....:-/ tak jak to virtuálně provedeme? nemužu se vdavat v takovým stavu jak jsem - teda jak vypadam ted..;)
Odpovědět
Profilova fotka
@paja011 Teda holky začínám mít do toho docela chuť :) No já taky zvládnu maximálně jen tu zeleninku a pohyb jen ten nutnej pro to co dělám ale nic navíc. Takže jak na to :) No měly by jsme asi začít s hodnotama :) Změřit si míry, zvážit se a svěřit se :-D Aby jsme měli jasno :) No a potom si stanovit cíl, kolik do svatby chceme shodit a kolik na to každá máme času. Tím bych asi začala :)
Odpovědět
Profilova fotka
@paja011 A jako odměnu bych navrhovala nechat si jít nafotit boudoir fotky - nebo spíš jako motivaci. ;-)
Odpovědět
@kakamilca ok souhlasím, fotky jsou dobrej nápad...:) s těma mírama...ufff, jsem na váze rpro jistotu nějakej měsíc nestála a docela se bojím co se tam ukáže...dobře dnes to spáchám... :-D do svatby je 7měsíců tak třeba s tím něco udělám.. kdy vy se berete?
Odpovědět
Profilova fotka
@paja011 No právě teď je ten pravý čas si přiznat jak na tom člověk doopravdy je :) Taky jsem jí měsíc neviděla :) My máme datum 1.6. Takže bez týdne taky 7 měsíců. :-D
Odpovědět
@kakamilca my termín 8.6.,teda ještě nepotvrzený... 8-) takže začneme se nějak hýbat a co jíst a nejíst..? když si nebudu moct dát něco sladkýho tak asi umřu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@paja011 Jako sladkou náhražku vem sušený ovoce (s mírou ale) a nebo kostička čokolády, ale tak tý 80%. Teď jsem byla na váze...
Odpovědět
@kakamilca sušený ovoce nwm, tak max babány nebo ananas, nějaký švestky, meruňky sušený to nemůžu ani vidět... a jak jsi dopadla? já počítám tak 75, ale bojím že to bude víc a mě z toho trefí.... :-(
Odpovědět
Ahoj holky, tak já se tedy také přidávám ode dneška ... chci zhubnout tak 5 kg. Zvážím se až zítra, po snídani nemám na to odvahu :-D . Metr též doma nemám :-). O tomto víkendu s dodržováním nějakého programu bude asi problémek, ale zas budu mít velmi, ale velmi velký výdej energie. A svatbu mám za 3 měsíce (už tak brzo).
Odpovědět
@paja011 Asi taky bez sladkého umřu x-) .
Odpovědět
@kakamilca S těma fotkama je to dobrý nápad, chci je nafotit určitě tak, či onak.
Odpovědět
Článek se načítá
@cital já zkusím to sešené ovoce ale nevím...snad to pujde. já ten metr asi taky nemám...jen u našich.. já stejně když hubnu tak hubne nejdřív prsa a pak možná něco jinýho...tak to tak vidím že mi spadnou šaty a zastaví se mi na...zadku:-D
Odpovědět
@paja011 Já mám docela malé prsa, tak doufám, že mi zůstanou :-D . Chtěla bych zmenšit zadek a stehna.
Odpovědět
@cital to jsme na tom stejne, já ještě břicho (bych chtěla shodit..;)), asi nejaký posilování, to bych snad mohla zvládnout..
Odpovědět
@paja011 Myslím, že tak to má hodně bab :-). Já mám břicho v klidu, ale chtělo by to taky posílit....stejně jako ruce.... atd. Jaký pohyb chceš zvolit? Já budu přes víkend praktikovat výlety do hor (pohužel to nejde každý víkend), přes týden rotoped (to musím i ze zdravotních důvodů kvůli kolena), pokud bude hezky tak místo rotopedu běh (to už je horší :-) ) a chci začít chodit na horo stěnu (snad to výjde i časově), ale jsou to plány :-). Se společnou podporou ty tuky sundáme, ne?
Odpovědět
@cital já tak jednou za týden chodím plavat, ale tj málo... dřív jsme chodili běhat ale nějak se to vytratilo, tak to bych chtěla obnovit - ikdyž přítel má ted problémy s kyčlí tak asi nebude chtít se mnou a já sama se asi nedonutím, leda že by za mnou jezdil na kole...:-D a občas tak jednou za 14dní jdu cvičit a posilovat na hodku, ale to by taky chtelo casteji
Odpovědět
To je fakt málo :-). Jejda kyčel...to jsem měla nedávno...to je hodně nepříjemné zranění...jsem se měsíc jenom belhala.
Odpovědět
@paja011 To je fakt málo :-). Jejda kyčel...to jsem měla nedávno...to je hodně nepříjemné zranění...jsem se měsíc jenom belhala.
Odpovědět
@cital je to blbý, nevíme z čeho to konkrétně má, ale skuhrá když má jít do schodů, když si blbě lehne, když jde pomalu....doufám že než se ožení tak se mu to zahojí :-D tak já začínám běhat..ale nevím od kdy, do víkendu mi to nevyjde... :-( tak v sobotu... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@paja011 No já tu metr asi mám, ale budu muset hooodně hledat :)
Odpovědět
Profilova fotka
@paja011 @cital Holky to musíme zvládnout!!! Já teda každé úterý a občas čtvrtek mám tréninky a v sobotu zápas a když ne tak taky trénink, ale hraju kuželky takže mám namakaná stehna (ty asi teda nezmenším:), lýtka (nevejdu se skoro do žádných kozaček :-D no a potom pravou ruku :) Ale takový ty ženský proporce jako je zadek a břicho tam se najde přesně tak těch 8kg co bych chtěla shodit. Prsa mám také malá, ale pokud půjdou ještě dolu tak se to dožene nějakou podprdou. Přítel říkal, že mu tohle nevadí hlavně, abych se cítila dobře. Já vím, že když omezím jídlo po 18té hodině a k večeři budu dodržovat salát a maso a budu mít každý den pohyb tak to půjde....
Odpovědět
@kakamilca tj taky můj problém, nejíst úplně večer...to taky budu muset zapracovat..
Odpovědět
Profilova fotka
Každopádně jelikož do toho půjdeme na plno až od zítra měla jsem teď ke svačince kafíčko a fidorku... Ale fidorka je od přítele takže tu jsem prostě musela sníst :-D :-D :-D
Odpovědět
@kakamilca Já to mám stejně, mám docela namakané stehna z hor, takže to asi nesundám., ale ta prdel musí pryč :-D . Jdu do toho nakonec od zítřka, jelikož dnes pracuji z domu ... a doma je lednička ... a v ní bonbonky, co mi koupil přítel :-). Již jsem porušila ...
Odpovědět
Profilova fotka
@cital Teeeda koukám, že tohle bude faaakt těžký!!! :-D
Odpovědět
@kakamilca Jo bude :-D , ale to dáme ...
Odpovědět
@kakamilca @cital no já jsem v práci kde se dooost nudím a tak to by se hodilo jedno kokinko za druhým.... :-) naštěstí tu nic nemám.. ale měla jsem na svačinku zbytek čoko musli s jogurtem od snídaně, tak žádná sláva...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Profilova fotka
Mám na prodej adipex,originál z lékárny 30tbl. s příbalovým letákem.Spotřeba do 2016.
Odpovědět
Profilova fotka
Přidávám se k věčným dietářkám.Permanentní kolotoč nahoru dolů resp. ted už jen dolů :-| a to jsem si říkala, jak v létě budu jíst jen saláty a podobná jídla .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?