Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
tak ted jsem zabrousila na Gramatiku, co se clovek vsechno nedozvi ;-) treba ten prvni a sedmy pad me zaujal .... no nic, jdu zas makat :-)
Odpovědět
mich: nene, nevykašlala, já vám tu budu smrdět ještě nejmíň... 4 kila :-D Studuju dvě školy v souběhu, abych se nenudila, management stavebnictví na stavárně na VUT a etnologii na fildě na Masaryčce... Váha určitě zase poskočí, uvidíš ;-) Já sice taky zhubla přes prsa, ale v mém případě to bylo potěšující - z velikosti D-E jsem skoro na C... Malá prsa jsou na houby, ale řeknu vám, holky, u velkých taky není o co stát... Já se pořád potýkám s břichem. Jinak už vypadám celkem k světu, jen to břicho mi pořád leze, a přitom ho dřu v posilovně vlastně nejvíc... Na druhou stranu, když se tak někde rozhlídnu kolem, tak jsem vlastně docela kočka. Hromada mnohem mladších holek, než jsem já, mají kvalitní špíčky. A co víc, ještě je vystavují světu na odiv ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, děvčátka :-D ubi, dvě školy najednou, to jsi dobrá, navíc takhle nepodobný obory! Klobouk dolů! Já při studiu dost pracovala, na další šklu nebyl ani čas, ani chuť. Jsem dost lenoch, po státnicích se mi fakt ulevilo :-pUž bych nestudovala, ani kdyby mě někdo nutil :-D :-D :-D Mám přesně 15 dní diety za sebou a 15 dní do svatby, dole přesně 2 kila, tak doufám, že to půjde ještě trošku dolů... S břichem taky zápasím, vlastně odmala, bohužel jsem po mámě zdědila slabší svalovej tonus, takže mám břicho povolený od narození :-( Ale bojuju! No a když si uvědomím, že mi je 33 a mám po dvou porodech, tak mě to vždycky trochu uklidní, leckterá o 15 mladší vypadá o hodně hůř než já. A vystavuje pupek na obdiv. Tu nesoudnost fakt nepobírám |-| =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holčiny, přeju dobré ránko, i když já nějak asi vstávala levou nohou .... :-( a manzovi jsem predvedla divadlo, ze nema v cem jit do prace :-D obncas chudak ti chlapi, toto nepochopti. ale mam vecer pracovni veceri (takze zadna dietka), a pres den podpis smluv, tak to nejak skloubit ..... no nakonec se povedo, ale byl to boj. budu muset tu skrin probrat a vyhazet, abych tam nechala jen to co nosim .... jinak obcas kdyz vidim, v cem nektery zensky behaj na ulici, tak se nestacim divit a pak si rikam, co ze vlastne resim. ale kazdy ma jinou soudnost. nepochopitelne je, kdyz se nekdo docela hubeny tak sesneruje paskem u kalhot, ze vse preteka (pritom by stacilo trochu povolit .... ;-) jinak u me to jde asi spis na nozky a zadek, bricho byva v pohode .....
Odpovědět
Ahojky ;-) Vidím, že na vystavené přetíkající špeky některých děvčat máme stejný názor ;-) Ale někdy si fakt říkám, že to řeším zbytečně moc... Na druhou stranu, včera jsem potkala v posilovně holku (potkávám ji tam jenom zřídka), co měla takřka ideální postavu. Takže zase mám proč cvičit :-) vec: já se teď snažila vyklidit skříň, abych udělala prostor pro nastávajícího, a zjistila jsem, že stejně nemám co vyřadit, že nosím všechno (snad až na dvě, tři ramínka). Tím, jak jsem zhubla, se teď už skoro do všeho vlezu, což je paráda, mám najednou hromadu oblečení :-D :-D :-D Už tam mám jenom asi tři věci, do kterých nevlezu, ale je mi je líto vyhodit, tak si je tam nechávám jako takovou motivaci...
Odpovědět
Profilova fotka
no ja spis si u nekterych veci rikam, ze si je treba vezmu (pred rokem dvema byly oblibeny, a letos treba se v tom nejak necitim). ale zas se mi to nechce vyhodit. ono to prijde pri stehovani, to budu muset tridit :-D
Odpovědět
Já si zase říkám, že si chci nechat co nejvíc věcí, dokud mě aspoň trochu sponzorují rodiče. Až budeme stavět a rodit děti, tak na parádu nebudou penízky...
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak, tak to ja jsem bez sponzoringu uz asi 9 let :-D ale pravda, ze si delam nenapadne zasoby na horsi casy kdy bude jen jeden prijem :-D
Odpovědět
Já mám naštěstí skvělé rodiče, kteří mě stoprocentně podporují. Kdybych se musela živit, tak ty dvě školy rozhodně nedám...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já jsem vyhazovač, co nevezmu nějakou dobu na sebe, letí :-) Máme málo místa, tak musím, ale vlastně to dělám ráda, miluju volnej prostor x-)
Odpovědět
Ahoj kočandy ;-) Tak jsem se právě vrátila z obhlídky salonů... Zase mám trochu motivace do hubnutí...
Odpovědět
Profilova fotka
čau :-) a vybrala jsi něco? máš už aspoň tušení, jakej střih? Já mám taky motivaci, váha poskočila, ráno na ní bylo o 40 deka míň, jupí x-)
Odpovědět
Článek se načítá
mich: no :-N Přesně takové, jaké jsem říkala, že určitě ne :-D :-D :-D Korzet, bohatá široká sukně... ale slušely mi asi nejvíc z těch, co jsem měla na sobě. Varianta B je potom úzké, rozšířené až pod zadkem, v těch jsem se cítila taky příjemně. A sluší mi tmavší odstíny, smetanová, šampaň a tak... Ale ještě počkám na novou kolekci, měla by dorazit v listopadu, prosinci... Tak to je príma motivace ;-) Mě se dnes ráno na váze ukázala před desetinnou čárkou zase 2, zatraceně, na to, že jsem chtěla mít do pondělí 0 ]-( ]-( ]-( Ale tak snad mě to teď zase nakopne trochu...
Odpovědět
Dobré ránko, krásky ;-) Tak já jsem včera snad celý zbytek dne strávila prohlížením svatebních šatů... a jsem zoufalá... je jich tolik krásných, ale žádné "ty pravé"... Ach jo... Ty, co se mi líbily ve skutečnosti, už na fotkách tak skvěle nevypadají...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) Já na tom byla podobně, na obrázku se mi líbily šaty, který mi ve skutečnosti neslušely, a opačně. Tak jsem se nakonec rozhodla, že budu mít něco naprosto jinýho, a vdávám se v krátkejch šatech. Objevila jsme je na netu v obyčejným butiku, stály pár korun, a když jsem si je jela vyzkoušet, zjistila jsem, že je to přesně ono ;-) Neboj, času dost, určitě nějaký potkáš ;-) Jinak vesele hubnu, dokonce jsem zvládla i premenstruační žravost, jsem na sebe fakt pyšná! Dva dny po sobě váha ukazuje 66, jsem kilo před cílem, to za těch 13 dní musím dát x-)
Odpovědět
mich: Obrovská pochvala!!! Ne, že mě tu po svatbě necháš samotnou! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj! Tak si říkám, proč to nedotáhnout na 62, co jsem měla, když mi bylo 20 :-D :-D :-D Už jsou to jen 4 kila. Aspoň bych pak měla argument, proč vyměnit šatník :-p
Odpovědět
No to doufám ;-) Ale musím říct, že ta včerejší zkouška šatů přinesla kýžený výsledek. Dneska se držím a žádný uďobávání, mlsání... Jen aby to vydrželo až do Vánoc :-D Ale když na mě zase přijde žravé období, tak zajdu do nějakého salonu a hotovo :-D :-D :-D
Odpovědět
Mich, to určitě dáš :-) Kamarádce se osvědčil takový ten Ultra diet shake, dá se to udělat i teplé (ten s čokoládou) a dobře to zasytí.
Odpovědět
Ahoj krásky, tak se s Vámi musím podělit o radostnou zprávu: Při dnešním kontrolním měření jsem si přes zadek naměřila 99 cm! Pokořila jsem tu prokletou stovku :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, Ubi, no paráda! To jsem ráda, že nám to tak jde :-) Kila nejsou tak důležitý, hlavně že ubejvaj centimetry! Mně taky pomaloučku mizej, v pase i přes pupek jsou dva cm pryč x-) Přítel dnes odel i s dětma na víkend pryč, místo abych se radovala, je mi zle :-( Chtěla jsem vyrazit na kolo, no uvidíme, jak se budu cítit odpoledne, ale zatím teda bída s nouzí ]-( Tak aspoň umyju okna :-p
Odpovědět
mich: dva centimetry přes břicho jsou super... tam mně se hubne nejhůř ]-( Snad se organismus trochu srovná... Já jsem se o půl jedné vrátila ze zpívání na svatbě, to se člověk vždycky tak svátečně naladí... a najednou je normální pracovní sobota...
Odpovědět
Profilova fotka
Hezké ráno :-) Ubi, ty k tomu všemu ještě zpíváš?! Koukám, že jsi fakt renesanční žena :-D :-D :-D Nepřestáváš mě překvapovat :-) Včera jsem na kolo nešla, nebylo mi moc dobře, místo toho jsem šla do kina, krásně jsem si to užila. A dnes jsem se vyvalovala v posteli do devíti, nádhera x-) Možná i po obědě zalezu do postýlky :-p Já mám pořád takovej spánkovej deficit, že už ani nevím, jak se jmenuju. Mladší dcera teď špatně spí, takže jsem každou noc aspoň desetkrát vzhůru ]-( Ale na váze dnes byla před čárkou pětka, radostí se asi pominu, nějak mi to hubnutí začalo jít x-) Jen doufám, že to nejsou svaly, ale neměly by bejt, jím dost, po třech hodinách nejpozději, a k tomu aspoň třikrát tejdně pohyb.
Odpovědět
Ahojky! Já zatim jenom tak nakukuju. Máme po svatbě, a já navíc po pořádný střevní patálii :-D Asi se podepsaly ty nervíky, minulej tejden jsem byla čtyři dny nedobrovolně na takový dietě, že jsem jedla jenom suchý rohlíky, loupáky :-N Ale už je to dobrý, už dva dny jim tak nějak normálně, jenže si po tom půstu potřebuju prostě užít jídla :-D pak se zase nějak trošku zrkouhnu a hlavně chci zase cvičit, včera jsme byli s mužem na takový sportovně soutežní akci a já jsem teda děsná bábovka, ale úplně cejtim, jak mi ta fyzická aktivita dělá dobře. Lezla jsem tam po horolezecký stěně a dost se mi to líbilo, i když se mi klepaly nohy a šlo mi to děsně pomalu :-N Jo, četla jsem jeden hodně zajímavej článek v Instinktu o tom, jakou "popelnici" děláme my Češi celý Evropě, že fakt jíme vlastně zbytky a šmejd. Doporučuju! Ale já se u toho teda docela naštvala. A jak mi bylo blbě, tak jsem fakt zkoumala třeba poměr masa a chemickej sr.ček v šunce a nestačila jsem se divit :-S Jako kuřecí fit šunka, do který je třeba přidat kuřecí aroma, to je docela mazec :-N Tak mě napadlo, neexistujou nějaký stránky, kde by bylo třeba napsaný, jak má vypadat správná šunka, koli procent masa má mít a tak? Nebo nějakej seznam fakt kvalitních potravin? Mám pocit, že třeba v alberzu je to občas hodně velká tragedie. Ne že bych si odteď kupovala jenom to nejdražší, ale zase jako nechci do sebe cpát místo masa rozdrcený kosti a kůže se škrobem a solí :-| A copak já, ale nějak si neumim představit, že bych timhle jednou měla krmit třeba svý děti ]-( Kde vy tak nejradši nakupujete? A máte nějaký osvědčený značky? Já třeba kvůli těm svejm problémům koupila dětskou šunku, která mi doteď připadala dost drahá... A muž byl nadšenej, že to konečně chutná jako šunka. Tak na tom asi něco bude.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím novomanželku :-) Ohledně toho jídla.... máš úplnou pravdu, většina prodávanejch věcí jsou šmejd. Já jsem se naučila studovat etikety, takže i v normálním krámu - Interspar, Tesco - kupuju kvalitní potraviny, ale je pravda, že projíme strašlivý peníze ]-( Kvalitní jídlo je fakt drahý ;-( O žádným seznamu ale nevím. Z masa kupuju hlavně ryby, občas kousek hovězího, vepřový jednou ra měsíc maximálně, kuře taky moc ne, to je nacpaný hormonama, takže tomu se snažím vyhejbat, i když mi chutná. Když maj,koupim králičí, jehněčí. Hodně čerstvý zeleniny, tvrdý sýry, čerstvý sýry- mozzarellu, cottage, tavený ne, ty jsou plný tavicích solí, takže nezdravý, jogurty Activia, dětem Lipánky. To je všechno bez chemie. Biovejce, máslo, margaríny nee, slunečnicovej a olivovej olej. No a samozřejmě luštěniny, ty dost často kupuju bio, hlavně červenou čočku, tu máme rádi, těstoviny a rýži. A z toho vařím ;-) Hlavně se vyhejbam konzervantům, glutamátu, podobnejm lahůdkám. Uzeniny nekupuju, jen sobě výjimečně šunku, ale je pravda, že dobrá šunka fakt nestojí 15 korun za 10 deka ]-(
Odpovědět
Ahojky, přeju pěknou neděli ;-) mich: no jéje, zpívám a hraju na housle :-N Ty jsi s tím hubnutím fakt teď hodně pohla, paráda ;-) A co, už začíná předsvatební stres nebo ještě ne? krtek: blahopřeju k svatbě, hned jsem prohlídla album a vypadáš (vlastně oba) nádherně, šťastně a zamilovaně, jako správná nevěsta :-N Co se týče toho jídla, tak se většinou přesvědčuju o tom, že nejlepší je to, co si vypěstuješ, vyrobíš či uvaříš doma. Teď přes léto to bylo paráda, rajčata, a ovoce a zeleninu vůbec, jsem jedla po kilech... Na maso a uzeniny doporučuju malá domácká řeznictví, rozhodně lepší než všechny superhypermarkety. Jinak to mám podobně jako mich: sýry tvrdý, cottage, lučina, taveňáky nejím vůbec, nechutnají mi, maximálně do pomazánky, a i tam dávám radši pomazánkové máslo. Vajíčka máme od slepiček u babičky, takže to je príma. Vůbec nejím margaríny, jenom klasické čerstvé máslo, anebo potom pomazánkové. Hodně se mi osvědčují výrobky madeta, jsou celkem zdravé a všechny chutné. A ještě připojím jeden vlastní názor: Domácí uzené, špek a škvarky jsou lepší než všechny kupované salámy, šunky či párky...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jsem ostuda, cpu se, sladkým hlavně :-) ale fakt začnu, slibuju :-D jen dojím ten perník, co jsem upekla, a ty sušenky typu Snicker, Mars, Bounty, co jsem nafasovala na exkurzi ve výrobním závodu ... :-D nééé, víc jak polovnu sušenek jsem rozdala, a pochutnávám si tu na švestičkách ze zahrádky :-) krtek - měli jste krásnou svatbu, oběma vám to moc slušelo!!! a jinak, jak ses ptala na složení potravin, tak např. u šunky se můžeš řídit kategorií - všechny prodávané šunky u nás by měly být na etiketě označeny kategorií: od nejlepší - šunka nejvyšší kvality, přes šunku výběrovou až po tu "slabší" šunku standard ;-)
Odpovědět
Ahoj Jani, že se taky stavíš ;-) Já tu pořád čekám na ty tvoje výlevy :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ubi - až všechno sežeru, tak pak budou výlevy :-D
Odpovědět
Tak jo ;-) Já teda tu 1 do začátku semestru nezdolala ]-( No tak snad do konce září...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?