Menu Forum

Hubneme společně

10. únor 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Přidala 1285 příspěvků a 3 alba.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Přidala 1285 příspěvků a 3 alba.
  • Neví, kdy bude svatba
 ja teda spokojena nejsem v zadnem pripade,akorat porad zadny vysledek tak uz me to stve emoticon
31. črc 2007 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennyi
Registroval se 7. dubna 2007 na beremese.cz. Přidal 329 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
jennyi
 bednaroi: no, u mě výsledky už jsou, 3 kila od svatby +. emoticon emoticon Ale jinak už je poznat, že mám trochu vyrýsované nohy..ale to břicho ne a ne donutit aby se taky zpevnilo. emoticon
31. črc 2007 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennyi
fotoportrét
fotoportrét
jennyi
 kde je konec skaf nebo assam?
18. srp 2007 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iiice
Registrovala se 19. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 129 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
  • Svatba byla 1. září 2007
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
iiice
Registrovala se 19. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 129 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
  • Svatba byla 1. září 2007
    Region Frýdek-Místek
 Holky, váha stále stejná u mně, ale bříško se zatáhlo - paráda
19. srp 2007 v 00:33  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennyi
fotoportrét
fotoportrét
jennyi
 iiice: supeeeeer Jsi šikula. Zato já se musím začít krotit, nějakmi začíná chutnat. emoticon
20. srp 2007 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tina79
Registrovala se 18. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 86 příspěvků a 2 alba. Region Beroun.
  • Svatba byla 15. září 2007
    V Koněpruských jeskyních, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
tina79
Registrovala se 18. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 86 příspěvků a 2 alba. Region Beroun.
  • Svatba byla 15. září 2007
    V Koněpruských jeskyních, Region Beroun
 Já se bála, že už společně nehubneme. emoticon Já jsem zhubla pod 60 kg, ale dá to práci si tu váhu udržet. Původně jsem měla kolem 63 kg. Prý je to na mě už i vidět. Chtěla bych mít do svatby 58 kg. Ale to asi nestihnu, všude samé dobroty emoticon Ale na smažené a sladké typu twix už moc chuť nemám. Už jsem si prostě odvykla.
21. srp 2007 v 08:10  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veruvank
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek a 1 album. Region Praha.
  • Svatba byla 28. září 2007
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
veruvank
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek a 1 album. Region Praha.
  • Svatba byla 28. září 2007
    Region Praha
 Ahoj holky, koukám, že máte zkušenosti s hubnutím. Já jen trochu s dělenou stravou. Svatba se blíží... váha šla dolů a najednou ouha, stojí. Mám zamluvené šaty, které mi žádné kilčo navíc neodpustí. počítala jsem s tím, že ještě zhubnu víc. Můžete mi poradit nějakou bleskovější dietu? Teď bohužel musím kašlat na jojo, nějak to dopadne, ale do 28.9., musí jít ještě tak 5 kg dolů!!!! což je 5 týdnů. díky moc za radu.Veronika
21. srp 2007 v 10:43  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennyi
fotoportrét
fotoportrét
jennyi
 tina79: jojo, nějak to tu vázlo. Ale ono se to zase rozjede. emoticon)) Já třeba zrovna musím začít hubnout znova. emoticon Protože jsem se nějak rozjedla. emoticon

veruvank: během se nejlíp hubne,min.30min. mě trenérka doporučila měkký terén, 50kroků běh a 50 kroků chůze stále dokola. Já jsem shodila rychle, viz.mé fokty. Ale spíš to bylo díky shodě náhod a pak jsem jedla meridii, je to lék na zrychlení metabolismu, jenže pokud nemáš velkou nadváhu lékař ti ho zřejmě nepředepíš. ale za zkoušku nic nedáš
21. srp 2007 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunik
Registrovala se 11. září 2007 na beremese.cz. Přidala 98 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
sunik
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahojky holky, tak jsem myslela, že tu začnu s někým hubnou a koukám, že tady už jste téměř všechny "zhublé"..emoticon Já mám svatbu až v roce 2009, takže do té doby se mi snad podaří těch min. 7 kg dát pryč..emoticon
30. lis 2007 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
p.i.s.k.o.t.e.k
Registrovala se 18. října 2007 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 7. srpna 2009
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
p.i.s.k.o.t.e.k
    Region Karviná
 Ahoj Suniku, no holky už tu asi nechodí, tak jestli ti postačím já.. emoticon Koukám, že je tady aspoň někdo, kdo má svatbu později než já.. emoticon
30. lis 2007 ve 14:01  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunik
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
sunik
  • Neví, kdy bude svatba
 piskotek: No koukám, že zase o tolik později ji mít nebudu..emoticon To víš, že mi postačíš ty. Jen se bojím toho, že teď začnu hubnout a po Vánocích budu muset začínat znova..emoticon
30. lis 2007 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
p.i.s.k.o.t.e.k
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
p.i.s.k.o.t.e.k
    Region Karviná
 Zase o tolik ne, ale já myslela , že jsem tady jediný "exot", co tu nakukuje a přitom se vdává za více jak rok a půl emoticon Já se taky děsím Vánoc v tomhle ohledu...A taky si nejsem jistá, jestli zvládnu péct cukroví aniž bych ochutnávala emoticon
30. lis 2007 v 16:44  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennyi
fotoportrét
fotoportrét
jennyi
 ba ne, holky nebudetet tu sami, já od ledna taky budu hubnout s váma. Teď ne, protože bez pohybu to nemá cenu a já ho mám teď zakázaný.
30. lis 2007 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunik
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
sunik
  • Neví, kdy bude svatba
 piskotek: Nejsi tady jediný exot. Mrkni do diskuse "Rok 2009" už nás tam pár je..emoticon Tak se k nám přidej..emoticon

Uvidíme jak to zvládneme přes ty Vánoce. Kdyžtak začneme v lednu znova s Jennyi..emoticon Já jsem teď tedy začala tak, že nejím sladkosti a čaj si nesladím, atd.. četla jsem tady někde, že pomáhá třeba cucat nějaký bonbón, když máš chuť na sladké. Nebo žvýkat žvýkačku. Tak to vyzkusím..emoticon A taky mi přítel slíbil, že mi koupí rotoped, tak budu doma drandit..emoticon (Ale to až vybydou nějaké penízky..emoticon )
1. pro 2007 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 Ahoj holky, hlásím se k vám, potřebovala bych shodit tak 5-7kg, včera jsem po dlouhé době vlezla na váhu a zhrozila se, ale to se dalo čekat, už delší dobu bojuju u některých kalhot s tím je v pohodě zapnout emoticon
hlavní problém je u mě s vůlí, ale začala jsme cvičit - pilates a trampolínky, koupila jsme si permici do fitnes, abych se donutila, jenže ještě by to chtělo trošku upravit stravu, ale nejvíc jím večer, bohužel a navíc jsem strašně na čokolády... emoticon
3. pro 2007 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennyi
fotoportrét
fotoportrét
jennyi
 fsvojap: zkus vynechat pečivo a pít 3litry vody (neperlivé) denně. A to by pro začátek mělo stačit, aspoň než se ti trochu nescvrkne žaludek. emoticon A doporučuji si zaplatit pár hodin s trenérem v té posilovně. Já začnu až od ledna. Protože bez pohybu je to o ničem
3. pro 2007 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 jennyi - jo scvrknuýt žaludek bych potřebovala, domů z práce přijdu v 18:00 a pak jen "žeru", navíc bydlím ještě pořád u rodičů a maminka má pořád navařeno a vaří úžasně.. ach jo emoticon
musím začít s nějakými odpoledními svačinkami do práce, protože bez nich mám večer fakt vlčí hlad emoticon a taky se mi poslední dobou nedaří snídat, a to je taky špatně emoticon
ale pitný režim mi nedělá problém, ale začala jsme si pro jistotu počítat hrnečky, kolik jich vypiju za den, mám v práci 4dcl hrnek, tak 4 za den udělám bez problémů
na posilovnu moc nejsem, 2x týdne chodím na pilates, ale to je spíš balanční cvičení, pak 1x týdně trampolínky - to je aerobní záhul emoticon
nejhorší je, ža teorii hubnutí celkem zvládám, ale v praxi je to horší emoticon
3. pro 2007 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
safovaverca
Registrovala se 19. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3087 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
safovaverca
Registrovala se 19. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3087 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 Ahoj holky...potřebuji poradit nějakou 100% dietu, která je opravdová, ne jen klam!! Kde se dá jíst a ne hladovět!! Vaše zkušenosti s ní...?? Mám 58kg!! To jsem v životě neměla!!! emoticon Chtěla bych tak 52-53Kg.....z ničeho nic na sobě pozoruji, jak mám na sobě přilepený trička, z kalhot mi vylejzají boky...zvětšily se mi prsa!! Vždy, když ztloustnu, tak se nesnáším..je mi ze sebe zle...z toho panděra:o(( Vím, nejsem obézní, ale myslím si, že bych mohla mít menší břicho. Boky už budu mít asi furt (máma), ale jsem přeci ženská ne:o)) ale mohly by být o něco menší:o))
tak vás prosím...pomozte:o) emoticon !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. pro 2007 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
19. pro 2007 v 11:34 • megy
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
19. pro 2007 v 11:35 • megy
19. pro 2007 v 11:39 • megy
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
Registrovala se 24. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2959 příspěvků a 2 alba. Má 26 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 4. července 2009
    Zámek Mirošov
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
Registrovala se 24. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2959 příspěvků a 2 alba. Má 26 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 4. července 2009
    Zámek Mirošov
 megy, ať si tak hubne, kdo chce, ale není to zdravé hubnutí, mám za sebou spoustu pokusů a jediný trvalý je ten, že člověk uspořádá svůj jídelníček tak, že bude zdravý a vyvážený a že se bude hýbat, rozhodně není normální pít do konce života koktejly
19. pro 2007 v 11:45  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miriko
Registrovala se 19. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 1136 příspěvků a 2 alba. Region Jindřichův Hradec.
  • Svatba byla 29. srpna 2008
    Kaple sv. Máří Magdaleny v Jindřichově Hradci, Region Jindřichův Hradec
fotoportrét
fotoportrét
miriko
Registrovala se 19. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 1136 příspěvků a 2 alba. Region Jindřichův Hradec.
  • Svatba byla 29. srpna 2008
    Kaple sv. Máří Magdaleny v Jindřichově Hradci, Region Jindřichův Hradec
 megy: jasně, že po zázračným koktejli zhubneš, ale nestojí to za to. Co pak až ho přestaneš pít? Nebo ho pít do konce života? emoticon Skafandrik má pravdu, uspořádat si svůj jídelníček a hýbat se, nic víc nic míň emoticon
19. pro 2007 v 11:47  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzicek (35 r.)
11
Registrovala se 9. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 211 příspěvků. Má 22 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 5. října 2012
    Libeňský zámeček , Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
zuzicek (35 r.)
11
Registrovala se 9. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 211 příspěvků. Má 22 přátel. Region Praha.
 ahojky holky nemáte ňáký recept, jak zhubnout? Mám svatbu 31.5.2009 a potřebuji tak 9 kg dolu
19. pro 2007 v 11:47  •  Svatba byla v říjnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
megy
16
Registrovala se 7. června 2005 na beremese.cz. Přidala 102 příspěvků. Má 33 přátel. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
megy
16
Registrovala se 7. června 2005 na beremese.cz. Přidala 102 příspěvků. Má 33 přátel. Region Ostrava.
 já neřekla, že bude někdo pít do konce života koktejly a nejsem toho ani takový zastánce a fanatik. Já mám uspořádaný jídelníček taky, ale můžete mi potom říci, proč se tedy nedaří některým hubnout tak jak by chtěly?
19. pro 2007 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzicek (35 r.)
11
fotoportrét
fotoportrét
zuzicek (35 r.)
11
 megy: jak se dá dobře zhubnout aniž by se člověk omezoval v jídle kromě sladkého?
19. pro 2007 v 11:57  •  Svatba byla v říjnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katchen
Živá hudba - hudební skupina NOVÁ TCHÝNĚ
PRO

Hudba a zábava - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
katchen
Živá hudba - hudební skupina NOVÁ TCHÝNĚ
PRO

Hudba a zábava - Region Brno
 Holky super, že jste oživily tohle téma .-)) Myslím, že po svátcích diskutujících ještě přibude emoticon
Já také nechci aby mi z korzetu lezly špeky takže:
Snídám 1 rohlík, nebo krajíček chleba místo normálních 2, oběd: kuřecí, nebo rybí steak s rýží - jen jeden kopeček a zeleninou. Svačina - ovoce, Večeře - Ovocný, nebo zeleninový salát bez pečiva. Kávu nesladím a když už alkohol, tak jen bílé víno s minerálkou. Po 18 hodině už nejím a snažím se jít 5x denně, alespoň ovoce - to zabrání vlčímu hladu. Bohužel necvičím, jen doma občas posiluju.
Zhubla jsem za 2 týdny 2 kg - žádnej zázrak, ale stačí mi zhubnout ještě 2 a víc nepotřebuju.
Držím palce všem s podobným úsilím. emoticon
19. pro 2007 ve 12:15  •  Svatba byla v červnu 2008  •  www.novatchyne.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
megy
16
fotoportrét
fotoportrét
megy
16
 a víte, že v ovoci je hodně volného cukru? tudíš spousta energie? A tudíž pokud nemáte dostatek pohybu, tak to prostě uložíte do sebe a nic s tím neuděláte?
19. pro 2007 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzicek (35 r.)
11
fotoportrét
fotoportrét
zuzicek (35 r.)
11
 a co doporučuješ ty za dietu?
19. pro 2007 ve 12:41  •  Svatba byla v říjnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš