Menu Forum

Hubneme společně

10. únor 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
iiice
Registrovala se 19. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 129 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
  • Svatba byla 1. září 2007
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
iiice
Registrovala se 19. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 129 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
  • Svatba byla 1. září 2007
    Region Frýdek-Místek
 jennyi: no jo, musíme se hlídat, ale říkám si, když už jsem to jednou zvládla, tak to zvládnu zase emoticon tady je moc fajn, že je nás víc, kdybych hubla sama, tak už jsem se dávno na to vykašlala.
26. čer 2007 v 18:23  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennyi
Registroval se 7. dubna 2007 na beremese.cz. Přidal 329 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
jennyi
 iiice: já mám teď "problém" že i když už hubnout nechci jde to pořád dolů. Teda problém, prstě jsem chtěla tu váhu nachvilku ustálit a potom zase třeba někdy schodit pět kilo, ale ono to pořád jde dolů. Ale doktorka řekla, že je vše OK? tak to asi nebudu řešit.
26. čer 2007 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dericka
Registrovala se 12. června 2007 na beremese.cz. Přidala 128 příspěvků a 1 album.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dericka
Registrovala se 12. června 2007 na beremese.cz. Přidala 128 příspěvků a 1 album.
  • Neví, kdy bude svatba
 jennyi,
co bych za to dala, kdyby mi šla váha bleskově dolů emoticon
Já vím, myslíš aby jsi to nenabrala zpátky a hlavně je to nezdravé takhle rychle hubnout. Tak se zkus zeptat ještě jiného doktora.. Nebo by ses mohla zeptat i písemně.. na netu.. jestli je vše v pořádku.. hm? emoticon
27. čer 2007 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
arvetka
Registrovala se 15. října 2005 na beremese.cz. Přidala 953 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba byla 14. července 2007
    Region Vyškov
fotoportrét
fotoportrét
arvetka
Registrovala se 15. října 2005 na beremese.cz. Přidala 953 příspěvků. Region Brno.
    Region Vyškov
 Jennyi: Já myslím, že je všechno v pohodě, prostě máš suprově nastartovaný metabolismus emoticon Každé tělo má prý vlastní ideální váhu, takže až k ní tvoje tělíčko dospěje, přestaneš hubnout - to jsem někde četla a celkem tomu věřím emoticon
27. čer 2007 v 10:27  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennyi
fotoportrét
fotoportrét
jennyi
 dericka: byla jsem u své obvodní, která je úžasná a udělala mi všechna vyšetření z krve atd. a pak ještě u obezitoložky. Písemně jsem se ptala ještě jednoho lékaře na netu. Všichni řeknou, že je to moc rychlé, ale když jím a nehladovím, tak mám být ráda. Asi to moc řeším...ale fakt mám strach aby to stejně rychle, jako to šlo dolů nešlo hned i nahoru, víš.

arvetka: v tom s tebou souhlasím, taky si to myslím, že to má každej "zakodováno", já měla do 18let cca 70 a vím že dolů to prostě nešlo a když jo, tak jsem msela držet hodně přísnou dietu ale na těch 70kg to bylo v poho, pak jsem začala nabírat a vypapkala jsem se na těch ohromných XXX kilo. Proto jsem myslela, že zhubnu na 70kg a budu si to udržovat, ale teď už mám 65kg. uvidíme jak to bude dál.

holky v sobotu jsem objednaná k trenérce, která mi zvolí vhodnou sporotvní aktivitu, zátěž apod. Tak jsem na to zvědavá.
27. čer 2007 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kettinka
Registrovala se 23. února 2007 na beremese.cz. Přidala 442 příspěvků a 2 alba. Region Ústí nad Orlicí.
  • Svatba byla 26. dubna 2008
    Zámek v Rychnově nad Kněžnou, Region Rychnov nad Kněžnou
fotoportrét
fotoportrét
kettinka
Registrovala se 23. února 2007 na beremese.cz. Přidala 442 příspěvků a 2 alba. Region Ústí nad Orlicí.
 jennyi: a ty jaký bereš prášky k tomu hubnutí?Můžeš nám popsat co jíš, co nejíš, jak moc sportuješ?Jen tak ve zkratce, třeba mě kila moc dolů nejdou, ale centimetry docela jo, ale chtěla bych to taky trochu rychleji, páč těch mých 87 kilo už mě deptá emoticon
Díky moc!!
27. čer 2007 v 11:08  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitty
Registrovala se 19. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 222 příspěvků a 1 album. Region Vsetín.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
jitty
Registrovala se 19. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 222 příspěvků a 1 album. Region Vsetín.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
 Mě by zajímalo, jak nastartovat metabolismus, aby začal tak krásně spalovat jako u jennyi.
27. čer 2007 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Přidala 1285 příspěvků a 3 alba.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
  • Neví, kdy bude svatba
 holky ja mela vcera takovou radost.pritel mi donesl novy kalhoty,o cislo mensi nez jsem si ted dlouhou dobu porizovala s tim,ze veti nemeli ,a predstavte si me ty kalhoty padly jak ulity emoticon

jedinej problem je ze jsou bily a tak k nim musim nosit neco co mi zakryje zadek,protoze mi "prosvita" celulityda emoticon mrcha jedna
27. čer 2007 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
 Bed, tak to je super, gratulace, já to tak včera měla s tepláčkama. Ještě před časem jsem je nemohla oblíknout, ale stejně jsem si je koupila a včera jsem je v pohodě oblíkla, takže tu euforii si dokážu dost dobře představit emoticon
A celulošku mám taky, ale jen na bocích emoticon
27. čer 2007 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kettinka
fotoportrét
fotoportrét
kettinka
 holky, já na zadku když ho zatnu, to je síla, ale koupila jsem si takový masážní dřevěný kuličkový pás, tak se to snad aspoň trochu zlepší emoticon
27. čer 2007 v 11:58  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
  • Neví, kdy bude svatba
 no na teplacich to citim taky,zacinaj mi plandat emoticon
27. čer 2007 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dericka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dericka
  • Neví, kdy bude svatba
 mě nic neplandá emoticon
27. čer 2007 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
  • Neví, kdy bude svatba
 dericka
nic si z toho nedelej,me dnes sprazil spoluzak.Delali jsme nejake fotky ve skole a on mi ukazoval jednu ze pry na ni vypadam roztomile,a ja mu na to rekla ze tam nevypadam roztomile ale tluste.No a on mi na to rekl :"No dit jsi!" emoticon emoticon
27. čer 2007 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dericka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dericka
  • Neví, kdy bude svatba
 bednaroi,
tak to je u mě pitomec... emoticon Takovejch si nevšímej.. Jestli to nemyslel ve srandě,tak je to zakomplexovanej spolužák, co si léčí mindráky tímto způsobem.. emoticon
Naopak tebe i ostatní obdivuju s tak pevnou vůlí.. Mě se ten metabolismus nějak nechce rozjet ať zkouším co chci...
27. čer 2007 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
  • Neví, kdy bude svatba
 dericka
ja se na nej nezlobim,my spolu komunikujem v anglictine a on s ni ma jeste vetsi problemy nez ja,tak to tak mozna ani nemyslel,snazil se to pak nejak napravit ale akorat se do toho vic zamotaval emoticon

no a jinak ja moc pevnou vulinemam,prave naopak,dnes jsem mela chut si nabrat poradnou porci jidla a nejit do gymu,ale nakonec jse si rekla,ze to asi ma nejaky vysledky,tak jsem vydrzela.Ale ja nejsem typ co by drzel cely zivot diety.Ja si rikam proc se stresovat kdyz nakonec stejne vsichni umreme,at uz hubeny nebo tlusty emoticon takze to neberu az tak vazne emoticon
27. čer 2007 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennyi
fotoportrét
fotoportrét
jennyi
 kettinka: prášky už nejím žádné, ale po prvních 16kg dole jsem začala jíst meridii 15mg, je šetrná v porovnání se zlatými vajíčky (adipex retard) a dalšíma hnusama, opravdu zabírá ostatní "zaručené" prášky, mastičky a jiné blbiny volně prodejné jsou jen vyhozené peníze. Je pouze na lékařský předpis a stojí cca 1100kč na 3 měsíce.
http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?user=22402 tady se ženský na něco jukněte a kettinka: je tam i popis jak a co jsem jedla, protože po vložení těch fotek jsem absolutně nestíhala odpovídat a mám do teď zašlehaný mejl. emoticon
27. čer 2007 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennyi
fotoportrét
fotoportrét
jennyi
 kettinka: jinak tam rozebírám i rozdíl mezi cvičením a cvičením.

Holky, my se tady snažíme a přitom bych se vsadila klidně o litr, že minimálně polovina z vás cvičí špatně a tzn. k ničemu. Fakt. Takže jsem obvolala asi celou Plzeň a konečně se dopídila dvou trenérek, opravdových profesionálek, tak jsem na to zvědavá, jak to dopadne. Protože když už se chodím "mučit" ať z toho vytěžím maximum, pak poreferuji, první trenérka mě bude čekat v sobotu. Mimochodem...to neznamená, že nade mnou bude v posilovně stát a peskovat mě, ale já chci sestavit osobní plán, kdy mě změří svaly šlachy nebo co to říkala a podle toho sestaví jaký sport jak často by pro mě bylo vhodné a taky podle možností a pak pár kombinací, jako že když se nedostanu ani jednou do posilovny, budu to muset nahradit třeba 2hoďkama bruslí a jednou plavání apod. Tohle jsem si vymyslela jen pro příklad, aby jste se toho nechytly. A pak samozřejmě bude se mnou i u těch strojů v posilovně, protože správné dýchání a zantínání svalů je min.polovina z celkového cviku. Tak tohle jsem se všechno dozvěděla během mého pídění jak cvičit apod. Co na to říkáte?
27. čer 2007 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
llllucka
Registrovala se 5. června 2007 na beremese.cz. Přidala 940 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
  • Svatba byla 31. května 2008
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
llllucka
Registrovala se 5. června 2007 na beremese.cz. Přidala 940 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
    Region Břeclav
 Ahoj Jani,koukala jsem na tvůj odkaz a chci ti pogratulovat.Neřekla bych,že na těch fotkách je jedna žena.Moc ti to sluší.
Já taky hubnu a musím říct,že to jde líp než jsem čekala.Přemýšlela jsem o těch lymfodrenážích a asi do toho taky půjdu.vemu to jako podporu hubnutí a je to určitě i zdravé.Bříško jsem už skoro celé shodila,ale stehna a boky ještě potřebují doladitemoticon
27. čer 2007 ve 22:26  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennyi
fotoportrét
fotoportrét
jennyi
 llllucka: děkuji. Ty lymfodrenážem jsou fakt zdravé, hoď si to do google a přečti si pár odborných popisů, jinak na ně chodila i arvetka a taky jí pomohly, viď arvet. emoticon A to je jako lunt. emoticon
27. čer 2007 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
Registrovala se 24. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2959 příspěvků a 2 alba. Má 26 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 4. července 2009
    Zámek Mirošov
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
Registrovala se 24. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2959 příspěvků a 2 alba. Má 26 přátel. Region Plzeň.
    Zámek Mirošov
 jennyi, kam jsi chodila na ty lymfo?
27. čer 2007 ve 23:08  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kettinka
fotoportrét
fotoportrét
kettinka
 jennyi: teda právě jsem viděla fotky z odkazu a máš můj velkej obdiv, fakt klobouk dolů, jsi šikula emoticon , doufám, že Vám za pár měsíců taky ukážu takhle svý fotky emoticon
28. čer 2007 v 08:44  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
jitty
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Vsetín
 Jennyi: ty ses do toho cvičení "obula" fakt se veškerou vervou emoticon Možná, že by se to chtělo zamyslet nad tím, jestli sportujeme správně, já si myslím, že já určitě ne. No jo, jenže u nás v Rožnově těžko najdu nějakého odborníka, který by se mi dostatečně věnoval a sestavil cvičební plán. Možná tak ve větším městě, ale ne u nás emoticon
28. čer 2007 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
llllucka
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
llllucka
    Region Břeclav
 jennyi:musím se porozhlédnout,jestli to někdo nedělá u nás poblíž.Ale nejdřív chci sama zhubnout na tu váhu,kterou jsem si předsevzala.Abych mohla být hrdá sama na sebe.Dávám si na to měsícemoticonPak začnu chodit na to lymfo.Jen mi řekni,co jsi tam tu hodinu v leže dělala.Já rpo tohle nechodím na kosmetiku,protože mě to strašně nudíemoticon
28. čer 2007 v 09:51  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
arvetka
    Region Vyškov
fotoportrét
fotoportrét
arvetka
    Region Vyškov
 llllucka
Já jsem si vždycky na lymfo četla emoticon A fakt to zabralo, zadeček jako miminko emoticon
28. čer 2007 v 10:52  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
arvetka
    Region Vyškov
fotoportrét
fotoportrét
arvetka
    Region Vyškov
 jennyi
Tak to je super!!!!! Dívala jsem se na ty tvoje fotky a fakt je z tebe někdo jiný (hezčíemoticon) Prostě BOMBA!!!!!!!!!
28. čer 2007 v 10:55  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
  • Neví, kdy bude svatba
 je holky podivejte na jakou diety v prasku jsem narazila,to je zas jednou blbina emoticon

http://drstanek.cz/textread.php?txt=dieta_last_minute
28. čer 2007 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
assam
Registrovala se 14. června 2006 na beremese.cz. Přidala 201 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 23. září 2006
    Na Kunětické Hoře, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
assam
Registrovala se 14. června 2006 na beremese.cz. Přidala 201 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 23. září 2006
    Na Kunětické Hoře, Region Pardubice
 Ahojky, dlouho jsem tu nebyla, tak jak se máte? Já teď poslední dobou nějak stávkuju, ale zase si váhu držím, tak to jde, ale musím se do toho zase pořádně dát, chjo emoticon
28. čer 2007 v 17:53  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ardila (34 r.)
Registrovala se 9. dubna 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 214 příspěvků. Má 4 přátele. Region Jablonec nad Nisou.
  • Svatba byla 20. října 2007
    Region Jičín
fotoportrét
fotoportrét
ardila (34 r.)
Registrovala se 9. dubna 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 214 příspěvků. Má 4 přátele. Region Jablonec nad Nisou.
  • Svatba byla 20. října 2007
    Region Jičín
 Holky, nevím, jestlu už to tu nebylo, nemáte zkušenost s kurzem hubnutí po internetu s J. Altnerovou - Body mint spirit academy (bmsa.cz)?
28. čer 2007 ve 20:04  •  Svatba byla v říjnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennyi
fotoportrét
fotoportrét
jennyi
 skaf: k nám do Přeštic. Doporučuju kouknout na ceny a pak to porovnat. Dojíždí sem i z Plzně, protože se jim to prej vyplatí. Budou zítra ty brusle? emoticon Mohla bych na devátou večer, možná odpo, ale to nevím jistě.

kettinka: děkuji, určitě se s nima za chvilku taky pochlubíš, uvidíš.

jitty: já bydlím 30km od Plzně, musím tedy dojíždět, ale to radši párkrtá dojedu, než se dřít zbytečně. Navíc ten trenér...on doporučí cvičení, třeba s tebou odcvičí hoďku v posilovně a pak už tam nutně nemusíš, možná by se to vyplatilo, co myslíš? Jinak to cvíčo..začalo mě to strašně bavit a když něco dělám, chci to dělat pořádně, víš.

lllucka: četla jsem si, je to děsná nuda.

arvetka: děkuji moc, já bych taky neřekla, že je to taková změna nebýt těch fotek.
28. čer 2007 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
    Zámek Mirošov
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
    Zámek Mirošov
 jennyi, já bych mohla hlavně dopoledne, ale možná i tu devátou večer, ale musela bych si je vzít s sebou do kina, napíšu ti dopoledne, jak to vidim s tim večerem, jinak v neděli bych mohla kdykoliv.
28. čer 2007 ve 21:57  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš