Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
jennyi: no jo, musíme se hlídat, ale říkám si, když už jsem to jednou zvládla, tak to zvládnu zase ;-) tady je moc fajn, že je nás víc, kdybych hubla sama, tak už jsem se dávno na to vykašlala.
Odpovědět
iiice: já mám teď "problém" že i když už hubnout nechci jde to pořád dolů. Teda problém, prstě jsem chtěla tu váhu nachvilku ustálit a potom zase třeba někdy schodit pět kilo, ale ono to pořád jde dolů. Ale doktorka řekla, že je vše OK? tak to asi nebudu řešit.
Odpovědět
Profilova fotka
jennyi, co bych za to dala, kdyby mi šla váha bleskově dolů :-D Já vím, myslíš aby jsi to nenabrala zpátky a hlavně je to nezdravé takhle rychle hubnout. Tak se zkus zeptat ještě jiného doktora.. Nebo by ses mohla zeptat i písemně.. na netu.. jestli je vše v pořádku.. hm? :-)
Odpovědět
Jennyi: Já myslím, že je všechno v pohodě, prostě máš suprově nastartovaný metabolismus ;-) Každé tělo má prý vlastní ideální váhu, takže až k ní tvoje tělíčko dospěje, přestaneš hubnout - to jsem někde četla a celkem tomu věřím ;-)
Odpovědět
dericka: byla jsem u své obvodní, která je úžasná a udělala mi všechna vyšetření z krve atd. a pak ještě u obezitoložky. Písemně jsem se ptala ještě jednoho lékaře na netu. Všichni řeknou, že je to moc rychlé, ale když jím a nehladovím, tak mám být ráda. Asi to moc řeším...ale fakt mám strach aby to stejně rychle, jako to šlo dolů nešlo hned i nahoru, víš. arvetka: v tom s tebou souhlasím, taky si to myslím, že to má každej "zakodováno", já měla do 18let cca 70 a vím že dolů to prostě nešlo a když jo, tak jsem msela držet hodně přísnou dietu ale na těch 70kg to bylo v poho, pak jsem začala nabírat a vypapkala jsem se na těch ohromných XXX kilo. Proto jsem myslela, že zhubnu na 70kg a budu si to udržovat, ale teď už mám 65kg. uvidíme jak to bude dál. holky v sobotu jsem objednaná k trenérce, která mi zvolí vhodnou sporotvní aktivitu, zátěž apod. Tak jsem na to zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
jennyi: a ty jaký bereš prášky k tomu hubnutí?Můžeš nám popsat co jíš, co nejíš, jak moc sportuješ?Jen tak ve zkratce, třeba mě kila moc dolů nejdou, ale centimetry docela jo, ale chtěla bych to taky trochu rychleji, páč těch mých 87 kilo už mě deptá :-( Díky moc!!
Odpovědět
Profilova fotka
Mě by zajímalo, jak nastartovat metabolismus, aby začal tak krásně spalovat jako u jennyi.
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja mela vcera takovou radost.pritel mi donesl novy kalhoty,o cislo mensi nez jsem si ted dlouhou dobu porizovala s tim,ze veti nemeli ,a predstavte si me ty kalhoty padly jak ulity x-) jedinej problem je ze jsou bily a tak k nim musim nosit neco co mi zakryje zadek,protoze mi "prosvita" celulityda ]-( mrcha jedna
Odpovědět
Profilova fotka
Bed, tak to je super, gratulace, já to tak včera měla s tepláčkama. Ještě před časem jsem je nemohla oblíknout, ale stejně jsem si je koupila a včera jsem je v pohodě oblíkla, takže tu euforii si dokážu dost dobře představit :-) A celulošku mám taky, ale jen na bocích ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já na zadku když ho zatnu, to je síla, ale koupila jsem si takový masážní dřevěný kuličkový pás, tak se to snad aspoň trochu zlepší :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no na teplacich to citim taky,zacinaj mi plandat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mě nic neplandá ;-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dericka nic si z toho nedelej,me dnes sprazil spoluzak.Delali jsme nejake fotky ve skole a on mi ukazoval jednu ze pry na ni vypadam roztomile,a ja mu na to rekla ze tam nevypadam roztomile ale tluste.No a on mi na to rekl :"No dit jsi!" :-S :-(
Odpovědět
Profilova fotka
bednaroi, tak to je u mě pitomec... ]-( Takovejch si nevšímej.. Jestli to nemyslel ve srandě,tak je to zakomplexovanej spolužák, co si léčí mindráky tímto způsobem.. ;-) Naopak tebe i ostatní obdivuju s tak pevnou vůlí.. Mě se ten metabolismus nějak nechce rozjet ať zkouším co chci...
Odpovědět
Profilova fotka
dericka ja se na nej nezlobim,my spolu komunikujem v anglictine a on s ni ma jeste vetsi problemy nez ja,tak to tak mozna ani nemyslel,snazil se to pak nejak napravit ale akorat se do toho vic zamotaval :-N no a jinak ja moc pevnou vulinemam,prave naopak,dnes jsem mela chut si nabrat poradnou porci jidla a nejit do gymu,ale nakonec jse si rekla,ze to asi ma nejaky vysledky,tak jsem vydrzela.Ale ja nejsem typ co by drzel cely zivot diety.Ja si rikam proc se stresovat kdyz nakonec stejne vsichni umreme,at uz hubeny nebo tlusty :-N takze to neberu az tak vazne :-D
Odpovědět
kettinka: prášky už nejím žádné, ale po prvních 16kg dole jsem začala jíst meridii 15mg, je šetrná v porovnání se zlatými vajíčky (adipex retard) a dalšíma hnusama, opravdu zabírá ostatní "zaručené" prášky, mastičky a jiné blbiny volně prodejné jsou jen vyhozené peníze. Je pouze na lékařský předpis a stojí cca 1100kč na 3 měsíce. http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotog... tady se ženský na něco jukněte a kettinka: je tam i popis jak a co jsem jedla, protože po vložení těch fotek jsem absolutně nestíhala odpovídat a mám do teď zašlehaný mejl. :-)
Odpovědět
kettinka: jinak tam rozebírám i rozdíl mezi cvičením a cvičením. Holky, my se tady snažíme a přitom bych se vsadila klidně o litr, že minimálně polovina z vás cvičí špatně a tzn. k ničemu. Fakt. Takže jsem obvolala asi celou Plzeň a konečně se dopídila dvou trenérek, opravdových profesionálek, tak jsem na to zvědavá, jak to dopadne. Protože když už se chodím "mučit" ať z toho vytěžím maximum, pak poreferuji, první trenérka mě bude čekat v sobotu. Mimochodem...to neznamená, že nade mnou bude v posilovně stát a peskovat mě, ale já chci sestavit osobní plán, kdy mě změří svaly šlachy nebo co to říkala a podle toho sestaví jaký sport jak často by pro mě bylo vhodné a taky podle možností a pak pár kombinací, jako že když se nedostanu ani jednou do posilovny, budu to muset nahradit třeba 2hoďkama bruslí a jednou plavání apod. Tohle jsem si vymyslela jen pro příklad, aby jste se toho nechytly. A pak samozřejmě bude se mnou i u těch strojů v posilovně, protože správné dýchání a zantínání svalů je min.polovina z celkového cviku. Tak tohle jsem se všechno dozvěděla během mého pídění jak cvičit apod. Co na to říkáte?
Odpovědět
Ahoj Jani,koukala jsem na tvůj odkaz a chci ti pogratulovat.Neřekla bych,že na těch fotkách je jedna žena.Moc ti to sluší. Já taky hubnu a musím říct,že to jde líp než jsem čekala.Přemýšlela jsem o těch lymfodrenážích a asi do toho taky půjdu.vemu to jako podporu hubnutí a je to určitě i zdravé.Bříško jsem už skoro celé shodila,ale stehna a boky ještě potřebují doladit:-)
Odpovědět
llllucka: děkuji. Ty lymfodrenážem jsou fakt zdravé, hoď si to do google a přečti si pár odborných popisů, jinak na ně chodila i arvetka a taky jí pomohly, viď arvet. ;-) A to je jako lunt. :-D
Odpovědět
jennyi, kam jsi chodila na ty lymfo?
Odpovědět
Profilova fotka
jennyi: teda právě jsem viděla fotky z odkazu a máš můj velkej obdiv, fakt klobouk dolů, jsi šikula :-) , doufám, že Vám za pár měsíců taky ukážu takhle svý fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jennyi: ty ses do toho cvičení "obula" fakt se veškerou vervou :-) Možná, že by se to chtělo zamyslet nad tím, jestli sportujeme správně, já si myslím, že já určitě ne. No jo, jenže u nás v Rožnově těžko najdu nějakého odborníka, který by se mi dostatečně věnoval a sestavil cvičební plán. Možná tak ve větším městě, ale ne u nás :-|
Odpovědět
jennyi:musím se porozhlédnout,jestli to někdo nedělá u nás poblíž.Ale nejdřív chci sama zhubnout na tu váhu,kterou jsem si předsevzala.Abych mohla být hrdá sama na sebe.Dávám si na to měsíc:-)Pak začnu chodit na to lymfo.Jen mi řekni,co jsi tam tu hodinu v leže dělala.Já rpo tohle nechodím na kosmetiku,protože mě to strašně nudí:-)
Odpovědět
llllucka Já jsem si vždycky na lymfo četla :-) A fakt to zabralo, zadeček jako miminko 8-)
Odpovědět
jennyi Tak to je super!!!!! Dívala jsem se na ty tvoje fotky a fakt je z tebe někdo jiný (hezčí8-)) Prostě BOMBA!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
je holky podivejte na jakou diety v prasku jsem narazila,to je zas jednou blbina :-D http://drstanek.cz/textread.php?txt=d...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, dlouho jsem tu nebyla, tak jak se máte? Já teď poslední dobou nějak stávkuju, ale zase si váhu držím, tak to jde, ale musím se do toho zase pořádně dát, chjo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nevím, jestlu už to tu nebylo, nemáte zkušenost s kurzem hubnutí po internetu s J. Altnerovou - Body mint spirit academy (bmsa.cz)?
Odpovědět
skaf: k nám do Přeštic. Doporučuju kouknout na ceny a pak to porovnat. Dojíždí sem i z Plzně, protože se jim to prej vyplatí. Budou zítra ty brusle? ;-) Mohla bych na devátou večer, možná odpo, ale to nevím jistě. kettinka: děkuji, určitě se s nima za chvilku taky pochlubíš, uvidíš. jitty: já bydlím 30km od Plzně, musím tedy dojíždět, ale to radši párkrtá dojedu, než se dřít zbytečně. Navíc ten trenér...on doporučí cvičení, třeba s tebou odcvičí hoďku v posilovně a pak už tam nutně nemusíš, možná by se to vyplatilo, co myslíš? Jinak to cvíčo..začalo mě to strašně bavit a když něco dělám, chci to dělat pořádně, víš. lllucka: četla jsem si, je to děsná nuda. arvetka: děkuji moc, já bych taky neřekla, že je to taková změna nebýt těch fotek.
Odpovědět
jennyi, já bych mohla hlavně dopoledne, ale možná i tu devátou večer, ale musela bych si je vzít s sebou do kina, napíšu ti dopoledne, jak to vidim s tim večerem, jinak v neděli bych mohla kdykoliv.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?