Čím vás dokáže vaše drahá polovička zaručeně vytočit?

Zobraz úvodní příspěvek
Doufám, že už toto téma někde neprobíhalo, ale opravdu jsem se snažila hledat a nic podobného jsem nenašla... Chtěla bych trochu odlehčit svatební šílenství a naše chvalozpěvy na miláčky :-) ;-) Tak se vás dámy ptám, čím vás dokáže miláček vytočit? Existuje něco takového nebo zatím nevidíte žádné závady? :-) Já musím říct, že mě miláček spolehlivě vytočí, když najdu v ledničce krabici od mléka/džusu... a v ní už je jen na dně... tak to rostu ;-) Tak sem s příspěvkama, ať si můžeme zanadávat na ty naše mužské :-) :-) :-)
Odpovědět
1
7
8
nene28: cetla jsem tvou diskusi a mam stejny nazor jako vetsina holek, vsak bojuj jsi svobodna a mas na vyber ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mě ten můj naposledy vytočil , včera a to tím že strašně chrápal a když jsem ho na to upozornila tak se urazil :-D Ale dneska se omluvil. ;-)
Odpovědět
haha tak na to uz jsem si poridila spunty do usi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No asi budu muset taky :-D
Odpovědět
no fakt to pomaha, jen si na ne musi clovek zvyknout, ale je to lepsi nez vecne mlaskani a probdena noc - mas totiz svaty klid a temer nic neslysis - problem to muze byt ovsem rano s budikem :-N , ale oni vetsinou v noci z ucha vypadnou a pak je hledam po cele posteli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak manža nechrápe...to spíš já nespím....mámj to nějak přehozené
Odpovědět
1
7
8
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?