Alko a nealko pro cca 40-50 lidí

Holky prosím kolik se toho vypije na svatbě? Popř. Kolik vás to vyšlo? Zjistila jsem, že si na našem místě účtují za panák a přijde mi to šílené ty ceny.. přítel tvrdí, že je to normální 😀 můžeme mít jen svoji slivovici a víno. Vím, že podobné diskuze tady jsou ale nenašla jsem žádnou aktuální.
Odpovědět
Ahoj, resili jsme loni to same. Rozhodli jsme se proto platit hostum pouze 3 vybrane druhy tvrdeho alkoholu (rum, medovina, slivovice), kdo chtel neco jineho tak si koupil sam. Rekli nam, ze odhadem to bude cca 10 tisic za tvrdy alkohol a taky to tak plus minus vyslo. Meli jsme 60 hostu.
Odpovědět
Jinak kolik jsme platili celkem za napoje si uz nepamatuju, ale bylo to docela dost. Paradoxne nejdraz vyjdou limonady, tech vypije kazdy v prubehu dne dost a to vcetne deti. A taky polozka za kaficka nas prekvapila. Odhadem to vyslo okolo 600-700 kc/osoba za napoje.
Odpovědět
@andrea901 děkuji za odpověď. Právě jsem se chtěla vlézt to 20k tak uvidíme 😀 zatím mi to přijde nereálné 😀 ale slivovici budeme mít svoji a víno od známého ale to u nás moc lidí nepije 😀
Odpovědět
to kafe, co tu holky zminovaly, je hodne dobra pripominka, ono treba 50 Kc/kafe a 50 hostu je 2500 Kc celkem (nekdo si neda, nekdo dve)... nejake specialnejsi (latte...) stoji vic, tak s tim doporucuju taky pocitat
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?