47.JTSP alias Bucefalovo těmťau

Zobraz úvodní příspěvek
Tak tady ho máte :-p (to téma :-D )
Odpovědět
jasně... zase si ale říkáme, že ta menší je přece jen o nějakých 60 metrů dál od vsi :-| od osvětlení, od "civilizace" a tak...
Odpovědět
ale to nebude na trvalo přeci
Odpovědět
právě, teď to tu ještě probíráme horem dolem a manžel tam asi ještě jednou bude volat... teď ještě koukáme, že i přes silnici by se v budoucnosti mělo stavět, takže by to tam nebylo tak vystrčený... jako z mého pohledu těch 60 metrů pro mě hraje mnohem menší roli než ty peníze, protože tu menší bychom ufinancovali ze stavebka + úspor + půjčky od manželových rodičů... na tu větší bychom potřebovali ještě peníze od někoho dalšího :-|
Odpovědět
čaute, dneska se nevaří, vyhlásila jsem akci "ulov si svou večeři" :-N
Odpovědět
Lady a zamklas lednici a schovala kočky? =-) :-D
Odpovědět
tady si každý dělá co chce :-D
Odpovědět
hm, tak na tu menší parcelu už mají někoho jiného, oni nás měli jako zájemce č. 1, takže nám prostě "přiřadili" tu nejlepší a největší parcelu :-N :-D ale máme těch 130000...
Odpovědět
ted to nechápu =-) oni vám dali tu větší za mín nebo jste sehnali další prachy ?
Odpovědět
sehnali jsme další prachy :-)
Odpovědět
s cenou se jim moc hýbat nechce :-N manžel to zkoušel, ale zatím to neprošlo :-D
Odpovědět
chaar, a kde? zajdu tam taky :-D
Odpovědět
lady, od rodičů...
Odpovědět
Článek se načítá
hm, tak tam asi nepochodím :-D
Odpovědět
hele ale když vás měli jako zákazníka řčíslo 1 tak nechápu proč vás rovnou nedali na tu malou parcelu a ostatním pak nenabízeli ten zbytek když jsi první tak si snad obvykle logicky můžeš vybrat
Odpovědět
princez, já to taky moc nepobírám, tu logiku, ale takhle to je prostě ložený a my to můžeme buďto vzít nebo nechat být :-|
Odpovědět
a nebo je ukecávát a ukecávat a slovíčkařit a tak
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak jsem dneska chtela ridit a hadejte co, porad spatna baterka :-N
Odpovědět
no jestli je u vas zima, tak ybste ji mělina noc dávat do baráku, když je starší
Odpovědět
Profilova fotka
chaar, to je blbý teda, že musíte upovat tu větší parcelu :-| no co se dá dělat...
Odpovědět
Profilova fotka
brou noc :-) ;-)
Odpovědět
kdybyste náhodou potkaly žirafku, tak ji pozdravujte a at nevětrá kreditku a ani at necourá po nocích po hospodách brou noc
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bre rano :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mno teda :-D zase jsi něco dostala, že jsi tu tak brzo? :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
žiraf, to nakresli pro malé žirafátko, až jednou bude, do pokoje :-D x-) http://predlohy.cz/tovar/zirafy-351a
Odpovědět
Profilova fotka
božíííí :-D http://predlohy.cz/tovar/zirafka-828a
Odpovědět
Profilova fotka
no tady to žije :-| večer jdem na oslavu ke kamarádovi :-) a o víkendu budeme v Brně, zařídíme křtiny konečně x-) a v neděli slavíme narozeniny sestřenky, se těším na doooort :-D x-)
Odpovědět
bááááááááááááf :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ha, číhalas za keřem, co? ]-( :-D :-D
Odpovědět
jo :-D od včerejška od rána mě bolí hlava, v noci jsem blbě spala, takže jsem se celý den akorát válela v posteli, četla si a trochu podřimovala :-) akorát jsem došla do stavební spořitelny začít zařizovat ten úvěr, příště už tam může jít manžel sám, já už to pak jen podepíšu :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?