Rozpuštěné vlasy jako svatební účes. Co vy na to?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte, přemýšlím nad svatebním účesem, mám polodlouhé vlasy a moc se mi je nechce svazovat do nějakých uzlů nebo tak. Nejradši je mám rozpuštěné, připadám si v tom nejlíp a taky mám pocit, že vyrovnávají proporce těla. Kadeřnice mi před časem doporučila korunku, tak sem si ji sehnala, myslím, že by klíďo mohla být v rozpuštěných vlasech... Budoucí manžel se na to šklebí, že to bude divný... Tak nevím... Co vy na to?
Odpovědět
Profilova fotka
Ne, ze Slavkova :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, rozpustene vlasy jsou pro me jedinym resenim. Mam je dlouhe a rovne, celou dobu si je zehlim, tak ted si je necham natocit, abych vypadala jinak. Do vlasu nejspis korunku. Nejlepsi zkusenosti mam s kulmou, na kterou natocim praminek po praminku a pak jen procesu prsty. Vypada to moc hezky a prirozene. Naposledy, kdyz jsem to zkousela, mi to na hlave vydrzelo bez problemu tri dny. Pro me je drdol take neprijatelny. Stazene vlasy mi neslusi a drdol dela zbytecne starsi. Takze vsem, ktere pochybuji a vahaji, bych rozpustene vlasy rozhodne doporucila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja si myslim,ze je dulezite aby uces vydrzel na obrad a pak na foceni po obradu ;-) a to vydrzi urcite kazdy...pak si myslim,ze uz to bude kazdemu jedno a fotek bude nejvice na zacatku kdyz jeste drzi makeup..JA jdu urcite do rozpustenych.U drdolu mi pripada,ze neslusi kazdemu a vetsinou vypadaji pekne hlavne ze zadu a na fotkach pak neni nic videt...Takze ja chci vypadat pekne hlavne ze predu ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?