Hledám šikovné ruce na svatební účes 4.9. v Karlových Varech

4. srp 202100

Dobrý den,

hledám šikovnou kadeřnici/kadeřníka/nadšence do česání, zkrátka někoho, kdo mi toho s vlasy zvládne udělat víc než já sama. Obřad proběhne 4.9.v 16:30 hodin v KV a účes bych si představovala vytvořit mezi 13:30-14:00, opravdu nechci žádnou složitost, jen nějaký pěkný drdol/účes, do kterého si následně odpoledne sama píchnu čelenku s mašlí, takže nechci ani žádné ozdobné sponky, prostě jen něco umotat k té čelence. Svatba je jen pro mě a partnera + dva svědci, takže vlastně žádné přípravy čehokoliv nemáme. Můžu dojít klidně někam do centra (salonu), ale aby to bylo v docházkové vzdálenosti od lázeňské zóny. Případně je možnost dorazit do hotelu Concordia (Bohemia lázně, kde budu ubytovaná). Vlasy nechci ani stříhat, ani barvit.
Děkuji za nabídky

  Přidej příspěvek

   Nenašli jste co jste hledali?

   Hledat pouze v názvech témat
   Doporučení dodavatelé
   Každá žena může být nejkrásnější ze všech. Pomocí líčení a vlasového stylingu vám pomohu zazářit. Retro, boho, nevšednost to je můj styl. A váš?
   Dobrý den, jmenuji se Markéta Bárová a jsem make - up artist a hairstylist, působící v Kraji Vysočina.
   Líčení, které drží, kvalitní produkty, profesionalita, ochota, přátelský přístup. Spokojenost klientky je pro mě na prvním místě. Celá Česká republika
   Články od našich partnerů
   5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
   Nejkrásnější vůně pro svatební den. Zvolte tu nejlepší!
   Nevíte, jak se jako host obléknout na svatbu? Poradíme
   Archiv článků od partnerů