Jsou 4000 Kč moc za svatební účes a líčení ?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte, mám už objednanou kadeřnici, která si za zkoušku vezme 1000 Kč a pak se doplácí podle toho, co chci - jakoze pokud pojede ke me domu a bude me licit tak zaplatim kolem 4000- zvazuju, ze se stejne namaluju ve svatebni den sama... takze by to vyslo mozna na mene... ale neni to za uces a liceni hodne? jako pani je asi docela zadana a sikovna... jen by me zajimalo jak jste na tom s cenami Vy? pripadne nevite o lepsich cenach v Brne ? dekuji za odpovedi!
Odpovědět
1
2
Pokud je to profesionálka, tak to hodně není, zvlášť na Brno. Mě stála zkouška účesu 2400,- i s barvou. Zkouška líčení 1000,-. Podotýkám, že v Praze. Ve svatební den za mnou přijely kadeřnice s vizážistkou na hotel a platila jsem jim každé cca 2500,-. Účes jsem měla krásný ještě druhý den a třetí jsem měla ještě krásné vlny. Většině nevěst už večer splihne účes a není se čemu divit, když je to stálo cca 700,-. Nalíčení mi také krásně vydrželo i ve vedrech, žádné rozmazání nic. Celý den jsem od svatebčanů poslouchala jak jsem nádherná a sluší mi to a za to to určitě stálo:-) Myslím si, že by každá nevěsta měla investovat do vizáže, protože co si budeme říkat, všichni si na svatbě všímají hlavně jí :-)
Odpovědět
Tak teda nevím, ale mě se to zdá dost. Zkouška účesu mě stála 350Kč. Zkouška líčení byla zdarma. Ve svatební den jsme platila 400Kč za účes a 600 za líčení. Byla jsem s obojím max. spokojená. Vše vydrželo. Vlasy jsem měla krásné taky i druhý a třetí den a nemusela jsem za to platit nijak moc. Podle toho co jsme se ptala se třeba zkouška líčení dělá v ceně svatebního líčení. Ale samozřejmě záleží asi na městě či kraji. Já jsem vše měla v okolí Mor. Budějovic.
Odpovědět
Profilova fotka
tohle je fakt hodně velká suma, já jsem objednaná do salonu u nás v Praze k fakt skvělé paní, která dělá nádherný proměny, za zkoušku zaplatím 1000kč a v den svatby 1400kč a to ti přijede i domů a i brzy ráno je ochotná...takže 4000kč to bych chtěla vidět,jak česá a líčí - jen 5000kč mě stáli svatební šaty, ale pokud na to ty peníze máš a nemusíš se na ně ohlížet tak to za to dej,ale být tebou tak se ještě poptám
Odpovědět
Za mě je to fakt moc... Já dala za učes a líčení včetně zkoušky 1 100 Kč (350 Kč zkouška, 400 líčení, 250 učes) + 200 Kč za benzín k nám a to je vizažistka , která je na roztrhání ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ono záleží, jakou vizážistku či nevizážistku máš na mysli.. U mě zkouška 1000, každá další 500, finální líčení a účes +2000. Ale zrovna u ní vím přesně, že to nejsou vyhozené peníze... Je profi a ne zaměstnanec nějakého skalného salónu.. Ono se platí nejen za dobrou vizážistku, ale i za propriety, které používá.. a v tomto já jsem dost úchylná.. žádné s..čky si nenechám na obličej dát..Pan fotograf by potom nemusel být rád, když by musel všechny fotky retušovat kvůli nekvalitní značce, která mi udělá takový dekolt i obličej, že vypadám, že jsem dostala plané neštovice a to ve větším množství, než - li je obvyklé... ;-)
Odpovědět
tak to je mazec :-. já jsem měla kadeřnici za 700 Kč a kosmetičku za 300 Kč
Odpovědět
Koukám co tady kdo píše, ale jako kadeřnice se běžně pohybuje okolo 1500- 2500 kč. Líčení podle toho kdo to je cca 1000- 2000kč. Přijde samozřejmě na to kdo to je a také kde to je někde na maloměstě to bude méně a když to bude nějaká kadeřnice z kadeřnictví z paneláku tak to udělá také třeba levněji. Co se týče líčení já osobně by jsem se jen tak od nějaké rádoby vizážistky líčit nenechala to už se pak můžete rovnou nalíčit sami, ale pokud člověk chce mít mimo jiné pěkné foto chce to hodně kvalitní make-up a to prostě nějaká holčina co na to má jen kurz a nic víc nedá.
Odpovědět
@superbedrunka Přesně tak to je můj pohled na to na svatbě je nejdůležitější přeci nevěsta raději oželím tuny hovadin co někteří mají a dám to za kvalitní účes a líčení
Odpovědět
Je to hodně.
Odpovědět
Profilova fotka
vazne zalezi na kadernici, muze to byt i drazsi :-D ja platila podobnou castku a stalo to za to. Uces se nehnul (a to mam velmi jemne vlasy, a jeste nebyly uplne dorostle na drdol, takze se pani trochu zapotila), liceni vydrzelo celych 24 hodin (jedine co jsem musela upravovat byla rtenka) ale nesla bych do kombinace zaplatit si jen kadernici a licit se doma, protoze na to uz nemam. V tom pripade bych radsi hledala neco levnejsiho, abych si mohla dovolit oboji.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Ahoj, nevíte někdo o kadeřnici a kosmetičce z Jablonce nad Nisou za rozumný peníz? (cca do 1500,-)Popř.pokud by to byla jedna osoba a přijela i domů tak by to bylo perfektní (ale to by asi chtěla každá, že jo:-D) Díky
Odpovědět
no, tak to je teda velká profesionálka a jede 100 kiláků....Mě zkouška líčení stála 250,- a za zkoušku účesu jsem ji nechala 300. A ve finále to stálo víc, protože česala 2 hlavy a chtěla asi 800,- a dorazila v sedm ráno až k nám do obýváku. O půl hodiny později přišla i vizážistka a za tři namalované obličeje si řekla skoro tisícovku.
Odpovědět
Článek se načítá
Já platím za účes 600, dělá ho 2,5 hodiny. A líčení asi 250.
Odpovědět
Profilova fotka
Cena se mi zda ok, pokud je kadernice opravdu dobra,bude to.urcite znat na vysledku. Ja platila ca.1500 za zkousku a to same za uces v den D. Liceni jsem mela zdarma jako dar salonu.
Odpovědět
to záleží jak daleko to má. Běžná cena za líčení a účes je do 2000kč s prací u zákaznice doma do okruhu 10km od místa salonu. Jinak se účtuje 5 - 7 kč /km
Odpovědět
@hannia Me to prijde takova normalni cena, ja doufam, ze se vejdu do 3.000.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, já sama dělám svatební účesy (v Brně), zkouška účesu je za 400 kč a finální česání v den D je za 700 kč, můžete se podívat i na mé facebookové stránky- Účesy od Anetky ;-).
Odpovědět
wow to je teda suma :D No ja dala za zkousku 250 kc a na ostro to bude 300kc. Liceni mam zdarma od kamosky :)
Odpovědět
Myslím, že ano...
Odpovědět
Profilova fotka
Premrstena cena nedala bych takove penize za to ani nahodou....
Odpovědět
Tak ja jako nevim, proc se tu porad resi, zda dana cena za to a to je moc ci malo... Pokud na to dana nevesta ma penize a je ochotna dane penize za danou sluzbu zaplatit, tak fakt nechapu, proc se pta. Mne to uplne vytaci...jasne, ze je to vic, nez tady vetsina slecen dala nebo by byla ochotna dat, ale to snad nezmeni muj nazor na to, jestli se chci nechat nalicit a ucesat od nekoho, kdo si hold rika takovou taxu. A Je to fakt ciste princip poptavka vs nabidka, tot vse. Takze resit, jestli je to moc je zbytecne!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jj presne tak jestli na to ma a neni to tolik penez pro ni tak proc ne,ona sama musi vedet jestli je to dobra cena pro ni nebo ne...pro me by to dobra cena nebyla ja budu mit uces do 500 a liceni to same a vice bych dat nemohla....
Odpovědět
@dagmar48
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?