Jsou 4000 Kč moc za svatební účes a líčení ?

4. úno 2014530

Ahojte,
mám už objednanou kadeřnici, která si za zkoušku vezme 1000 Kč a pak se doplácí podle toho, co chci - jakoze pokud pojede ke me domu a bude me licit tak zaplatim kolem 4000- zvazuju, ze se stejne namaluju ve svatebni den sama... takze by to vyslo mozna na mene...
ale neni to za uces a liceni hodne? jako pani je asi docela zadana a sikovna... jen by me zajimalo jak jste na tom s cenami Vy? pripadne nevite o lepsich cenach v Brne ?
dekuji za odpovedi!

• Já budu platit kolem 2.5000 za účes+líčení včetně zkoušky na obojí a to si myslím že mám top štěstí, Šárka je fakt úžasná a šikovná http://www.beremese.cz/katalog/firma/sarkavisage/

• @hannia  Hodně to je, asi je to tím, že je paní žádaná. U takovýhle " slavných" ,vyhledávaných svatebních dodavatelů( kadeřnice , vizáž , foto, kamera) hned ceny naskakují až závratně. Pokud budou existovat nevěsty, které jim takové peníze jsou ochotné zaplatit, tak to lepší nebude. 😐

• @hannia  Je to dost, já budu mít dvě slečny, vizážistka si bere 1000 vč. zkoušky (z toho 400 jsem platila na zk a 600 budu doplácet v den D), kadeřnice za zkoušku si vzala 400 a účes bude myslím tak za tu 1000 max (spíš počítám míň), tedy za obojí vč. zk. 2400 (+teda navíc bude česat mamku + ségru -svědkyni, tak to naskáče, ale pokud beru čistě jenom mě, tak se vlezu do 2 500 vč.zk, a to obě slečny přijedou ke mně domů kolem půl sedmé ráno)

• Sponzor fóra
  • @hannia  Já platím 700 za líčení, plus něco za zkoušku. Vlasy neplatím, češe mě máma ale jinak by to bylo tak za cca 1000. Max. Ale samozřejmě v tom není cena za barvu, a zastřižení konečků na které jdu pár dní před svatbou.

• tak 4000,- je opravdu hodně a to je i s cestou k tobě domů? Jestli jo, tak jestli třeba paní nebydlí někde v Ostravě?! :o)

• Mne prijeli vizazistka a kadernice na misto svatby (70km daleko), bylo v planu ze budou pripravovat mne, svedkyni, maminku a svagrovou, odhadem na 4 hodiny, stalo to 3tis.
    dalsi 2 tis. jsme jim dala predtim za zkousku a udelani nehtu na svatbu

• @hannia  Ono se nedá říct, zda 4000Kč je moc nebo málo. Mě samotnou vyšlo líčení i se zkouškou 800Kč + dýško a účes 350Kč + dýško (obě slečny mé kamarádky). Nicméně k tvému dotazu.....ano, dá se nechat nalíčit a učesat levněji, ale pokud má někdo vyšší ceny, tak k tomu většinou má určité důvody a může si to dovolit (profesionalita, žádanost, popularita,.......). Vždy to ovlivňuje strašná spousta faktorů.

• @jennyexx  No mě spíš zajíma zda cena odpovídá kvalitě, jak jejich jménu a popularitě.. a nemyslím si, že paní by byla nějak extra žádaná .. to asi ne 🙂 ale asi je šikovná a má už nějakou praxi a tak....

• ty jo - 4 tisíce??? Já platila 500,- za česání (i se zkouškou) a 500,- za makeup (i se zkouškou) 🙂 Měla jsem to zařízený přímo přes salon, odkud jsem měla půjčený šaty - ráno jsem tam přišla a pak vyšla jako hotová nevěsta 🙂 ale jiný kraj, jiná cena 🙂

• @hannia  a nemáš nějakou kamarádku, která by tě nalíčila? Nebo třeba zkusit svědkyni

• ja bych se rada nalicila i sama 🙂

• A já neplatím nic...😃 Líčí mě kamarádka kosmetičk, která za to nic nechce a češe mě sousedka kadeřnice, která za to taky nic nechce... prý to mám v rámci svatebního daru...😃

• Mně se to zdá taky dost, já platila kadeřnici 400kč za zkoušku, 700kč za final, vizážistce 800kč za zkoušku i za výsledek (mimochodem obě slečny líčí a češou modelky na přehlídky...). Ale být tebou, určitě si kosmetičku najdu, opravdu na fotkách to vypadá o hodně lépe, pokud bude nějaká dobrá, tak bude mít i kvalitní kosmetiku, která ti vydrží až do noci a ani se nehne..opravdu vím, o čem mluvím, my měli na svatbu 37°C ve stínu a make-up ani stíny ani řasy se ani nehly a bylo to perfektní až do noci. Dle mého tohle doma nikdy neuděláš, pokud tedy nemáš hoodně kvalitní a drahou kosmetiku 🙂 takže za mě kosmetička rozhodně ano, jen rozmysli, jeslti tahle drahá a nebo někdo jiný. Ale na ty fotky budeš koukat do konce života a tlouct se pak do hlavy, že líčení není takové, jaké by mělo být 😒 Přeji hodně štěstí ve výběru 😉

• 4 000,- je opravdu dost. Já budu platit asi 600,- u kadeřnice a za líčení asi 700,-. A je to včetně zkoušek. 🙂

• Je to sakra hodně... Mě stálo svatební líčení včetně jedné zkoušky a účes včetně dvou zkoušek celkem 1300,- a kadeřnice i vizážistka přijely ráno za mnou do hotelu.

• Sponzor fóra
  • @flowerbl  a kdo te prosim cesal a licil? nemas na nej kontakt?

• @kolbena  mozna se vyplati do toho zainvestovat -jak rikas, je to pak pamatka na celej zivot...

• @ninive211  a nemohla bys mi dat kontakt? odkud jsou? 🙂 dekuji

• Mě se to přehnané nezdá. Měla jsem vizážistku, která dělá módní přehlídky a pracuje převážně v Praze pro televize a za komplet líčení, česání a předsvatební stříhání jsem dala 3000Kč s tím, že jsem jela za ní do salonu. Sice se to zdá být moc, ale rozhodně nelituju. Stálo to za to!

• Je to hodne. Sice jsem mela kadernici a vizazistku z Hranic, ale prijeli ke me. Liceni me a maminky vyslo na 1000kc, zkouska liceni myslim 250kc. Uces me a mamku i s moji zkouzkou vysel na 900kc. Takze to co pises mi pride hodne drahe.

• Me to taky neprijde tak hrozne. Ja byla 2x na zkousce liceni,nez jsem nasla to prave (2x300). Potom jsem nasla skvelou a zadanou vizazistku,ktera chtela za zkousku 500 a ve svatebni den 1500. Za zkousku ucesu jsem platila 500 a v den svatby 700. Takze pokud se do celkove ceny pocita i zkouska,tak ja celkem platila 3200 no. Ja treba se vubec nelicim,neumim to,takze nez riskovat,priplatila jsem si a nemenila bych,liceni jsem mela pekne i druhy den 🙂

• No ty 4.000 jsou líčení a česání spolu se zkouškou... i s cestou k nam.. budu se nechavat cesat a licit doma..

• @hannia  Ahoj, no já jsem se nechala malovat a česat ve Vyškově (cca 35 km od Brna). Cena za líčení 650 Kč (zkouška zdarma) a účes první zkouška zdarma, druhá 250 Kč a účes v den svatby 650 Kč. Obě paní velmi šikovné. Kontakt na ně mám ve svém fotoblogu.

• cena za vizážistu je většinou okolo 1000 Kč (i se zkouškou), mám na mysli třeba vizážistky Mary Kay, které mají kurz na dlouhotrvající svatební make up a zkouška vyjde na 350 Kč a 650 kč líčení v den svatby .
    Co se týče kadeřnice, přijde mi to trochu drahé. Určitě se dá sehnat šikovná kadeřnice levněji.

• Poraďte šikovnou a ne moc drahou kadeřnici z Prahy, co by mě i nalíčila. Mluvila jsem s jednou slečnou a ta chce 3500,- a to mi přijde dost.

• Moje kadeřnice chtěla 1000 Kč a to česala 5 hlav a kosmetička za 6 hlav chtěla 2000 Kč. Koukám, že jsme to měli nějaký levny 😃

• Mňa bude líčiť kamarátka(robí pre Bobbi Brown),je z Prahy a chce za líčenie 1000kč,schopnú kaderníčku a nie za moc je ťažké v Prahe zohnať,teda pre mňa...nakoniec pojdem do Kladna za 1000kč...

• Já jsem měla zkoušky jak u kadeřnice tak u kosmetičky zadarmo.Platila jsem pouze v den D. Za kadeřnici 950,- a za kosmetičku 650,-

• Je to celkem hodně, ale záleží na tobě, jestli jsi se službami spokojená a jestli si to můžeš dovolit. Rozhlídni se ještě někde jinde a sama uvidíš.

• Je to velmi drahé🙂 můj účes vč zkoušky bude 700 (ale budu mít jen rozpuštěné vlasy a jen navlněné) a kosmetičku nechci páč se sama umím nalíčit nejlíp🙂 nebo si to aspoň myslím🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Jledáte stále vizážistku a ještě jste nenašli tu pravou?
    Podívejte se na moje stránky a domluvíte si termín ještě dnes!

Dobrý den, jmenuji se Markéta Bárová a jsem make - up artist a hairstylist, působící v Kraji Vysočina.
    Milé budoucí nevěsty,
    ráda bych Vám nabídla volné termíny na kompletní svatební balíčky. Ráda za Vámi přijedu po celé Jižní Moravě.