Termín svatby 2014

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám vás v diskuzi Termín svatby 2014, kde bych byla moc ráda, aby jsme si vyměnily názory, zkušenosti, postřehy atd. prostě vše co se svatby týká. Já se budu vdávat 21. června 2014 v Teplicích, svatba bude celá venkovní a už se moc těším, svatbu jsem již jednou posunuli z důvodu mého těhotenství, takže na naší svatě budu mít tu nejkrásnější družičku, protože jí bude naše dcera Ella :-)
Odpovědět
Dievčatá, pridávam sa - 4.10.2014 obrad + večera Cactus restaurant Bardejov :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem, taky se ráda připojím, termín svatby máme 4.dubna 2014, jižní čechy - Lipensko.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, tiež sa pridávam, 31.5.2014 :)) KE :3 (najprv to bol 24.5. potom až október 2015 no ale nakoniec drahého vraj osvietilo ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj.. já se budu vdávat 14.června :) Stejně jako bobina24 budu mít jako svoji družičku svoji dceru Justýnu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky také se přidávám 2.8.2014
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolina18 stejný datum:) snad nám vyjde počasí:)
Odpovědět
Profilova fotka
@ettie - máme ten samej termín:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, taky přidávám svoje datum svatby a to 14.6.2014.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak my změna na matrice to udělali spatně a na ten náš termín se neoddává tam kde chceme my takže jsme museli posunout Svatba je tedy 9.8.2014 :-)
Odpovědět
Ahojky.tak my jsme se rozhodli po 10 letech a 2 dětech že se vezmeme 2.8. 2014.ve středu jdem domlouvat termín tak snad to klapne.obřad chceme na fotbalovém hřišti a hostinu pak na kulturáku. do vánoc musím nechat udělat aspoň 10 oznámení pro rodinu pod stromeček jako překvápko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aj ja chcem 9.8. 2014, aby to bolo do roka a do dňa.. ešte sú to aj moje obľúbeé čísla :D ale neviem, neviem...
Odpovědět
Profilova fotka
4.10.2014 Tatry :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já se přidávám s 26.7.2014, zatím jsem tu poměrně osiřelá:-)
Odpovědět
Profilova fotka
10.5.2014 na radnici v Olomouci
Odpovědět
@timonek nejsi tu osiřelá :-) My máme taky svatbu 26. července :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte nevesticky tiež sa pripojím dátum svadby 26.07.2014 sobáš v Barci v kostolíku a hostina v Šebastovciach v KD
Odpovědět
23.8.2014 na Velehradě, má tu někdo stejný termín? zatím jsem na nikoho nenarazila...
Odpovědět
Profilova fotka
My plánujeme termín 9.8.2014 ve Vrchlabí v klášteře. Zasnoubili jsme se 8.9.2013 na dovolené v Řecku, tak jsme jen prohodili čísla v datumu a je to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@xvitko13 tak to mě těší a kde plánujete svatbu? My v Chlumci a pak směrem na Pardubice.
Odpovědět
Ahoj termín svatby 26.7.2014 v 11hod. v Novém Městě nad Metují v ZUŠ
Odpovědět
taky se přidávám :) 23.8. v Dolní Lomné. :) hotel Salajka. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Oprava, zmenili sme dátum svadby :) 10.10.2014 :)
Odpovědět
5.4.2014...bojim bojim, uz se to blizi :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ragusa21 jj, je to tak, tento datum tj. 6.9 je velmi oblíbený .. My se brali 6.9.2003 :-) a tehdy bylo jen v našem kostele 5 obřadů za sebou (my jsme měli obřad jako druzí). Pak ještě oddávali hned vedle v městské obřadní síni :-) všude byla jen svatební auta a svatební troubení byla to nádhera :-) Říká se, že ta 6 a 9 je jako "jing jang" takže to symbolizuje vyváženost a porozumění :-)) tak možná proto.
Odpovědět
6. 9. Tak to je super, my to máme taky tak a to mě fakt nenapadlo :)
Odpovědět
ahoj, taky se řadíme mezi ty, kteří mají termín 26. 7. 2014, už je to i oficiální, včera jsme byli na radnici:)
Odpovědět
@nikolina18 my máme stejný datum. a kde bude svatba?
Odpovědět
Holky, už můžeme říkat, že se letos vdáváme!!! :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-N :-N :-N :-N :-N x-) x-) x-) x-) :-D :-D :-D :-D 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
14.6.14 ;-) Bratislava
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?