Svatba září 2016 - kdo další?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Času spousta, ale už máme termín, misto obřadu i hostiny, fotografku a DJ zamluvené. Myslela jsem si, kolik není času a třeba fotograf kterého jsem moc chtěla už měl obsazeno.Takze už pokukuju i po vizážistce a nějakých dekoracích :-) A co vy, vdavate se některa v 09/2016? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, já zírám! Koukám, že jsme se zařizováním dost ve skluzu, a to jsem si říkala, že se zářijovým termínem máme dost času na všechno... Máme v plánu 2. září. Ale zatím ten termín na mnoha matrikách ani není "v nabídce". Nevíte, jaký by mohl být problém?? Svatby se v pátek běžně pořádají přece...
Odpovědět
Profilova fotka
Podle me žádna matrika běžne oddací termíny v patek nemá. V takovém případe si musíte oddavajiciho sehnat sami.My máme svatbu v sobotu, ale venku v areálu hotelu a tam nám taky nikdo z matriky nepřijde. Takže jsme si domluvili faráře z husitske církve a matrika nám potom akorát vystaví oddací list.No a jinak te uklidnim, pokud máte svatbu v patek, urcite nebudete mit problém sehnat cokoli a kohokoli....jen ty soboty prostě bývají obsazeny ve všem už rok dopředu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím. Hudební skupina Bosáci z Příbrami nabízí své služby. Hrajeme 17. rokem na různých kulturních akcí, z toho jsme odehráli přes 270 svateb. Hrajeme od dechovky po rockovou muziku, naše série bývají až 1,5h dlouhé. Mrkněte na webovky, kde najdete termíny, ukázky, reference, fotky.
Odpovědět
@maloira Svatba na Mauriciu? Zařizuje vám to agentura, nebo jste se do toho pustili sami ? Budu ráda za každou informaci.děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@janula187 ahoj agentura.. zkouseli jsme si to propocitat i sami za sebe ale asi poprve se nam stalo ze je to jedno :D tz jsme se rozhodli pro agenturu :) jedeme na 10 noci do Shandrani :) klidne pis SZ :)
Odpovědět
@pavzal Taky 3.9.2016 s prckem,tak držim palce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@melisa203 My se dvěma prckama :-) I já vám :-)
Odpovědět
My máme v pátek 9.9. a máme zatím jen potvrzený termín na matrice a místo obřadu. Doufám, že co nejdřív vyřešíme i místo hostiny a večerní zábavy, nějak nám padly naše plány :/
Odpovědět
Profilova fotka
My máme taky 10.září, zařízeno je: rezervace obřad,hostina, fotograf,kameraman, kapela, květinářství, vizážistka. Už začínám vybírat oznámení, hlavně text... :-D kdy jít shánět šaty?
Odpovědět
@pavzal @konvalinka1348 holky např. u nás ve Dvoře Králové nad Labem jsou páteční svatby běžné a jsou uvedeny i v celkovém ročním seznamu svateb (určité termíny se totiž oddává přímo na radnici a v určité zase pouze v Kuksu, který spadá pod nás)....
Odpovědět
Ahoj, my máme svatbu 10.9 a máme termín :D Komunikuji s restaurací a cukrářkou, to je vše. Ale já jsem v pohodě, žádnej stres :)
Odpovědět
Profilova fotka
Milé nevěsty. Pokud ještě nemáte kapelu na svoji svatbu, pak mi dovolte nabídnout naše služby. skupiny Bosáci z Příbrami. Hrajeme ve 3 - 4 členném složení - vše živě. Máme široký repertoár (cca 250 skladeb), odehráno více jak 1000 akcí po celé ČR (z toho přes 270 svateb). V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat. Více o nás na webovkách (viz. odkaz níže).
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj všem, my máme termín 23.9.2016 , mám již šaty, matriku, místo obřadu, hostiny a nyní zařizuji šaty pro dceru .-D , tyto stránky jsou božíííí. Mnoho inspirace, rad atd,
Odpovědět
Ahoj holky, tak co všechno už máte?:) Já jsem hodně chtěla září , ale nakonec se na "našem" místě dal sehnat jen srpnový termín 20.8.2016:) ale i to je hezké..každopádně jsem ve stresu jako blázen :D asi bych měla trošku polevit, jenže mi to nějak nejde:)) jste na tom podobně? máme místo (zaplaceno), ubytko pro všechny hosty 85x (zaplaceno), catering na místě, termín, matriku (jen rezervaci), agenturu na výzdobu,sladkosti,tiskoviny a koordinaci dne (zaplaceno), fotografa (rezervace), svatební web (hotový) , moje šaty (zaplaceno), boty (koupeno), prstýnky (koupeno)..chybí nám kapela, dj, moderátor, oblečení pro ženicha...a pak samozřejmě doladění detailů jako je právě výzdoba,sladkosti atd..chybí mi ještě něco?
Odpovědět
+ ještě kadeřnice,vizážista taky máme:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud ještě někdo sháníte DJe na svatbu v září, tak mam zatím volno. V případě zájmu se podívejte na moje stránky, kde najdete všechny informace, případně pište maily, zrpávy, sms, volejte.. :) Budu se těšit! :)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) 16.9.2016 a už se moc těšíme
Odpovědět
My máme svatbu 2.9.2016 ve 13:30 v Litoměřicích a už se nemůžu dočkat.. Zařízený mam jen obřad, hostinu a to ještě ne úplně a šaty, jinak vůbec nic.. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Také máme 3. 9. 2016, zásnuby proběhly na konci loňského roku, pak jsme asi dva měsíce hledali místo. Takže vše zařizujeme vlastně až teď od března :-) Sice je to trochu přebrané, ale i tak si troufám říct, že zatím se nám daří zajistit vše, jak jsme si představovali. Takže máme zamluvenou a zaplacenou matriku, rezervováno krásné místo 3v1 (obřad, raut, ubytování), máme projednanou naši předběžnou představu o průběhu svatebního dne a cateringu, máme rezervované fotografa, kadeřnici, vizážistku, svatební www (hlavně kvůli informacím pro hosty, polovina přijede přes celou republiku). Máme už také doporučení na sladké, hudbu, máme vybráno kam na prsteny a na šaty, svatební kytici musím ještě poptat (budeme řešit teď v březnu a začátek dubna, pak mám zkoušky, takže co se nestihne budeme pokračovat v polovině června). Ženich se mezi tím sám postará o sebe, své odění a dostatečnou zásobu slivovice :-) Takže myslím, že to postupuje docela dobře a rozhodně nemám žádné stresy :-) Výhodou je, že naše svatba bude formou uvolněné garden party, takže nemusím nijak hrotit výzdobu svatební tabule (žádná nebude), profi koordinátora (už teď se dobrovolně nabídlo několik pomocných rukou), dekorace (co bude to bude, něco připraví paní majitelka hotelu, která je velmi ochotná a nadšená)...a spoustu dalších bezvýznamných detailů :-) Takže si to vlastně užívám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, s potěšením se přidávám mezi Vás :-) Svatbu budeme mít v pátek 9.9.2016 v zahradách Břevnovského kláštera. Máme již zařízenou hostinu, party, fotografa, kameramana, svatební šaty a oblečení po ženicha, vizážistku, kadeřnici, floristku :-) Nyní pracujeme na výběru svatebních oznámení. Můžete mi doporučit nějaké webovky...? Děkuji a pokud bude s čím, ráda pomohu i Vám :-) Pěkný den
Odpovědět
My mame terminek 3.9.2016 mooc se tesime 😆
Odpovědět
Ahoj holky, my máme termín 3.9.2016.
Odpovědět
Profilova fotka
Hledáte kapelu na tento termín? Pokud ano, dovoluji si Vám nabídnout služby naší skupiny Bosáci z Příbrami. Hrajeme na svatbách už skoro 17 let (odehráno přes 1000 akcí, z toho svateb bylo přes 270). Hrajeme ve 3-4 lidech, máme široký repertoár pro všechny generace. Více v sz.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj děvčátka, přidávám se do klubu - svatba 9.9.2016 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,taky se pridavam...17.9.
Odpovědět
My chceme v den kdy máme výročí a to je 16.9. Pátek a nemáme ještě nic tak začínám šílet :-D A to jsem zjistila že většina má svatbu v sobotu
Odpovědět
Ahoj, my máme svatbu 3.9., zařízeného už poměrně dost (šaty, prstýnky, obřad, hostina, ubytování pro hosty, fotografka), jen se stále nedaří sehnat visážistku a kadeřnici... máme to na zámku Chyše v záp. Čechách, takže kdybyste o někom šikovném věděly, určitě dejte vědět :)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme 6.9. :-p
Odpovědět
Já se budu vdávat v září letošního roku...dozvěděla jsem se o tom až teď v květnu, tak doufám, že je na všechno dost času nebo si myslíte, že mám začít šílet :-N ??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, my máme 24.9.2016. Chybí nám ještě pár maličkostí, vytisknout oznámení, nějaká ta výzdoba a dekorace aut, ale postupně si nakupuji materiál, abych to přes léto zpracovala...jinak máme vše :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?