Mesic "M" - Cervenec 2015

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravim vsechny budouci nevesty, ktere se rozhodly mit jako svuj den "D" v cervenci :-) Bylo by super si napsat neco o sobe a planech, pripravach a pod. At se mužeme my ostatni treba inspirovat nebo si navzajem poradit a pod... :-)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@xori My máme svatbu 4.7. na našem rodinném statku :) Zařízené je už všechno, kromě dodělání dekorací (furt se k tomu nemůžu dokopat :-D ) a šijou se mi šaty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie Já dekorace už mám , jen mi chybí dodělat truhličku a nějaké věci dodekorovat, ale to budu dělat až týden před svatbou když doma nebudu mít dceru, tak by toho víc zlikvidovala, než co já bych udělala :D
Odpovědět
Profilova fotka
@xori "Truhličku" už mám taky doma..... Ale nějak jsem ještě nevymyslela, jestli jí mám nějak "popsat" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..My se s přítelem taky rozhodli pro 25. července, jelikož toho dne slavíme 3 výročí, tak ať se nám to aspoň dobře slaví a pamatuje :-D Zařízenou máme asi polovinu, když vemu v potaz takové ty věci co se zařídí týden až den dva před (výběr květin, prase, pivo, výzdoba sálu atd.) Jen zatím nemám konečnou představu o šatech takže jsem celkem ve stresu, myslím, že už bychom je měli začít šít :-D Tak jako ženichovu výstroj, ale v tom už máme naštěstí jasno :)
Odpovědět
Profilova fotka
@barter 25.7. je super datum, já ho chtěla taky, přítel má ten den svátek a navíc jsme v ten zjistili , že čekáme naší dceru, takže datum bylo jasné... Bohužel už v ten termín měli obsazené místo pro obřad, které jsme chtěli ...
Odpovědět
Profilova fotka
@barter Prase máme taky....už zařízený :-) Já vlastně ani nevím, proč jsme vybrali toho 4.7. Máme v červenu deset let a přítel říkal, že by to bylo pěkný mít na to stejné datum - ale nějak jsem v tom prosinci měla pocit, že je to moc brzo a že radši měsíc k dobru a navíc je vlastně 5. a 6. července státní svátek, takže je pak volno i pondělí... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@xori To jo, jsem ráda, že to tak krásně vyšlo i na tu sobotu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie Jé tak to je super s tím volnem :) Prasátko vlastně už máme taky..máme ho jako svatební dar od tety co má farmu, takže jsme se na něj i byli podívat jak roste :-D Ještě nám strejda radil, že si ho můžeme nechat vyplnit nějakou nádivkou, že se to prej taky tak dělá a je to dobrota tak uvidíme..Dostaneme ho už naložené a udělané, budem ho jakoby jen ohřívat, ať je to rychlejší a nemusí se s tím někdo drbat už od brzkého rána :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@barter Chceme jet hned po svatbě na minilíbánky, tak v neděli po veselce budeme odpoledne pomáhat uklízet, pak se přesuneme domů a odtud frčíme na cestu :-) My máme obřad až ve dvě a jíst určitě budeme až po třetí....a čuník se bude rožnit od rána - sám (máme elektropohon), jen ho občas jeden z číšníků pomaže :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak my mame svatbu 18.7. a taky to neni datum presne s nejakym vyznamem. Ale protoze nebydlime v Cr a kolem tehle doby litame k nasim na dovcu, tak jsme si rekli, ze bychom se uz teda i konecne mohli vzit :-D Takze tyden predtim priletime a tyden na to odlitame zpatky, jen deti zustanou na prazdnichach :-) Svatbu mame malou, obrad a obed je na kopeckach a pak bude takova "zahradni party" u nasich, kde prijde jeste par znamych. Jinak zarizeneho mame snad taky dost. Mamka mi pomaha s vecma v Cr, kolacky, frgale, obcerstveni, kytky a tak. Vyzdobu ma taky neco uz udelane a dodelame pak ten tyden pred, co tam budem. No a pak jeste delame party pro R rodinu a kamose tady, takze taky uz mame tak nejak poobjednane a zarizene co a jak :-)
Odpovědět
Zdravim budouci nevesty :-) take jsme loni v prosinci,kdyz me pritel pozadal o ruku pod stromeckem vybrali datum 4.7.2015. Obrad bude na Zamku Stranov u Krnska a hostina a raut v nedaleke restauraci Jizera.Snad uz mame vse nachystane,jen pockat na kolacky a rozvazka muze zacit :-) je neuveritelne,jak ten cas leti uz jen 5 tydnu :-). Tak vsem preji uzijte si ten VAS den.
Odpovědět
Profilova fotka
Mame datum 17.7.2015;) zarizeno je uzbvse krome kytek;) verim ze vsechny budeme mit krasne pocasi a vse se nam vyvede jak ma;)
Odpovědět
Článek se načítá
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?