Menu Forum

Mesic "M" - Cervenec 2015

27. kvě 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
petronuska
12
Registrovala se 25. dubna 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 50 příspěvků. Má 34 přátel. Dublin, Clonee/ v CR Vsetín, Irsko.
fotoportrét
fotoportrét
petronuska
12
Registrovala se 25. dubna 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 50 příspěvků. Má 34 přátel. Dublin, Clonee/ v CR Vsetín, Irsko.
 Zdravim vsechny budouci nevesty, ktere se rozhodly mit jako svuj den "D" v cervenci emoticon Bylo by super si napsat neco o sobe a planech, pripravach a pod. At se mužeme my ostatni treba inspirovat nebo si navzajem poradit a pod... emoticon
7. zář 2014 v 01:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
weronyc
12
Registrovala se 19. července 2014 na beremese.cz. Přidala 23 příspěvků. Má 9 přátel. Region Most.
fotoportrét
fotoportrét
weronyc
12
Registrovala se 19. července 2014 na beremese.cz. Přidala 23 příspěvků. Má 9 přátel. Region Most.
 Tak já se ráda přidám. I když jediné co máme je předběžný datum a místo. 4.7.2015 na zámku Jezeří. Na matrice i paní kastelánka na nás koukají divně a nejsou moc příjemní, prý je ještě brzy na rezervaci.
7. zář 2014 v 06:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tanulinkaaa
8
Registrovala se 18. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 515 příspěvků. Region Nový Jičín.
  • Svatba byla 25. července 2015
    Region Nový Jičín
fotoportrét
fotoportrét
tanulinkaaa
8
Registrovala se 18. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 515 příspěvků. Region Nový Jičín.
    Region Nový Jičín
 Taky se přidávám a stejně jako v předchozím příspěvku, máme pouze termín a místo obřadu a hostiny na zámku v Bartošovicích emoticon Tam nám zase radili rezervovat co nejdřív a udělali jsme dobře. Vše je již obsazené na příští léto emoticon A co máš zařízené ty?
7. zář 2014 v 07:53  •  Svatba byla v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petronuska
12
fotoportrét
fotoportrét
petronuska
12
 Holky, my taky nic zarizeneh nemame emoticon Jen jsme se rozhodli pro 18.7. , kdy budeme zrovna i na dovolene v Cr emoticon Jen jsem si musela pozjistovat u nas na matrice, co vse bude potreba pro pritele za dokumenty, ale na ty je stejne taky cas. A pani na matrice je užasna a rekla, že mi pomuže, když budu neco potrebovat a klidne mužeme veci poresit pres maily emoticon
Jinak jeste nejsem rozhodnuta jakou barvu bych chtela, styl a pod. Ani jeste 100% nemame misto.
My chceme jen malou svatbu. Ma rodina a tri kamosky s partnerama a detma. A furt nevime, jestli pozvat R dva brachy s rodinama (reseni vztahu je na dlouho emoticon ).
A abych pravdu rekla, nikdy jsem nechtela velkou svatbu a hlavne zarizovani a stresy okolo. Ale docela me to chytlo, i když teda v hlave mam 1000 napadu a nevim, co bych si vybrala emoticon Takže zatim si jen sbiram inspirace a uvidime.
Mam kamosku, co dela kvetiny a vyzdoby, kamose, co nam to bude fotit (chceme jen par fotek), znamou, co je kosmeticka...takže par veci je vyresenych, jen jim dat vedet co a jak.
8. zář 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pacie
61
Registrovala se 2. dubna 2014 na beremese.cz. Přidala 43 příspěvků. Má 20 přátel. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
pacie
61
Registrovala se 2. dubna 2014 na beremese.cz. Přidala 43 příspěvků. Má 20 přátel. Region Ostrava.
 Ahoj holky emoticon My máme církevní obřad 5.7.2015. Máme hlavu plnou nápadů. Chceme svatbu laděnou do přírodních tónů (dřevo, juta, kytičky a trošku modré + notičky, které jsou pro nás důležité, protože nás daly dohromady)
Máme zajištěné:
- oddávajícího (můj tatínek)
- místo hostiny (interiér hotelu Kempa nás fakt oba dostal, přístup manažera taky úžasný)
- floristku (mamčina nejlepší kamarádka - je fakt kouzelnice)
- oba už jsme si vybrali svědky (oba nám to rádi odsvědčí emoticon )
- oba víme koho na svatbě chceme mít (rodina a kamarádi, rozhodli jsme se NEzvat lidi jen ze slušnost nebo aby se neurazili)
- na úpravu toho mého ksichtíku mám už předem domluvenou @barccca
- péct cukroví a řezy si budeme s maminkou samy
- máme jmenovky na stůl (když jsme je viděli, prostě jsme je museli mít!!! emoticon )

A to je prozatím vše emoticon
8. zář 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
claramaw (27 r.)
46
Registrovala se 3. května 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky a 3 inzeráty. Má 3 přátele. Brno, Region Brno.
  • Svatba byla 11. července 2015
    Velké Bílovice, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
claramaw (27 r.)
46
Registrovala se 3. května 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky a 3 inzeráty. Má 3 přátele. Brno, Region Brno.
  • Svatba byla 11. července 2015
    Velké Bílovice, Region Břeclav
 Zdravím všechny červencové nevěsty. emoticon Už se nám to krátí...10 měsíců uteče jako nic. My máme termín 11.7.2015, obřad i hostina bude ve vinném sklípku v Čejči, protože máme oba dva kladný vztah k dobrému vínu a mí dědové jsou vinaři. emoticon Ladit ji budeme do červené barvy. Zamluvený je fotograf (můj kamarád, který se také příští rok žení - takže náš termín se vybíral i podle toho, až on bude mít po svatbě), skvělý dj (i když jsem původně chtěla kapelu, tak jsem po přítelových přesvědčivých argumentech změnila názor) a vizážistka a hairstylistka v jednom. Nejdříve jsme nechtěli svatebního kameramana, ale po shlédnutí videí jsem změnila názor, takže by jsme během dneška vybrali ještě jednoho ze dvou favoritů a zamluvili ho. A svědci jsou už také domluveni, moje sestra a přítelův nejlepší kamarád. Takže to nejdůležitější máme. Po šatech se chci jít podívat až tak prosinec/leden a přes zimu se vrhnu na výrobu nějakých dekorací. emoticon
14. zář 2014 ve 12:36  •  Svatba byla v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
leasy
8
Registrovala se 26. května 2014 na beremese.cz. Přidala 42 příspěvků. Má 6 přátel. Region Příbram.
fotoportrét
fotoportrét
leasy
8
Registrovala se 26. května 2014 na beremese.cz. Přidala 42 příspěvků. Má 6 přátel. Region Příbram.
 @weronyc ahoj , taky chceme 4.7.2015 a přesně taky na nás koukali, zda jsme nezbláznili to chtít rezervovat už ted´. Tak musíme čekat až na prosinec aby měli vypsané termíny už...
14. zář 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weronyc
12
fotoportrét
fotoportrét
weronyc
12
 @leasy Ahoj emoticon Vážně? Tak to jsem ráda, že v tom nejsme sami.. No my také asi počkáme až na prosinec / leden, ale moc nadšená z toho nejsem, přijde mi to pak moc krátká doba na všechno to zařizování. Radši bych všechno pomaličku a v klídku
připravovala. emoticon
14. zář 2014 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lienaj
11
Registrovala se 18. února 2014 na beremese.cz. Přidala 44 příspěvků. Má 3 přátele. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
lienaj
11
Registrovala se 18. února 2014 na beremese.cz. Přidala 44 příspěvků. Má 3 přátele. Region Ostrava.
 @leasy
@weronyc jo holky, ani nemluvte.... sice sem nepatrim emoticon, jelikoz svatbu mame 5.cervna, ale napsat musim... ja sice skoro vsechno mam zarezervovane, ale matriku muzu az od ledna :(... docela me to stve, ze az tak pozde, ale co clovek nadela, ze?!?!?! Preji pevne nervy emoticon)
14. zář 2014 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ajasys
20
Registrovala se 28. února 2014 na beremese.cz. Přidala 20 příspěvků a 1 album. Má 9 přátel. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
ajasys
20
Registrovala se 28. února 2014 na beremese.cz. Přidala 20 příspěvků a 1 album. Má 9 přátel. Region Ostrava.
 Ahoj nevěsty, my máme termín 11.7.2015, obřad i hostina bude v penzionu Setina. Svatbu budeme ladit to bílé a krémové barvy, možná i lehce do růžova - protože chci kytici pivoňěk a ta má lehce narůžovělou barvu. Máme už domluvenou kapelu a fotografku, oba se snoubencem máme vybrané svědky, sestavený seznam hostů a hlavu plnou nápadů. emoticon
14. zář 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

Hudba a zábava - Region Příbram
21
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

21
 Zdravim Vas. Pokud hledate kapelu na Vasi svatbu, mrknete na nas profil. Hrali jsme na cca 240 svatbach a dalsich zhruba 600 akcich jako plesy, firemky.
14. zář 2014 v 19:17  •  Svatba byla v červenci 2010  •  www.bosaci.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
oleszka
4
Registrovala se 13. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 82 příspěvků a 1 inzerát. Má 1 přítele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 4. července 2015
    Zámek Raduň, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
oleszka
4
Registrovala se 13. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 82 příspěvků a 1 inzerát. Má 1 přítele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 4. července 2015
    Zámek Raduň, Region Opava
 Taky mame svatbu 4.7.2015 mame ji na zamku Radun emoticon nam to ted potvrdily v zari emoticon jinak mame rezervovane i misto hostiny emoticon a svatba bude vzelenem odstinu na prani zenicha emoticon
14. zář 2014 v 19:44  •  Svatba byla v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
leasy
8
fotoportrét
fotoportrét
leasy
8
 @lienaj
@weronyc jj holky, taky bych to ráda měla vše připravené v klídku, protože už většina lidí, fotograf, kameraman, už odřekli, že už jsou plní na ten to termín a to ještě nemluvím o tom že by jsme měli rezervovat hudbu do předu. A vlastně ani nevím zda nám ho vypíší ten náš poždaovaný termín. Ach jo. Musíme hold vydržet a doufat. Zatím hezký den a at´se daří emoticon
14. zář 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamiskal
17
Registrovala se 31. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek a 4 inzeráty. Má 10 přátel. Region Frýdek-Místek.
fotoportrét
fotoportrét
kamiskal
17
Registrovala se 31. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek a 4 inzeráty. Má 10 přátel. Region Frýdek-Místek.
 Ahojky spolunevěsty. emoticon Jmenuji se Katka a můj snoubenec Martin. Svatbu plánujeme na 25.7. Datum jsme volili velmi jednoduše. Věděli jsem, že chceme svatbu v rozmezí červen - srpen. Když jsme pak otevřeli kalendář na příští rok, sobota 25.7 nám ihned utkvěla v očích. emoticon Navíc je to bude přesně rok a půl po našem zasnoubení. emoticon Moc toho zatím zařízeno nemáme, ale představu máme. emoticon Chceme barvu laděnou hlavně do žluta. emoticon Tato barva by měla dominovat především na oznámení a výzdobě kostela a sálu. emoticon Dále se nebráníme dalším barvám a materiálům, ale v tomhle máme prozatím jasno. emoticon
Z toho mála co máme zařízeno:
- místo obřadu (kostel sv. Martina u nás ve vesnici - mám k němu pouto - jsem věřící, byla jsem zde pokřtěna, přijala první svaté přijímání i svátost biřmování a 6 let jsem zpívala ve sboru a aktivně se účastnila dění ve farnosti)
- místo hostiny a oslavy - vybrali jsem místo poblíž bydliště snoubence, byli jsme spokojeni jak s prostory tak s jednáním a cenovou nabídkou.
- kapelu na oslavu - snoubencův tatínek má kapelu, takže bylo ihned jasné, že bude hrát i svému synovi na svatbě. emoticon
- fotografka - Luciphoto - přátelské jednání, fotokoutek v ceně, paní fotografka fotí s manželem, takže bude zachycen náš den dvěma různými pohledy. emoticon. Ke svatebnímu focení jsem si vymysleli i kostýmy. emoticon Snoubenec dělá na šachtě, takže jsem se domluvili, že na určité fotky se vyfotí v hornickém kroji a hornickém pracovním oděvu. emoticon Pro mě jsme zatím nevymysleli kostým, ale určitě mě ještě něco napadne. emoticon
- odvoz pro nevěstu - snoubenec zajistil již předčasně elektroautomobil TESLU model S v bílé barvě. emoticon

Jinak už mě teď nenapadá co máme zařízeno. Ale pořád průběžně něco projednáváme a vymýšlíme. emoticon emoticon

Takže tak ve zkratce.

Jinak se těším, že se tady budeme navzájem radit atd. emoticon Snad jsem Vás svým dlouhým románem neunavila. :D
15. zář 2014 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanalllka
14
Registrovala se 22. dubna 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 3 příspěvky. Má 6 přátel. Havlíčkův Brod, Region Havlíčkův Brod.
fotoportrét
fotoportrét
hanalllka
14
Registrovala se 22. dubna 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 3 příspěvky. Má 6 přátel. Havlíčkův Brod, Region Havlíčkův Brod.
 Ahoj holky, my máme svatbu naplánovanou na 4.7.2015. Máme rezervované místo (hájenku) na raut a obřad, matriku (tam jsem psala email, abych se vyhla právě TĚM pohledůmemoticon ), fotografku, kapelu, svědky, místo na oběd a ubytování prý stačí příští rok a už jsem mluvila s kadeřnicí a kosmetickou (jsou to známé)... V podstatě si vše, krom oběda, budem dělat sami, takže pomalu nakupuju věci na zimní tvoření emoticon jo a už jsem si zkoušela šatyemoticon vždycky jsem si říkala, ze svatbu nebudu nijak hrozit, prostě grilovačka s obřadem a párty emoticon no ale prstýnek na ruce a beremese.cz udělali obrovský zvrat a já mám tolik nápadů, že se nám to na svatbu ani nevejdeemoticon bude přírodní, hlavní barvička zelená a kytička kopretinaemoticon + další prvky, juta, krajka, dřevo a barvy i bílá a hnědá... No uvidíme co z toho bude a nebudeemoticon
15. zář 2014 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cizkova_mar
2
Registrovala se 15. května 2014 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Strakonice.
  • Svatba byla 18. července 2015
    Stožice, Region Strakonice
fotoportrét
fotoportrét
cizkova_mar
2
Registrovala se 15. května 2014 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Strakonice.
    Stožice, Region Strakonice
 ahojky tak my zatím termín 18.7.2015 emoticon představy jsou
16. zář 2014 ve 22:03  •  Svatba byla v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martisv (28 r.)
2
Registrovala se 11. května 2014 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků. Má 2 přátele. Mezouň, Region Beroun.
    Točník, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
martisv (28 r.)
2
Registrovala se 11. května 2014 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků. Má 2 přátele. Mezouň, Region Beroun.
    Točník, Region Beroun
 Ahoj, taky zdravím ve skupině. My máme v plánu se vzít 11.07.2015, obřad na nádvoří hradu Točník, chceme to venku a ne v kapli.. emoticon No a na hostinu se ještě rozhodujeme... Chtěli bychom oběd pro rodinu a odpoledne pozvat přátele, raut, možná nějaká grilovačka, tančit, pít, bavit se... ale pak budeme potřebovat několik míst na přespání.. Což nám dělá malý problém. Nejste tu někdo z okolí Berouna? emoticon
17. zář 2014 v 10:05  •  Svatba byla v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barcik89
5
Registrovala se 22. června 2012 na beremese.cz. Přidala 15 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
barcik89
5
Registrovala se 22. června 2012 na beremese.cz. Přidala 15 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 Ahj holky, také se přidávám k červencovým nevěstám.
My se budeme brát 3.7.2015 v Blažejovicích. Včera jsme potvrdili rezervaci, takže už oficiálně můžeme začít plánovat emoticon
Zatím máme rozmyšlené, jak by to mělo probíhat a oslovila jsem fotografy z okruhu známých...
17. zář 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monikaber
2
Registrovala se 31. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
monikaber
2
Registrovala se 31. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 1 přítele.
 Ahoj, tento týden byl neuvěřitelně plodný. Min. týden jsem se dohadovala s kapelou, kterou jsme chtěli jestli by si na nás udělali čas 4. 7.2015, pak měli volno až v srpnu, tedy poslední termín, musela jsem to trochu popostrčit a ještě že tam hned jako to odsouhlasili( na mé naléhání), hned ten den jsem potvrdila místo hostiny -a asi za 2 dny mi pán volal, že se domluvíme na zaplacení zálohy, že jsou další 2 zájemci. A to se všichni divili, že máme na všechno dost času. Ono asi jo taky si myslím, že svatba se dá připravit za 2 měsíce, ale pokud si chcete vymýšlet a má to být vše podle Vás emoticon Hezký den
17. zář 2014 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martin_patek
Svatební diář - Exkluzivní svatební zboží
Martin Pátek PRO

Svatební obchod - Region Praha
PRO Shop: 210 inzerátů
19

“AKCE 1+1 ZDARMA na Svatební diář Smart pouze do dnešní půlnoci 11.11.2014 - naleznete v našem e-shopu.”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martin_patek
Svatební diář - Exkluzivní svatební zboží
Martin Pátek PRO

Svatební obchod - Region Praha
PRO Shop: 210 inzerátů
19

“AKCE 1+1 ZDARMA na Svatební diář Smart pouze do dnešní půlnoci 11.11.2014 - naleznete v našem e-shopu.”
(Před 2 lety)

Pro plánování Vaší svatby zkuste plánovací svatební diář Smart, pomůže Vám naplánovat svatbu se vším všudy. Více na mém webu
17. zář 2014 v 11:59  •  www.svatebni-diar.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hankavanka
2
Registrovala se 22. září 2014 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
hankavanka
2
Registrovala se 22. září 2014 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Hradec Králové.
 Zdravím emoticon Náš termín je 4. 7. 2015. Obřad bude na fotbalovém hřišti :D Zařízeno toho mám už docela dost - rezervace termínu, restaurace, kapely, svatební agentky a dnes jedeme na schůzku s fotografem. Příští týden se podívám po šatech. Už se moc těším!
26. zář 2014 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanalllka
14
fotoportrét
fotoportrét
hanalllka
14
 Ahoj holky, tak jak pokračujete s přípravama? Nevím, jestli jste někdo z Brna, ale byla jsem tam na výletě a narazila tam na obchod Tiger!! Doporučuju, necháte tam za blbůstky na svatbu ranec emoticon hlavně ty, co si chtějí i něco vytvářet emoticon šla jsem domů s nacpanou taškou emoticon Ještě pár nákupů a můžu začít tvořit emoticon
27. zář 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

21
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

21
 Zdravim, nevesty. Jeste stale mame nekolik cervencovych terminu volnych. Pokud hledate kapelu, nabizim Vam sluzby hudebni skupiny Bosaci a nebo mensi skupiny pro akce v tydnu Bos trio. Hrajeme klasicky pop, rock - cesky i svetovy. Vice na webovkach.
29. zář 2014 v 08:59  •  Svatba byla v červenci 2010  •  www.bosaci.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monikaber
2
fotoportrét
fotoportrét
monikaber
2
 Ahoj holky prosím, chtěla bych se zeptat, nevíte nebo nemáte někdo zkušenosti s objednávkou svatebního oznámení na stránkách modernisvatebko.cz Děkuji emoticon
11. pro 2014 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzuka88
1
Registrovala se 27. prosince 2014 na beremese.cz. Přidala 21 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
    Tišnov, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
zuzuka88
1
Registrovala se 27. prosince 2014 na beremese.cz. Přidala 21 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
    Tišnov, Region Brno
 ahojky holky můžu se přidat? Se snoubencem taky plánujeme svatbu na červenec,zatím to vypadá na 25. Ještě jsme nebyli na matrice zamluvit termín,jsme zasnoubení teprve od vánoc emoticon Už se nemůžu dočkat až začnu vytvářet oznámení atd atd emoticon
10. led 2015 v 18:05  •  Svatba byla v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stankalibor
1
Registrovala se 3. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Uherské Hradiště.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
stankalibor
1
Registrovala se 3. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Uherské Hradiště.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahojky my máme domluvenou svatbu na 25.7 zatím toho moc nemáme zařízené jen obřad a hostinu. Budem to mít v zelené barvě a pojedou nám vojenské auta. :D
15. led 2015 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mam2
1
Registrovala se 24. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 32 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ústí nad Labem.
fotoportrét
fotoportrét
mam2
1
Registrovala se 24. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 32 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ústí nad Labem.
 Ahoj, přidávám se k červencovým nevěstám. My máme svatbu taky 25. 7. Obřad bude na hradě a hostina ve stodole jedné restaurace. Krom toho máme zatím domluveného pouze fotografa, svědky, předběžně kadeřnici a dnes čerstvě zamluvené šaty. Oznámení bychom si asi chtěli sami navrhnout a pak nechat jen vytisknout. Na jmenovky už mám nakoupené čokolády, tak je pak ještě musím přebalit a nadepsat. Výzdobu plánujeme přírodní a spíš květinovou. Hrozně se mi taky zalíbila juta. Hlavní barva by měla být smetanová (i šaty mám champagne) a k tomu asi světle zelená. Co jsme asi trochu prošvihli, je hudba. Všechny kapely, na které jsme koukali, mají už plno :( Budeme muset vybrat náhradní variantu.
12. bře 2015 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janica252
1
Registrovala se 10. února 2015 na beremese.cz. Přidala 72 příspěvků.
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
janica252
1
Registrovala se 10. února 2015 na beremese.cz. Přidala 72 příspěvků.
    Region Břeclav
 My budeme mít taky 25. červenceemoticon Máme matriku, místo na hostinu, dj a catering emoticon
12. bře 2015 ve 20:53  •  Svatba byla v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

21
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

21
 Milé nevěsty. Pokud ještě stále hledáte kapelu na Váš termín, pak Vám rád nabídnu služby naší hudební skupiny Bosáci. Hrajeme od dechovky po rockovou hudbu. Působíme již 16tým rokem po celé Čr. V mém profilu najdete nějaká videa, na webovkách potom kalendář akcí,reference apod.
24. bře 2015 v 19:27  •  Svatba byla v červenci 2010  •  www.bosaci.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elayna
2
Registrovala se 14. května 2015 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
elayna
2
Registrovala se 14. května 2015 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků. Má 2 přátele.
 Ahoj holky.No já jsem velice čerstvá,ale termín máme 11.7 a zařízené nemám zatím nic,protože jsme to vymysleli včeraemoticonNejdříc jsme měli plánovanou zasnubní párty na ten den,sezvali jsme úzkou rodinu aby se oficiálně seznámili a včera nás to napadlo,že proč by jsme se nemohli rovnou na tý zahradě i vzít.Chtěla jsem jen sud,prase ,pohodu s rodinou..Akorát to pro všechny bude překvapení no.A to musíme promyslet.Myslím,že toho mám dost:DD
14. kvě 2015 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xori (28 r.)
47
Registrovala se 12. září 2014 na beremese.cz. Přidala 112 příspěvků. Má 11 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 16. července 2015
    Všetice, Region Benešov
fotoportrét
fotoportrét
xori (28 r.)
47
Registrovala se 12. září 2014 na beremese.cz. Přidala 112 příspěvků. Má 11 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 16. července 2015
    Všetice, Region Benešov
 Ahoj, tak já se přidávám, termín máme 16.7. na statku Všetice a musím říct, že už máme zařízené skoro vše. Ono to bude asi i tím, že když jsme si chtěli v září rezervovat svatbu ve Všeticích na 25.7. tak ná řekli že na rok mají víkendy plné a kamarádka, která je svatební koordinátorka mi řekla, že je nejlepší zařídit vše hned, jelikož i ona sama řeší svatby třeba 2 roky dopředu.. :D
14. kvě 2015 v 08:16  •  Svatba byla v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí