Mesic "M" - Cervenec 2015

Profilova fotka
Zdravim vsechny budouci nevesty, ktere se rozhodly mit jako svuj den "D" v cervenci :-) Bylo by super si napsat neco o sobe a planech, pripravach a pod. At se mužeme my ostatni treba inspirovat nebo si navzajem poradit a pod... :-)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Tak já se ráda přidám. I když jediné co máme je předběžný datum a místo. 4.7.2015 na zámku Jezeří. Na matrice i paní kastelánka na nás koukají divně a nejsou moc příjemní, prý je ještě brzy na rezervaci.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se přidávám a stejně jako v předchozím příspěvku, máme pouze termín a místo obřadu a hostiny na zámku v Bartošovicích :-) Tam nám zase radili rezervovat co nejdřív a udělali jsme dobře. Vše je již obsazené na příští léto :-) A co máš zařízené ty?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, my taky nic zarizeneh nemame :-D Jen jsme se rozhodli pro 18.7. , kdy budeme zrovna i na dovolene v Cr 8-) Jen jsem si musela pozjistovat u nas na matrice, co vse bude potreba pro pritele za dokumenty, ale na ty je stejne taky cas. A pani na matrice je užasna a rekla, že mi pomuže, když budu neco potrebovat a klidne mužeme veci poresit pres maily :-) Jinak jeste nejsem rozhodnuta jakou barvu bych chtela, styl a pod. Ani jeste 100% nemame misto. My chceme jen malou svatbu. Ma rodina a tri kamosky s partnerama a detma. A furt nevime, jestli pozvat R dva brachy s rodinama (reseni vztahu je na dlouho |-| ). A abych pravdu rekla, nikdy jsem nechtela velkou svatbu a hlavne zarizovani a stresy okolo. Ale docela me to chytlo, i když teda v hlave mam 1000 napadu a nevim, co bych si vybrala :-D Takže zatim si jen sbiram inspirace a uvidime. Mam kamosku, co dela kvetiny a vyzdoby, kamose, co nam to bude fotit (chceme jen par fotek), znamou, co je kosmeticka...takže par veci je vyresenych, jen jim dat vedet co a jak.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) My máme církevní obřad 5.7.2015. Máme hlavu plnou nápadů. Chceme svatbu laděnou do přírodních tónů (dřevo, juta, kytičky a trošku modré + notičky, které jsou pro nás důležité, protože nás daly dohromady) Máme zajištěné: - oddávajícího (můj tatínek) - místo hostiny (interiér hotelu Kempa nás fakt oba dostal, přístup manažera taky úžasný) - floristku (mamčina nejlepší kamarádka - je fakt kouzelnice) - oba už jsme si vybrali svědky (oba nám to rádi odsvědčí :-) ) - oba víme koho na svatbě chceme mít (rodina a kamarádi, rozhodli jsme se NEzvat lidi jen ze slušnost nebo aby se neurazili) - na úpravu toho mého ksichtíku mám už předem domluvenou @barccca - péct cukroví a řezy si budeme s maminkou samy - máme jmenovky na stůl (když jsme je viděli, prostě jsme je museli mít!!! :-D ) A to je prozatím vše :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny červencové nevěsty. :) Už se nám to krátí...10 měsíců uteče jako nic. My máme termín 11.7.2015, obřad i hostina bude ve vinném sklípku v Čejči, protože máme oba dva kladný vztah k dobrému vínu a mí dědové jsou vinaři. :) Ladit ji budeme do červené barvy. Zamluvený je fotograf (můj kamarád, který se také příští rok žení - takže náš termín se vybíral i podle toho, až on bude mít po svatbě), skvělý dj (i když jsem původně chtěla kapelu, tak jsem po přítelových přesvědčivých argumentech změnila názor) a vizážistka a hairstylistka v jednom. Nejdříve jsme nechtěli svatebního kameramana, ale po shlédnutí videí jsem změnila názor, takže by jsme během dneška vybrali ještě jednoho ze dvou favoritů a zamluvili ho. A svědci jsou už také domluveni, moje sestra a přítelův nejlepší kamarád. Takže to nejdůležitější máme. Po šatech se chci jít podívat až tak prosinec/leden a přes zimu se vrhnu na výrobu nějakých dekorací. :)
Odpovědět
@weronyc ahoj , taky chceme 4.7.2015 a přesně taky na nás koukali, zda jsme nezbláznili to chtít rezervovat už ted´. Tak musíme čekat až na prosinec aby měli vypsané termíny už...
Odpovědět
Profilova fotka
@leasy Ahoj :) Vážně? Tak to jsem ráda, že v tom nejsme sami.. No my také asi počkáme až na prosinec / leden, ale moc nadšená z toho nejsem, přijde mi to pak moc krátká doba na všechno to zařizování. Radši bych všechno pomaličku a v klídku připravovala. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@leasy @weronyc jo holky, ani nemluvte.... sice sem nepatrim :), jelikoz svatbu mame 5.cervna, ale napsat musim... ja sice skoro vsechno mam zarezervovane, ale matriku muzu az od ledna :(... docela me to stve, ze az tak pozde, ale co clovek nadela, ze?!?!?! Preji pevne nervy :))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, my máme termín 11.7.2015, obřad i hostina bude v penzionu Setina. Svatbu budeme ladit to bílé a krémové barvy, možná i lehce do růžova - protože chci kytici pivoňěk a ta má lehce narůžovělou barvu. Máme už domluvenou kapelu a fotografku, oba se snoubencem máme vybrané svědky, sestavený seznam hostů a hlavu plnou nápadů. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim Vas. Pokud hledate kapelu na Vasi svatbu, mrknete na nas profil. Hrali jsme na cca 240 svatbach a dalsich zhruba 600 akcich jako plesy, firemky.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mame svatbu 4.7.2015 mame ji na zamku Radun :) nam to ted potvrdily v zari :) jinak mame rezervovane i misto hostiny :) a svatba bude vzelenem odstinu na prani zenicha :)
Odpovědět
@lienaj @weronyc jj holky, taky bych to ráda měla vše připravené v klídku, protože už většina lidí, fotograf, kameraman, už odřekli, že už jsou plní na ten to termín a to ještě nemluvím o tom že by jsme měli rezervovat hudbu do předu. A vlastně ani nevím zda nám ho vypíší ten náš poždaovaný termín. Ach jo. Musíme hold vydržet a doufat. Zatím hezký den a at´se daří :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky spolunevěsty. :-) Jmenuji se Katka a můj snoubenec Martin. Svatbu plánujeme na 25.7. Datum jsme volili velmi jednoduše. Věděli jsem, že chceme svatbu v rozmezí červen - srpen. Když jsme pak otevřeli kalendář na příští rok, sobota 25.7 nám ihned utkvěla v očích. :-) Navíc je to bude přesně rok a půl po našem zasnoubení. :-) Moc toho zatím zařízeno nemáme, ale představu máme. :-) Chceme barvu laděnou hlavně do žluta. :-) Tato barva by měla dominovat především na oznámení a výzdobě kostela a sálu. :-) Dále se nebráníme dalším barvám a materiálům, ale v tomhle máme prozatím jasno. :-) Z toho mála co máme zařízeno: - místo obřadu (kostel sv. Martina u nás ve vesnici - mám k němu pouto - jsem věřící, byla jsem zde pokřtěna, přijala první svaté přijímání i svátost biřmování a 6 let jsem zpívala ve sboru a aktivně se účastnila dění ve farnosti) - místo hostiny a oslavy - vybrali jsem místo poblíž bydliště snoubence, byli jsme spokojeni jak s prostory tak s jednáním a cenovou nabídkou. - kapelu na oslavu - snoubencův tatínek má kapelu, takže bylo ihned jasné, že bude hrát i svému synovi na svatbě. :) - fotografka - Luciphoto - přátelské jednání, fotokoutek v ceně, paní fotografka fotí s manželem, takže bude zachycen náš den dvěma různými pohledy. :). Ke svatebnímu focení jsem si vymysleli i kostýmy. :) Snoubenec dělá na šachtě, takže jsem se domluvili, že na určité fotky se vyfotí v hornickém kroji a hornickém pracovním oděvu. :-) Pro mě jsme zatím nevymysleli kostým, ale určitě mě ještě něco napadne. :) - odvoz pro nevěstu - snoubenec zajistil již předčasně elektroautomobil TESLU model S v bílé barvě. :) Jinak už mě teď nenapadá co máme zařízeno. Ale pořád průběžně něco projednáváme a vymýšlíme. :) :) Takže tak ve zkratce. Jinak se těším, že se tady budeme navzájem radit atd. :) Snad jsem Vás svým dlouhým románem neunavila. :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my máme svatbu naplánovanou na 4.7.2015. Máme rezervované místo (hájenku) na raut a obřad, matriku (tam jsem psala email, abych se vyhla právě TĚM pohledům:-D ), fotografku, kapelu, svědky, místo na oběd a ubytování prý stačí příští rok a už jsem mluvila s kadeřnicí a kosmetickou (jsou to známé)... V podstatě si vše, krom oběda, budem dělat sami, takže pomalu nakupuju věci na zimní tvoření :-) jo a už jsem si zkoušela šaty:-D vždycky jsem si říkala, ze svatbu nebudu nijak hrozit, prostě grilovačka s obřadem a párty :-) no ale prstýnek na ruce a beremese.cz udělali obrovský zvrat a já mám tolik nápadů, že se nám to na svatbu ani nevejde:-D bude přírodní, hlavní barvička zelená a kytička kopretina:-) + další prvky, juta, krajka, dřevo a barvy i bílá a hnědá... No uvidíme co z toho bude a nebude:-)
Odpovědět
ahojky tak my zatím termín 18.7.2015 :-) představy jsou
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky zdravím ve skupině. My máme v plánu se vzít 11.07.2015, obřad na nádvoří hradu Točník, chceme to venku a ne v kapli.. :) No a na hostinu se ještě rozhodujeme... Chtěli bychom oběd pro rodinu a odpoledne pozvat přátele, raut, možná nějaká grilovačka, tančit, pít, bavit se... ale pak budeme potřebovat několik míst na přespání.. Což nám dělá malý problém. Nejste tu někdo z okolí Berouna? :)
Odpovědět
Ahj holky, také se přidávám k červencovým nevěstám. My se budeme brát 3.7.2015 v Blažejovicích. Včera jsme potvrdili rezervaci, takže už oficiálně můžeme začít plánovat :-) Zatím máme rozmyšlené, jak by to mělo probíhat a oslovila jsem fotografy z okruhu známých...
Odpovědět
Ahoj, tento týden byl neuvěřitelně plodný. Min. týden jsem se dohadovala s kapelou, kterou jsme chtěli jestli by si na nás udělali čas 4. 7.2015, pak měli volno až v srpnu, tedy poslední termín, musela jsem to trochu popostrčit a ještě že tam hned jako to odsouhlasili( na mé naléhání), hned ten den jsem potvrdila místo hostiny -a asi za 2 dny mi pán volal, že se domluvíme na zaplacení zálohy, že jsou další 2 zájemci. A to se všichni divili, že máme na všechno dost času. Ono asi jo taky si myslím, že svatba se dá připravit za 2 měsíce, ale pokud si chcete vymýšlet a má to být vše podle Vás :) Hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Pro plánování Vaší svatby zkuste plánovací svatební diář Smart, pomůže Vám naplánovat svatbu se vším všudy. Více na mém webu
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím :) Náš termín je 4. 7. 2015. Obřad bude na fotbalovém hřišti :D Zařízeno toho mám už docela dost - rezervace termínu, restaurace, kapely, svatební agentky a dnes jedeme na schůzku s fotografem. Příští týden se podívám po šatech. Už se moc těším!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak pokračujete s přípravama? Nevím, jestli jste někdo z Brna, ale byla jsem tam na výletě a narazila tam na obchod Tiger!! Doporučuju, necháte tam za blbůstky na svatbu ranec :-D hlavně ty, co si chtějí i něco vytvářet :-) šla jsem domů s nacpanou taškou :-D Ještě pár nákupů a můžu začít tvořit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim, nevesty. Jeste stale mame nekolik cervencovych terminu volnych. Pokud hledate kapelu, nabizim Vam sluzby hudebni skupiny Bosaci a nebo mensi skupiny pro akce v tydnu Bos trio. Hrajeme klasicky pop, rock - cesky i svetovy. Vice na webovkach.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Ahoj holky prosím, chtěla bych se zeptat, nevíte nebo nemáte někdo zkušenosti s objednávkou svatebního oznámení na stránkách modernisvatebko.cz Děkuji :)
Odpovědět
ahojky holky můžu se přidat? Se snoubencem taky plánujeme svatbu na červenec,zatím to vypadá na 25. Ještě jsme nebyli na matrice zamluvit termín,jsme zasnoubení teprve od vánoc :-) Už se nemůžu dočkat až začnu vytvářet oznámení atd atd ;-)
Odpovědět
Ahojky my máme domluvenou svatbu na 25.7 zatím toho moc nemáme zařízené jen obřad a hostinu. Budem to mít v zelené barvě a pojedou nám vojenské auta. :D
Odpovědět
Ahoj, přidávám se k červencovým nevěstám. My máme svatbu taky 25. 7. Obřad bude na hradě a hostina ve stodole jedné restaurace. Krom toho máme zatím domluveného pouze fotografa, svědky, předběžně kadeřnici a dnes čerstvě zamluvené šaty. Oznámení bychom si asi chtěli sami navrhnout a pak nechat jen vytisknout. Na jmenovky už mám nakoupené čokolády, tak je pak ještě musím přebalit a nadepsat. Výzdobu plánujeme přírodní a spíš květinovou. Hrozně se mi taky zalíbila juta. Hlavní barva by měla být smetanová (i šaty mám champagne) a k tomu asi světle zelená. Co jsme asi trochu prošvihli, je hudba. Všechny kapely, na které jsme koukali, mají už plno :( Budeme muset vybrat náhradní variantu.
Odpovědět
My budeme mít taky 25. července:) Máme matriku, místo na hostinu, dj a catering :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Milé nevěsty. Pokud ještě stále hledáte kapelu na Váš termín, pak Vám rád nabídnu služby naší hudební skupiny Bosáci. Hrajeme od dechovky po rockovou hudbu. Působíme již 16tým rokem po celé Čr. V mém profilu najdete nějaká videa, na webovkách potom kalendář akcí,reference apod.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.No já jsem velice čerstvá,ale termín máme 11.7 a zařízené nemám zatím nic,protože jsme to vymysleli včera:)Nejdříc jsme měli plánovanou zasnubní párty na ten den,sezvali jsme úzkou rodinu aby se oficiálně seznámili a včera nás to napadlo,že proč by jsme se nemohli rovnou na tý zahradě i vzít.Chtěla jsem jen sud,prase ,pohodu s rodinou..Akorát to pro všechny bude překvapení no.A to musíme promyslet.Myslím,že toho mám dost:DD
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak já se přidávám, termín máme 16.7. na statku Všetice a musím říct, že už máme zařízené skoro vše. Ono to bude asi i tím, že když jsme si chtěli v září rezervovat svatbu ve Všeticích na 25.7. tak ná řekli že na rok mají víkendy plné a kamarádka, která je svatební koordinátorka mi řekla, že je nejlepší zařídit vše hned, jelikož i ona sama řeší svatby třeba 2 roky dopředu.. :D
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?