6.6. 2015?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo kdo se vdává stejně? :)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@pohludkovami Šaty mám v galerii :)
Odpovědět
Profilova fotka
@siima12 juu už jsem se koukla :) moc pěkné a zajímavé :) u nás v salonech se nemůže fotit :( takže jsem se nemohla fotit, ale o to lépe, aspon to bude pro ostatní včetně budoucího manžela překvapení :) a jinak máme skoro stejný zásnubní prstýnek, jde vidět, že naši chlapi mají styl a vkus :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tiež sme vybrali tento dátum:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jelinkova17 Já mám teda svatbu 20.6. to je sice o něco dýl ale jsme na tom uplně stejně. Obřad zaplacený, hostina místo zamluvený a zamluvený šaty. Seznam hostů tak trochu mám ale ještě né taky rozdělený. Takže si taky říkám ještě docela dost času ale on ten čas letííí :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@denni23 tak já pomatu začínám panikařit :D Nemám ještě úplně dořešenou hospodu a nějak se to nehýbe :( teď řeším svatební oznámení ale nějak se nemohu rozhodnout :( A čas neúprosně letí...
Odpovědět
Profilova fotka
@jelinkova17 : Tak já taky oznámení mám už vybraný stačí už jen objednat. Ted ještě pomalu koukám po výzdobě na hostinu. Ale pomalu bych měla řešit dorty atd... Musím to taky už pořádně rozhýbat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vyzdobu hostinu budu asi resit v dubnu a dort my rekly az mesic dopredu :) jeste kytky to bude taky sranda :D zjistuji ze skoro nic nemam :D
Odpovědět
Profilova fotka
@jelinkova17 TAk to jsme na tom skoro stejně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Obnovuji diskuzi ... Už se nám to blíží :) Začíná už taky některá z vás plašit nebo jsem jen já jak ten blázínek :D
Odpovědět
Profilova fotka
Tááááák 44 dní do SVATBY holky! :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už se nám to blíží :-) :-) ;-) už máme vše zařízené, jen 4.6. se napečou koláčky a hotovooooo :-D Doufám, že nám všem vyjde počasí, objednala jsem teda sluníčko tak snad to vyjde :-) ;-) Hlavně všem přeji pevné nervy ať si tu svatbu každá krásně užijeme. ;-) ;-) ;-) Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Aj ja už stresujem osošesť, v práci sú nervy, budúca "tchýně" chce ísť v čiernch šatách( a nikomu z ich rodiny to nepríde divné, ja si myslím, že svadba je veselá udalosť a nie pohreb...),, nemám svadobné topánky, mladšia sestra bude mať asi príliš krátke šaty na svadbe budem mať cudzých ľudí a tak ďalej a taj ďalej, veď to poznáte:-)
Odpovědět
Článek se načítá
5.6.2015;)))
Odpovědět
Profilova fotka
My už máme taky všechno, mamka si bere týden dovču před naší svatbou aby mohla píct koláčky. :). Divný ale zatím jsem v klidu :D ten stres všechen příjde :)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?