Svatba 11.6.2016

Profilova fotka
Ahojte, máte některá naplánovanou svatbu na 11.6.2016?
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Toto datum bude odhadujeme hodně populární, už na něj máme dvě poptávky :-)
Odpovědět
ahoj také máme zamluvený termín na 11.6.2016 . :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My taky☺
Odpovědět
My také :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,jj. Ve Znojme :-)
Odpovědět
Můžu se zeptat, jak je možné zamlouvat termín takhle dopředu? Mě na matrice řekli, že termíny budou dělat až v říjnu a až pak bude možné zamlouvat..... je ale fakt, že je to v Praze :)
Odpovědět
Profilova fotka
...my také 😊
Odpovědět
Profilova fotka
Asi záleží na ochotě matriky... naše si nás napsala do poznámek, ještěprej neměla diář na další rok, ale šlo to☺
Odpovědět
Profilova fotka
My by jsme meli mit teda 17.6. ale 11.6. Má mamka narozeniny:-D
Odpovědět
Také jsem chtěla 11.6., ale už bylo obsazeno. Jen je mi divné, že mi matrikářka říkala, že ten den už mají jednu (!) svatbu, takže nás už vzít nemohou (třeba o hodinu/dvě po té první) ale tak nakonec budeme mít 18.6.
Odpovědět
Profilova fotka
My :) původně jsme sice chtěli 10.6.2016, ale nakonec to bude sobota 11. :-D
Odpovědět
My jsme také vybrali datum 11.6.2016 :) Podle zkušeností vím, že většinou první týden v červnu neprší (slavíme venku narozeniny), nevíte ale jak to bývá ten druhý týden? Samozřejmě vím, že se může stát všechno a pršet může i když posledních 10 let v ten den nespadla ani kapka, ale třeba by mě to trošku uklidnilo :)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj nevěsty, my máme také zamluvené toto datum zatím jen u pana faráře! Místo pro hostinu už máme vyhlídnuté, ale ještě jsme neudělali závaznou rezervaci. Celou svatbu kromě obřadu plánujeme venku! Takže věřím, že bude krásný den! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme měli 11.6. letos :) .Tak vám všem dámy přeji, aby se vám den vydařil stejně jako nám. 11 je pro nás štastné číslo, 11.3. - mám narozeniny, 11.11. - mne manžel požádal o ruku, 11.6.- svatba ,... a spousta dalších maličkostí :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, vyzkoušejte plánovací svatební diář Smart, který Vám pomůže s naplánováním Vaší svatby. Více na mém webu
Odpovědět
Profilova fotka
Sháníte kapelu na tento termín? Ještě máme volno.! Více v profilu či na webových stránkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Také máme svatbu naplánovanou na 11.6.2016 doufám, že bude krásně, obřad budeme mít venku :)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme také termín 11.6.2016 a na matrice už jsme byli několikátý pár, tak určitě neváhejte a běžte na matriku hned.Pak už budou mít plno.
Odpovědět
My chceme taky datum 11.6. 2016 z toho důvodu že muj tatínek a přítelova maminka mají na stejno narozeniny a taky že nebude ani moc teplo ale tak akorat :) a taky že je to hezký datum
Odpovědět
Profilova fotka
@stejskalka45 Naše matrika rezervuje až od ledna :( tak snad na nás tohle krásné datum zbude ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Snad nám taky vyjde počasí!!!:-)další týden....
Odpovědět
Tak matrika zaplacena :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@1dee už zaplacena?:-O už máte formulare?
Odpovědět
Ste šikovné, já nevím kde a jak začít :)
Odpovědět
@andilek85 Ano :-) Všechny formuláře vyplněné a odevzdané. Chtěla jsem to mít hotové, když je na naší matrice ta možnost, ať na to nemusím myslet a můžu pomalu odškrtávat ze seznamu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My si také řekneme "ano" 11.6.2016 :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
my také 11.6.2016
Odpovědět
Ahoj, my ho měli taky rezervovaný, je to krásné datum, bohužel ale svatbu přesouváme. Máme ale na tento den už komplet vše rezervované - místo Fojství v Oldřichovicích u Třince, komplet služby (fotografování, styling, visage) od úžasné Sonky Skerik z Brna a mezi cateringem jsme se dosud nerozhodli, jesli JK catering nebo FAJN catering z Ostravy. Každopádně všichni měli to datum rezervované pro nás, takže se jim termín uvolnil. Kdybyste měli zájem, dejte vědět. Nejvíce mě mrzí rušení toho úžasného místa a úžasné Sonky. Závidím nevěstě, kterou bude v tento den připravovat, práce s ní je super. Nejlépe si asi vytvoříte obrázek, když kouknete do jejího profilu: https://www.facebook.com/SonkaSkerikV... a https://www.facebook.com/sonkawedding..., na reportáž z její svatby: http://www.beremese.cz/blog/sonkanutr... a nebo svatby, kterou fotila toto léto: https://www.facebook.com/media/set/?s....
Odpovědět
my máme také 11.6.2016 ;-)
Odpovědět
Taky 11/6 ;) Sychrov, zamluveno na matrice, na zámku, ženich oděn (zatím ale bos) :) Teď hledáme fotografa, sháníme moje šaty a taky vizážistku a kadeřnici...
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?