Jak zabavit hosty a neztrapnit je ani sebe aneb nenucená zábava na svatbě

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem co plánují, i když máme do svatby dost času (i když kdo ví, termín ještě není stoprocentní), tak štěstí přeje připraveným a proto si začínám v hlavě hrát s myšlenkou jak nenuceně zabavit všechny na svatbě. Teď nechci nikoho urazit a samozřejmě ať si každý dělá co chce, ale určitě si nepřejeme, osahávat nohy, jíst z jednoho talíře, mít chomout, tombolu, věštkyni, karaoke, prostě nic, kdy by někomu mohlo být trapně nebo by při činnosti měl nepříjemné pocity. Jasně, někdo si řekne, že jsme suchaři, ale já stále přemýšlím nad tím, že se dá snad udělat i nějaká nenucená zábava. ;) Co jsem slyšela, tak se mi určitě líbí fotokoutek, kriket a petanque (v době našeho focení), turnaj v bowlingu by se mi také hodně líbil. :) Máte nějaké další nápady? Nebo naopak něco z té klasické zábavy z čeho jste měly obavy a nakonec se to moc povedlo?
Odpovědět
1
2
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, jako takové zajímavé zpestření pro hosty může posloužit například Strom hostů, který bude zároveň pro Vás hezkou památkou na Váš výjimečný den.
Odpovědět
Zdravíčko, přidám čerstvou zkušenost i z naší svatby, protože jsem tady taky hledala 🙂 U dětí i dospělých měly největší úspěch jednorázový tetovačky. Na Fleru nám je vyrobili z našich fotek se jmény a datem svatby (nechali jsme udělat tyhle https://www.fler.cz/zbozi/svatebni-te...) a myslím, že nebyl snad nikdo, kdo by ten večer odcházel bez kérky 😄 Co se zase třeba vůbec nechytlo byly papírky s písničkama na přání, měli jsme tam napsanou tuším jen jednu.
Odpovědět
Profilova fotka
@niky_002 proboha přestaň to sem cpát a všem to vnucovat tu neplacenou reklamu 🤦
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?