Vintage a jiné svatby

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj slecny, zakladam toho tema, protoze bych se rada s nekym podelila a jeste radeji nacerpala inspirace ohledne "tak trochu jinych svateb" .... po mesici zde jsem zjistila, ze je tu strasne moc fajn lidi, teda hlavne slecen a mladych pani, ale ze i kdyz se mi s nima dobre povida, je to vzdycky o necem jinem, nez o stylu svatby, ktery se mi libi. Takze pokud se vam nekomu bez vyhrad libi ma pripravna alba a mate pocit, ze byste tohle zrovna chtely rozvijet, pojde sem za mnou :). Uz ted si povidame pres IP, takze zvu vsechny dopisovatelky z me interni posty taky! ;-)
Odpovědět
1
100
101
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
Jestli hledáte Vintage dekoraci z přírodního materiálu, možná by se vám líbila tahle slavobrána :-) : http://www.slevosvatba.cz/sleva/svate... Ale najdete najdete i různé světýlka nebo mašle na židle. Nemusíte je ani kupovat dají se i půjčit ;-)
Odpovědět
Ahoj holky na sbazar.cz mám k prodeji plno jmenovek ve tvaru srdíček a motýlky taky papírové kroužky na ubrousky v téže tvarech .. stačí zadat do vyhledávače jmenovky nebo kroužky na ubrousky :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj holky
Odpovědět
:-)
Odpovědět
1
100
101
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?