Menu Forum

Vintage a jiné svatby

26. lis 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lukianna (33 r.)
129
Registrovala se 3. února 2011 na beremese.cz. Přidala 264 příspěvků, 4 alba a 1 článek. Má 41 přátel. Region Opava.
  • Svatba byla 4. června 2011
    Čejkovice, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
lukianna (33 r.)
129
Registrovala se 3. února 2011 na beremese.cz. Přidala 264 příspěvků, 4 alba a 1 článek. Má 41 přátel. Region Opava.
  • Svatba byla 4. června 2011
    Čejkovice, Region Hodonín
 @betulik44 Díky za úžasný odkaz!!!
9. únor 2012 ve 23:13  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
10. únor 2012 v 18:19 • bechic
fotoportrét
fotoportrét
betulik44
Registrovala se 5. února 2012 na mojasvadba.sk. Přidala 14 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
betulik44
Registrovala se 5. února 2012 na mojasvadba.sk. Přidala 14 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 @lukianna Tesim sa, ze sa ti paci. Ja uz zhaniam vsetky doplnky, ake su na fotkach. Nastastie uviedli dodavatelov, takze to nie je problem... emoticon
16. únor 2012 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosamunde
Registrovala se 14. února 2012 na mojasvadba.sk. Přidala 13 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
rosamunde
Registrovala se 14. února 2012 na mojasvadba.sk. Přidala 13 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 http://www.nevesta.sk/svadobne-inspiracie-z-vystavy-v-inchebe-article-37220-51.aspx#.TzTTmPXdNok.facebook
17. únor 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamila_p
Registrovala se 17. února 2012 na beremese.cz. Přidala 20 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kamila_p
Registrovala se 17. února 2012 na beremese.cz. Přidala 20 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 Hledam casto na angl. strankach, tam je hodne inspirace k vintage obleceni i cele svatbe.
17. únor 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lomanta
4
Registrovala se 26. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 35 příspěvků a 1 album. Má 24 přátel. Region Semily.
fotoportrét
fotoportrét
lomanta
4
Registrovala se 26. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 35 příspěvků a 1 album. Má 24 přátel. Region Semily.
 Ahoj, také se přidám. Jelikož obřad bude na zřícenině hradu (foto v albumu), tak by se k tomu ani princeznovský růžový styl nehodil. Jsem z vesnice, takže volba je jasná. Přírodní styl emoticon Už dlouho hledám nějaké inspirace na kytici. Něco jsem už našla, ale pořád to není ono. Chtěli bychom mix slunečnic, případně gerber, do toho bílé vlčí máky a zelené makovice nebo klasy (zlaté v červnu ještě nebudou)... nevíte, kde bych našla inspiraci na takové (alespon podobné) kytky? Vývazky budou asi z rozmotaného papírového motouzu, odpoledne grilovačka na zahradě u krbu, dřevěné stoly, lavice, ve váze větvičky, na tom zavěšené textilní srdíčka, pod prstýnky hnízdo ze sena, apod.
26. únor 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barka_barka
23
Registrovala se 24. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 57 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
barka_barka
23
Registrovala se 24. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 57 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 @lomanta Ahoj emoticon pokud tyto stránky neznáš http://greenweddingshoes.com/, zkus je pořádně prostudovat..já tam našla inspirace až až emoticon
26. únor 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eriana
14
Registrovala se 3. prosince 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 46 příspěvků a 1 album. Má 9 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
eriana
14
Registrovala se 3. prosince 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 46 příspěvků a 1 album. Má 9 přátel. Region Praha.
 @mawiyah Rockabilly mě napadlo zrovna včera v noci, když jsem dumala nad svatbou a dnes ráno se mi to zamlouvalo čím dál víc, takže do toho asi jdeme emoticon Takže třeba si vzájemně nějak pomůžeme... emoticon

Jinak ahoy všem, pozvala jsem se, taky nechci tradiční svatbu... emoticon
4. bře 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mawiyah
Registrovala se 15. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
mawiyah
Registrovala se 15. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 @eriana - super, tak průběžně informuj emoticon za sebe musím konstatovat, že v Čechách je to dost bída... neseženeš tu skoro nic... teď jsem objevila jeden salon, kde tvrdí, že mi šaty ušijou (cena taky docela fajn, akorát mi původně tvrdili, že mi šaty dokonce ušijou a jen zapůjčí - teď mi napsali, že na tohle ještě nejsou české nevěsty připravené emoticon , takže ušijou a prodají... ale i tak) boty půjdou asi přes internet... jak si na tom ty?
5. bře 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eriana
14
fotoportrét
fotoportrét
eriana
14
 @mawiyah V Čechách je to bída se vším, ale to je známá věc. Nicméně i tak si myslím, že se to bude dát docela dobře "splácat". Pro mě byli v tomto stěžejní americké veterány, táta je sbírá. Původně jsem myslela, že pojede jen jedno auto, ale ono jich pojede asi pět, takže k tomu jsem hledala odpovídající styl...A našla, i díky Tobě emoticon
Šaty se budou šít určitě, mám teď v jednání jednu návrhářku, která vypadá, že to krásně zvládne. Boty přes net určitě, i když zalíbili se mi tady i takové ty černobílé ve stylu sicilská mafie, dají se sehnat pánské i dámské...Ale to je všechno ještě v plenkách emoticon
5. bře 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yurika33
1
Registrovala se 13. srpna 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 35 příspěvků a 2 inzeráty.
fotoportrét
fotoportrét
yurika33
1
Registrovala se 13. srpna 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 35 příspěvků a 2 inzeráty.
 Holky,jaké jste měli botky u vintage přirodni svatby?my ji budeme mit na ranči a boty co jsem chtěla už nemaji :(((
3. srp ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lilipet
Registrovala se 4. srpna 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
lilipet
Registrovala se 4. srpna 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Plzeň.
 Ahoj, zajímalo by mě, jestli jste někdo využili služby dekoratéra a aranžéra na svatbě? Co jste si nechali zaranžovat? Kolik jste za to dali? My si děláme svatbu zatím sami, ale uvažujeme o možném najatí někoho. Nedoporučili byste mi někoho v Plzni a okolí? (Přinejhorším z Prahy). Jinak by mě zajímal i váš názor na tematicky lazenou svatbu - provence, rustic, asia nebo tak. Koukala jsem na nějakou výzdobu a je toho opravdu hodně. Co byste mi doporučili a jako cenu byste za to byly ochotné dát? Díky moc.
4. srp v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bikest
3
Registrovala se 24. září 2010 na beremese.cz. Přidala 25 příspěvků.
  • Svatba byla 5. listopadu 2016
    Háj ve Slezsku, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
bikest
3
Registrovala se 24. září 2010 na beremese.cz. Přidala 25 příspěvků.
  • Svatba byla 5. listopadu 2016
    Háj ve Slezsku, Region Opava
 @yurika33 ahoj, já se chystám mít svatbu v podobném stylu, příroda, vintage stylu a sehnala jsem krásné boty od Bati, budu mít svatební šaty šité na míru - boho styl a k tomu tyto botky....a to jsem byla v druhém obchodě a hned musely být moje
8. srp ve 20:56  •  Svatba byla v listopadu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebni-doplnky
SVATEBNÍ DEKORACE Praha - Morava
Martina Šléšková PRO

Svatební obchod - Region Praha
PRO Shop: 219 inzerátů
260

“Svatební dekorace - organza, satén, stuhy, ubrousky a dekorační kamínky - 10% sleva www.svatebni-doplnky.cz”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
svatebni-doplnky
SVATEBNÍ DEKORACE Praha - Morava
Martina Šléšková PRO

Svatební obchod - Region Praha
PRO Shop: 219 inzerátů
260

“Svatební dekorace - organza, satén, stuhy, ubrousky a dekorační kamínky - 10% sleva www.svatebni-doplnky.cz”
(Dnes)

20. říj v 09:48  •  Svatba byla v červenci 2007  •  www.svatebni-doplnky.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slevosvatba
SlevoSvatba.cz
SlevoSvatba.cz PRO

Ostatní - Region Brno
PRO Shop: 99 inzerátů
13

“Všechny svatební veletrhy tohoto podzimu a příštího roku pěkně na jednom místě :) http://www.slevosvatba.cz/detail-novinky/svatebni-veletrhy/”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
slevosvatba
SlevoSvatba.cz
SlevoSvatba.cz PRO

Ostatní - Region Brno
PRO Shop: 99 inzerátů
13

“Všechny svatební veletrhy tohoto podzimu a příštího roku pěkně na jednom místě :) http://www.slevosvatba.cz/detail-novinky/svatebni-veletrhy/”
(Před 1 měsícem)

Jestli hledáte Vintage dekoraci z přírodního materiálu, možná by se vám líbila tahle slavobrána emoticon : http://www.slevosvatba.cz/sleva/svatebni_slavobrana/

Ale najdete najdete i různé světýlka nebo mašle na židle. Nemusíte je ani kupovat dají se i půjčit emoticon
7. lis v 16:34  •  www.slevosvatba.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkaroberto
6
Registrovala se 13. září 2016 na beremese.cz. Přidala 52 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
sarkaroberto
6
 Ahoj holky na sbazar.cz mám k prodeji plno jmenovek ve tvaru srdíček a motýlky taky papírové kroužky na ubrousky v téže tvarech .. stačí zadat do vyhledávače jmenovky nebo kroužky na ubrousky emoticon
15. lis v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
21. lis v 15:59 • sarkaroberto
fotoportrét
fotoportrét
sarkaroberto
6
fotoportrét
fotoportrét
sarkaroberto
6
 Ahoj holky
25. lis v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sheo
Registroval se 26. listopadu 2016 na beremese.cz. Přidal 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
sheo
Registroval se 26. listopadu 2016 na beremese.cz. Přidal 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
 emoticon
26. lis ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš