Komu se dávají květiny?

Ahoj, potrebuju radu ohledně květin. Máme trošku nestandardní situaci, oba svědci jsou muži a matka bude pouze jedna. Je blbý, když kytku budu mít jenom já + ženich, otec ženicha a svědci budou mít korsáž? Družičky budou mít naramek. Moc děkuji 🙂
Odpovědět
Proc by to bylo blbe? Prece chlapum - svedkum nedate puget? My meli 2svedkyne - jedna chtela korsaz,druha kytku do ruky,pak mela stejnou kyticku uz jen mamka (pro tatinky,dedecky a babicky nic-nikdo to neresil)
Odpovědět
Je to vaše svatba, nic není blbé, udělejte si to vše jak chcete vy s manželem🙂 všem chlapům bych dala korsaze, mamince kytku a druzickam náramky😉 chlapy určitě nebudou chtít držet kytku celou dobu.
Odpovědět
Profilova fotka
My davame chlapum korsaz (nenapadlo me ptat se na puget, chacha😄), zenam kytici a u druzicky/svedkyne bych se zeptala, zda chce kytici nebo naramek...ja ted treba byla svedek a druzicky mely naramky, tak se me ptaly, zda chci taky. Ale bohuzel moje dvouleta dcera by to asi za chvili rozcupovala, takze jsem si vybrala kytici. Nejlepsi se asi zeptat🙂 Ale chlap se svatebni kytkou mi prijde trochu divny, kdyz si ho predstavim na fotce vedle nevesty🙂))
Odpovědět
Spatne jsem to napsala, samozřejmě všichni chlapi budou mít korsáž, vypadali by divně s květinou 😁😁 Spíš mi šlo o družičky a mámu 😁
Odpovědět
@marusiav 🙂 u druzicek je myslim naramek OK, ta maminka je na zvazeni, ale moje kytky miluje,takze si svou fakt uzivala, takze bych neco takoveho zohlednila, ale povinne to urcite neni.. Ps: nekdo dela,ze kytku maminky/svedkyne/hlavni druzicky pouzije jako hazeci (po predchozi domluve samozrejme)
Odpovědět
Profilova fotka
@marusiav Vůbec to nebude divné. Udělejte to tak, jak chcete 🙂 Já někde četla, že kytice dostávají maminky, babičky, svědkyně a družičky a já si říkala: Takže by vlastně měly mít kytici skoro všechny ženy, protože na svatbě nás bylo jen 20. 😄 Což se mi moc nezamlouvalo (ztrácelo by to kouzlo a výjimečnost), takže jsem měla kytici jen já + maminky. Květinovou korsáž měl jen ženich, aby byl taky oproti ostatním výjimečný na fotkách. Všichni ostatní hosté, tatínci a svědci měli "normální" vývazky 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
V našem případě jsme třebas měli květiny jen já a ženich 😉 Stačilo to a nikdo si nestěžoval 😁
Odpovědět
určitě to není blbý, myslím, že je to normální 🙂 u nás měla maminka kytku, tatínkové korsáž, svědek korsáž a svědkyně náramek na ruce 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?