Jak s dekoracemi

Profilova fotka
Ahoj holky, jak jste řešili svatební dekorace, na našem místě nebude vůbec nic kromě židlí. Tak si říkám, jestli mám pomalu vše začít nakupovat, případně hledat půjčovnu, ale stejně si nejsem jistá, že to vše zvládnu nadekorovat sama. Od malých detailů až po větší dekorace.
Odpovědět
Profilova fotka
Vse jsem si kupovala sama a vše dekorovala sama asi rok a pul dopředu jsem začala
Odpovědět
Mně dekorace zajišťovala koordinátorka. Mohu ji jen doporučit - Sloweddings. Vše přivezla, nazdobila a zase uklidila 🙂 Byli jsme ve stejné situaci - zajišťovali jsme úplně vše sami, na místě nebylo nic.
Odpovědět
Ahoj, původně jsme chtěli místo, kde také nebylo nic a pujčovné nádobí atd. by bylo dost drahé.Nakonec jsme vybrali jiné, protože převážet někde nádobí pro 80 lidí se mi nechtělo.Jinak dekorace si kupuji většina je levnější než pujčovné. Samozřejmě jak to dopadne se také obávám😁
Odpovědět
@nikol_94 najali jsme si koordinatorku s velkým inventářem. K pomoci plánování svatby jsme ji nevyuzili, ale předali jsem ji cely agendu, mela na starost výzdobu celého areálu (obřad, hostina, zařídila mistecko pro cigar club, dětský koutek atd) a navíc samozřejmě komandovani a koordinaci dne od usazování hostů k obřadu, foceni skupinek a následně nahnani hostů k hostině, pokyn krájení dortu, první tanec). V našem místě nebylo nic svatebního, jen krásný výhled 😆 Doporučuji všemi deseti!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@nikol_94 dobrý den, vše si u nás můžete zapůjčit a nadekorovat například s kamarádkami nebo můžeme na místo přijet a nazdobit spolu s květinami. Záleží, kde máte svatbu, jestli máte nějakou představu, kolik na přípravu máte času, apod. Na nás se většinou nevěsty obrací, když se výzdobou nechtějí moc zaobírat, ale zároveň chtějí, aby vše k sobě ladilo a bylo vkusné, nemají na to čas nebo "na to nejsou" a nechají si poradit. Případně kombinace všeho zmíněného. ☺️
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla svoje služby. Více informací najdete na mém profilu - věnuji se zakázkové floristice a výzdobě na přání, včetně zapůjčení veškerých dekorací. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@nikol_94 Dobrý den, ráda bych Vám nabídla svoje služby. Více informací najdete na mém profilu - věnuji se zakázkové floristice a výzdobě na přání, včetně zapůjčení veškerých dekorací. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Co je možné půjčit, to bych půjčila. Ve výsledku Vás to vyjde nejlépe. Nemáte starosti s následným prodejem nebo čistírnou (textil se obvykle vrací špinavý). Drobné dekorace a vázičky Vám v rámci květinové výzdoby zapůjčí Vaše floristka 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?