Červeno-bílá svatba - inspirace

Profilova fotka
Ahoj, chystá se některá z vás mít červeno bílou svatbu? :)
Odpovědět
Červená s bordó detaily :). Takže u mě červené kecky a kytice, přítel snad kravata a pokud seženeme tak kapesník, vývazky bílo červené. Stůl sladěný spíše do bíla, kde bude sem tam nějaká červená věc (ubrousky a třeba sem tam něco) a na židlích, pokud se s mužem shodneme, červené mašle. Vždy jen detail, aby tu bílou rozbil, ale zase nechci, aby bylo vše rudé :).
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v září jsem chystala bílo-červenou s přírodní. Vše se dá krásně kombinovat přes dekoraci až po květiny. Přikládám pár fotek z realizace😊
Odpovědět
Ahoj, ano, my budeme mít červeno bílou svatbu. :-) Zrovna dnes jsem objednávala vzorky svatebního oznámení a vývazků. O dekoraci už mám taky nějakou představu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moje kamaradka mela cervenou svatbu, sla jsem za druzicku. Vypadalo to vsechno moc pekne 😊 hlavne druzickovske dlouhe cervene saty.
Odpovědět
My meli cervenomodrou s puntikama. Netreba se toho bat☺
Odpovědět
Profilova fotka
Také jsem chystala květiny na červeno-bílou svatbu. Pokud máte tyhle barvy ráda, jděte do toho ;).
Odpovědět
Profilova fotka
Vyrobky z nasi dilny na cervenobile svatby👠 + Na podobny dortik se chystam (foto stazeno z netu)
Odpovědět
Profilova fotka
Červeno bílá je hezká. Posílám na skouknutí svatební oznámení. Poslesní jsou v kombinaci se svěží zelenou.
Odpovědět
Profilova fotka
@sarka50 my jsme měli taky do červena :)
Odpovědět
Profilova fotka
zrovna dnes jsem přidávala album z naší svatby, kde jsme měli detaily do červena:) jiná barva u mě snad ani nepřicházela v úvahu :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 letech
Ano a vůbec nevím co vše je potřeba,jak ozdobit stůl, prostě nic. Bohužel nikoho kdo to dělá si dovolit nemůžu,navíc na to vše mám necelý mesic.
Odpovědět
Profilova fotka
Za nás v červené třeba takto 🙂
Odpovědět
Článek se načítá
@mrozdy Pak je varianta to nedělat.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?