Poradíte které šaty?

Zobraz úvodní příspěvek
Poradíte, které svatební šaty z těchto dvou vypadají lépe? Omlouvám se, fotky jsou přeházené. Jedny jsou saténové, barva ivory, doplněné kamínky. Druhé jsou satén v kombinaci s krajkou, barva bílá.
Odpovědět
1
2
ty první
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak jako krok číslo jedna je se zbavit nesmyslných mindráků. To že si nemůžeš vybrat je důsledek těchto stupidních nápadů. Máš krásnou postavu a hotovo. Další problém je, že pokud chceš od někoho posoudit, zda ti šaty sluší a podtrhují tvoji osobnost, tak musíš poslílat fotky s hlavou :-) Tahle se ptáš na vkus ostatních, jako by koukali na figurínu ve výkladu. Takže k ničemu. Chápu, že se některé vyhýbáte ukázat, ale bez toho je to k ničemu si myslím. :-)
Odpovědět
Já bych s tvojí postavou hledala krásnější šaty. Ale pokud trváš na těchto,tak jednoznačně ty s kamínkama.
Odpovědět
@anitals ty prvni vám sedi krásně :)
Odpovědět
Rozhodně ty první a bez bolerka :-)
Odpovědět
Děkuji za komentáře. Je pravdou, že by se asi lépe posuzovala celá fotografie s hlavou. Ale chtěla jsem, aby to pro známé bylo na svatbě překvapení, tak jsem nechtěla, aby mě tady poznali.
Odpovědět
za mě ani jedny. oboje jsou zbytečně usedlé. máš na víc :-)
Odpovědět
Mohla bys mít hezčí se svou postavou, ale pokud jsou pro tebe tyto šaty prim, tak rozhodně první. Ty krajkové mi příjdou přeplácané. Tam krajka ustřihlá, tam překrytá, navíc stuha, x vrstev a vlečka a šněrování a prostě je toho moc.
Odpovědět
hledej dál,jsou to starší ,okoukané vzory,sice dobře tvarují postavu,ale není to už ono.
Odpovědět
Jednoznačně ty s kamínkama a bolerko nechej doma ;)
Odpovědět
Profilova fotka
určitě 1., ale máš krásnou postavu....klidně ještě hledej...:-)
Odpovědět
nevím, jaká jsi osobnost, ale všechny ty šaty mi přijdou zbytečně usedlé a nemoderní :-| píšeš, že do velikosti 38 se ti nevejdou prsa? to znamená, že se máš čím chlubit přece, ne :-) ? tak proč je schováváš do rovně střižených korzetů, které sluší málokomu? pokud chceš mít nutně korzet bez ramínek, tak bych se podívala po nějakém vykrojenějším. Ale nejdůležitější, je cítit se v nich dobře ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ja mam vetsi prsa a mam koupenou velikost 40 se snerovanim, takze se mi do toho krasne vejdou prsa a v pase to mam utahle tak na velikost 36.. zkus to takhle? :)
Odpovědět
Profilova fotka
jednoznačně ty první. nádherné šaty. jiné, neokoukané!!
Odpovědět
Profilova fotka
ani jedny a HLAVNĚ - NEMÁŠ TLUSTÉ RUCE!
Odpovědět
Rozhodně ty první - moc ti sluší! A neřekla bych, že jsou obyčejné - jsou krásné a nepřeplácané. Ačkoliv miluju krajku a sama mít krajkové budu, tak ty druhé se mi zdají překombinované. A opravdu nemáš tlusté ruce ;-)! Já mám baculaté paže, ale jsem taková, jaká jsem a pokud bude teplo, tak se rozhodně nebudu pařit v rukávech ;-)
Odpovědět
ty první jsou moc pěkné
Odpovědět
Profilova fotka
ty saténové, ty krajkové má teď každá druhá .-) navíc ty saténové Ti lepší padnou.-) měla jsem podobný styl .-)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?