Nevesty 160cm ukazte svatebni saty

Profilova fotka
Ahoj holky, jsem nestastna.. Mam 160cm a ve svatebnich satech se spodnickou si pripadam jako obri bonbon. Tim jak jsem mala, me vsude davaji spodnicky s vetsim prumerem aby se saty nemuseli moc zkracovat. Jenze ja mam k tomu jeste trosku siroky boky a tak si pripadam ve vsem jak selka. Zajimalo by me jake saty si vybiraji nevesty okolo 160cm.
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/blog/clarkaa/a... Mám 157 cm 😁
Odpovědět
158 ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Měřim 152cm :D Musíš si vybírat jen určitý střihy. Já našla :) Budou je zkracovat o 10 cm :D Zkus tenhle typ
Odpovědět
Ja 163 cm a sla jsem do splyvavych, ale ja ani princeznovske a velkou sukni nechtela
Odpovědět
Profilova fotka
Mně nepřijde, že by tě šaty, které jsi nám ukázala, selkovatěly - ale chápu, že tvůj pocit je směrodatný. Ale fakt se mi líbíš vlastně úplně ve všech :-D
Odpovědět
Mám také 160cm a klasické princeznovské sukně jsem zavrhla už na začátku a vlastně se mi ani nelíbí. Jenže problém je u jiných střihů, protože mě třeba proporčně některé vůbec nesedí, když jsem šité na 180cm. Já budu nakonec volit sice nabíranou sukni, ale splývavější.....foto viz album.
Odpovědět
V tech 3.jsi nadherna
Odpovědět
Profilova fotka
Merim 162 :-) V salonech jsem vsechny saty tahala pul metru po zemi, nechala jsem si tedy usit na miru. Na fotce jsem bez podpatku, jinak jsem mela 8cm lodicky. V princeznovskych satech jsem si pripadala jako paratko zapichnute v dortu :-D Myslim, ze splyvave saty jsou univerzalnejsi.
Odpovědět
Profilova fotka
@misshelll mrkni do mého alba😉😘..a ještě stále si je můžeš nechat ušít na míru🤗
Odpovědět
@chaarlynka Salony si širokými spodničkami zjednodušují práci a někdy neberou ohled na přání nevěsty, která široké šaty nechce. Můžete jít do jiného salonu nebo si nechat šaty ušít na míru. Cenově to většinou vyjde stejně. Pokud chcete, ráda vám šaty navrhnu a ušiji.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak, zakladatelko, nejvic ti slusi ty upnute saty (predposledni), ale chtelo by to tak 10cm podpatky. Byt tebou, necham si podobny strih usit na miru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
163 cm :) Mám je ze salonu CAXA v Brně, takže sehnat se dá ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mám cca 163 a měla jsem krátké šaty :) Dlouhé nemám ráda ani plesové, preferuji šaty max. pod kolena, stejně tak sukně atd.
Odpovědět
Profilova fotka
@pirek @simsamsim Jste zlaticka :-* Děkuji... ale znáte to. Ta sebekritika. Ještě mám naštěstí doooost času do svatby :) Takže skusím shodit nějaké to kilo a hlavně narazit na šaty který by se mi líbili. Z těchto tam nebyli ani jedny...
Odpovědět
Profilova fotka
@emendem @linie_praha S ušitím na míru docela uvažuji... Mám totiž vysněnou barvu šatů a zatím jsem na takové nenarazila... Spodek šatů je dokonalý, neměnila bych na něm nic... Jen vršek bych si představovala trošku jinak.
Odpovědět
Taky jsem byla nervozni z vyberu a nakonec jsem si nechavala sit a jsem z nich nadsena. A boky mam tedy taky poradne :)
Odpovědět
Chaarlynka: kouknete na madora.cz , maji tam velmi podobne
Odpovědět
Já myslím, že 160cm je úplně běžná výška - taky tak měřím. Měla jsem teda podpatky a v salonu jsem nikdy nebyla, ale věřím, že najdeš. Spíš bych volila nějaké splývavé. Já jsem měla tyhle, fotky na postavě mám ve svatebním albu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moc se mi líbí ty poslední šaty (přestože už svoje mám :D)... můžeš prosím prozradit salon, velikost, cenu? Děkuji :) jinak já mám 167 cm a šaty mám v albu, nepřijdu si v nich malá :)
Odpovědět
Profilova fotka
mám 160 cm, nechala jsem si šaty ušít. Viz můj fotoblog. Nebavilo by mě být zašněrovaná a se spodničkami.
Odpovědět
Mám 163 cm a pořídila jsem tyto šaty :) Teď je prodávám...
Odpovědět
Profilova fotka
@rulexnone byla jsem v salonu CAXA v Brně :) velikost 38 a cenu netuším...ale odhaduji okolo 15tis :)
Odpovědět
Profilova fotka
@shigella Ty se mi teda moc libii! Krásné šaty! :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@gabriella15 Tak takové boky bych teda taky chtěla :-D ať koukám jak koukám, žádné nevidím :-p Šaty ze zadu moc zajimavé!!! To ušití asi fakt bude stát za to.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vy co jste si tedy nechali šaty ušít na míru, nemáte nějaký tip u koho nechat ušít? Jsem z Brna, takže nejlépe někoho tady z okolí :-*
Odpovědět
Profilova fotka
@rulexnone Ježiš promiň, ty psolední šaty nejsou z CAXA ale ze salon EL v Brně :) velikost 34-38 a cenově taky okolo 15tis :)
Odpovědět
@chaarlynka já mám střih, jako shigella. Zkoušela jsem podobné, co máte první troje a byla jsem v nich, jak kredenc :-D V albu je mám již jen na fotce zezadu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
V Brne jsou na usiti satu nejlepsi holky Kabelkova a Oplocka, ale letosek uz maji uplne narvany :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kralkag Holkam jsem zrovna psala. Mame svatbu az pristi rok, takze neni problem :)
Odpovědět
Profilova fotka
Muzu fakt jedine doporucit, pomuzou, poradi a hlavne se snazi splnit kazde realne prani 😁 a hlavne saty budou original, ktery nikdo jiny nema.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?