Mori Lee svatební šaty kolekce jaro 2016 - hledám tyto nebo podobné

Zobraz úvodní příspěvek
Krásný den, mám dotaz na ty, co teď navštěvují svatební půjčovny kvůli výběru šatů. Prosím o informaci, jestli jste některá narazily na tyto šaty z nové jarní kolekce Mori Lee. http://www.morilee.com/bridals/bridal... Absolutně jsem se do nich zamilovala, ale 50 000 na koupi nových opravdu nemám :-( Žádné jiné takto propracované a s takto lichotivým střihem a zdobením jsem ještě neviděla. Pokud by ste měly tip i jen na podobné tzn. krajka i dole na šatech (to většina šatů tohoto střihu totiž nemá) tylová bohatá sukně ozdobnější krajková ramínka, vzadu na knoflíky a spousta krajky. PS: v salonu Maya už jsem se ptala.
Odpovědět
1
2
@lusiberu ahoj muzu se zeptat jak to dopadlo se saty?taky neco takoveho hledam.Libi se mi krajka. :-)
Odpovědět
@mandarinka7 Ahoj, nakonec zasáhl osud a já našla ve svatebním salonu. Šla jsem tam už jen tak jako poslední zkouška co mi sedí reálně za střih a typ. Absolutně jsem neplánovala si něco vybrat k půjčení. Narazila jsem tam na milou krátkovlasou slečnu, co jí práce bavila a měla to v oku. Vybraly jsem asi 5 šatů do kterých jsem se vlezla - to se mi před tím nikde nestalo. A ty co na ramínku vypadaly hrozně a vůbec se mi nelíbily a zkusila jsem si je jen ze slušnosti to nakonec byly. Sice ne hned, ale po vyzkoušení ostatních jsem se k nim vrátila kvůli střihu. Nakonec jsem vymyslela, že se pod to dala síťovinová lambáda co se zapínala vzadu na knoflíčky ozdobné a nechala si k tomu u nich ušít pásek na zavazování - dodala jsem látku a štrasovou aplikaci. Bylo to v satygohome a půjčení šatů i bolerka s odvozem ke mě domů a zpátky do půjčovny (to mají v ceně) bylo 8400 Kč, což bylo slušné. Tyhle jediné šaty byly šité jakoby v celku - žádná oddělená sukně od korzetu a měly nádhernou bohatou sukni, která držela tvar bez spodničky a to je to o čem to podle mě je. Nesmí to dělat ramena ani být nepohodlné.
Odpovědět
@mandarinka7 Ještě jsem zapomněla napsat, že šaty mají ošklivý vršek co mi nesedl a tak jsem si ho nechala v salonu pár stehy přidělat dovnitř a pod to jsem si místo toho vzala to bolerko. Takže pokud je dobrý základ dá se s tím v dobrém salonu vždy něco vymyslet.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?