Mori Lee svatební šaty kolekce jaro 2016 - hledám tyto nebo podobné

Krásný den, mám dotaz na ty, co teď navštěvují svatební půjčovny kvůli výběru šatů. Prosím o informaci, jestli jste některá narazily na tyto šaty z nové jarní kolekce Mori Lee. http://www.morilee.com/bridals/bridal... Absolutně jsem se do nich zamilovala, ale 50 000 na koupi nových opravdu nemám :-( Žádné jiné takto propracované a s takto lichotivým střihem a zdobením jsem ještě neviděla. Pokud by ste měly tip i jen na podobné tzn. krajka i dole na šatech (to většina šatů tohoto střihu totiž nemá) tylová bohatá sukně ozdobnější krajková ramínka, vzadu na knoflíky a spousta krajky. PS: v salonu Maya už jsem se ptala.
Odpovědět
1
2
Šaty značky Mori Lee půjčují např. v Šaty go gome v Praze, ale myslím, že konkrétně tento model tam mít nebudou... Ale zkuste, jsou tam příjemní a ochotní se na lecčems domluvit...
Odpovědět
A jinak nádherné krajkové šaty s propracovanými střihy má značka St. Patrick. Půjčuje nově např. svatební salón Naive v Praze. Nebo značka Pronovias. Sv. dům Nuance.
Odpovědět
Děkuji, zkusím se podívat. Nejdřív ale zkusím štěstí s těmito =)
Odpovědět
Podobne ma Caxa Brno, od Eddy K.
Odpovědět
Zada
Odpovědět
Díky moc za super tip do zálohy. Už jsem si našla i kód. Jen se bojím, že se moc brzo začínají rozšiřovat a nebudou tak lichotit postavě krev a mlíko =)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Mimochodem jsou opravdu překrásné...
Odpovědět
Díky za tip, mrknu na to =) Kdyby to byla pravda tak bych byla nejšťastnější. Už mi z toho všeho jde hlava kolem =)
Odpovědět
Napiš, jak jsi dopadla :-)
Odpovědět
Ahoj ja vim ze saticky podobného strihu mají i v Hradci Kralove v Astrid pani majitelka mi rikala ze znacka MoriLee bude také v kolekci na tento rok .Skus se zeptat i tam pani je velmi mila a ochotna urcite něco spolu vymyslite .
Odpovědět
Profilova fotka
V Astridu Mori Lee nemají... Určitě ne.
Odpovědět
Článek se načítá
Kamarádka si objednala šaty ze stránek a byly krásné, tak mrkni: http://m.lightinthebox.com/cz/list/sv...
Odpovědět
V ASTRIDU MORI LEE MAJU OD 6 MESICE .JA SE UZ NA NICH CHYSTAM.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem koukala na Astrid a našla tam 3 šaty...Vlastně do 6. měsíce... Tyhle ne...
Odpovědět
Díky za info, ale svatebních salonu s názvem Astrid je více =) Mohu poprosit o odkaz na stránky?
Odpovědět
Já budu prodávat Pronovias Ocelada, když tak mrknete ke mne do inzerátu na mém profilu :) Krajkove vršky maji ve vice druzích k zapůjčení např. v Nuanci, taky k nim budu chtít krajkova raminka.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Krásný šaty vel. 42. Mohu poprosit o odkaz na salon nebo aspon název a adresu?
Odpovědět
@luuula Ty jsou sice moc pěkné, ale i kdybych až do konce srpna nejedla tak do nich nikdy nezhubnu =))) mám aktuálně 46.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, jsem módní návrhář a rád Vám šaty v obdobném duchu vytvořím.Mám ateliér na Praze 7, v tuto chvíli mám i obdobnou krajku doveženou z Paříže.Tak by nebyl problém na tom hned začít pracovat.V případě zájmu se podívejte na můj profil. S přáním krásného dne Michal Marek
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?