Kde si nechat ušít svatební šaty? Praha a okolí.

Hezký den, sháním švadlenu/salon, kde by mi ušili svatební šaty podle mých představ 🙂 Ideálně Praha a okolí. Přemýšlíme také o obleku pro ženicha na míru, budu ráda za nabídky, děkuji. 🙂
Odpovědět
Hele kamaradka ma zabookovane z Calla Lily the bridal salon - v Praze, cenove VELICE dostupne a ja planuji take!! 🙂 Mrkni na FB
Odpovědět
Profilova fotka
Madora v Mikulově
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, za náš svatební vyhledávač bych doporučila Oblékárnu Melantrichova, Ta.Lucie, Moniku Mongol a pro ženicha Menro. Pokud byste měla zájem, tak bychom Vám rády doporučily náš svatební vyhledávač, přes který můžete zmiňované návrhářky rovněž kontaktovat. Najdete tam další dodavatele, kteří vykonávají svou práci ve Vašem okolí. Ať Vám vše vyjde! 🙂
Odpovědět
@karolina5_9 Za mě krejčovství Tinakli, paní Martina je strašně šikovná a sympatická, moc jsem si to užila. Je z Prahy (výše uvedený tip na Mikulov mě fakt pobavil 😄) a najdete jí tady na portálu nebo si dohledejte její web
Odpovědět
@ellux Moc děkuji za tip, psala jsem tam už minulý týden, ale zatím bez odpovědi. Můžu se zeptat, jak jste spolu komunikovaly? E-mail, telefon? Díky 🙂
Odpovědět
@karolina5_9 Dobrý den, psala jsem soukromou zprávu 🙂
Odpovědět
@karolina5_9 Na začátku po e-mailu, pak už spíš SMS nebo přímo osobně při zkouškách. Pravda, Martině to občas pár dní trvalo, než se ozvala, přece jen v sezóně toho má hodně, trochu mě to znervózňovalo 🙂. ale domluvené termíny vždy dodržela, šaty zvládla ušít do dvou měsíců a výsledek byl super.
Odpovědět
Profilova fotka
@ellux Moc děkuji 🙂...... @karolina5_9 Ano, práce je hodně a do toho děti doma.....Ale jak se sejdeme už budeme rovnou domlouvat další termíny a ty se nemění... 🙂. Karolino, snad jste to Vy s kým jsem dnes mluvila...🙂. Pokud ne, omlouvám se..🙂 A pokud ano, příští týden se těším 🙂. Hezký víkend Martina 🙂
Odpovědět
Ja doporucuji https://m.facebook.com/hannellendress/
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?