Kde koupím svatební šaty od Linea Raffaelli?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, nesháněl jste je někdo, podle internetových stránek je nejblíž :-) Varšava ;-( odkaz: http://www.linearaffaelli.be
Odpovědět
1
2
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Tak to mi, prosím, napiš, v jakých salónech????
Odpovědět
podobné šaty mají třeba v Brně v saloně Exclusive
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
podle internetových stránek, je to teda nebe a dudy. Exclusive ani jedny šaty podobající se Linea R., ten druhý ve Zlíně lepší ale není to ono :-S Toť můj názor. Neukamenovat :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Holky, ještě jsou krásné šaty www.cymbeline.com , mají je v salonu v Praze v Ječné ul. Romantik Paris - www.romantikparis.cz
Odpovědět
albi: fakt to neporovnávej podle fotek na internetu, v reálu mají mnohem víc šatů a přímo v saloně mají katalog kde jsou hodně podobný
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 1 roce
Ahoj. Narazila jsem na Vaše dotazy. Jsme firma Zareta plus a dovážíme šaty od Linea Raffaelli. jsme první v české republice a od 5.listopadu by mělo být oficiálně otevřeno. Můžete se podívat na naše stránky, které zatím nejsou uplně hotové a obrázky zrovna od linea raffaeli zatím neposlali, ale máme i jiné. www.saty- spolecenske.cz
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Linea rafaelli je k sehnani v praze - praha 9, vice informaci na www.spolecenske-saty.cz Cena svatebních satu je kolem 50 tis. a vecernich od 30tis.
Odpovědět
:-D :-D :-D tak ta cena mě fakt rozesmála. a nákupka je třeba 15tis. nojo, takhle se v Praze vydělávají peníze...
Odpovědět
Článek se načítá
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?