Jaké chcete šaty? Svatba 2021

20. zář 202070

Líbí se mi to

Ahoj holky,
už máte představu, jaké chcete šaty na svou svatbu? Přidejte fotky 🙂
Já vůbec nemám tušení...

• Já měla jedinej požadavek, a to aby nebyly bílý 😃 😃 mám je na profilu, ale možná budu ještě hledat 🙂

• Ahoj, já jsem představu měla, ale v salonu jsem zjistila, že mi víc sluší jiné střihy. 🙂 Rozhodně doporučuji vyzkoušet - jak různé modely, tak i barvy / odstíny a materiály. Paní v salonech jsou většinou velmi ochotné a poradí.

• @dixied  Mít představu je dobré, ovšem né vždy představa nevěsty odpovídá tomu, co jí nejvíc sluší. Jak píše Tereza výše, každému opravdu sluší něco jiného a v salonu můžete zjistit, že například čistě bílé šaty mít nemůžete (sluší opravdu jen některým nevěstám). Takže vůbec nevěšte hlavu, že nemáte jasnou představu - od toho jsou tady zkušené salony, kde vám se vším poradí.

U nás šijeme svatební šaty na míru a zohledňujeme vše, co se nevěstě líbí a zároveň volíme střih a materiál šatů takový, aby nevěstě, co nejvíce lichotil.
    Přejeme úspěšný výběr šatů! <3

• Sponzor fóra
  • Já chtěla krajkový vršek bez rukávů a splývavou sukni, ale zatím jsem nenašla přesně to, co jsem hledala. Nakonec si nechám ušít na míru, ať jsou přesně podle mé představy 🙂

• Já se tedy v roce 2021 vdávat nebudu, ale už pár let jsou moje TOPky tyto šaty 🙂 🙂

• @tereza1907  ty jsou úžasné

• Taky jsem měla představu, chtela jsem šaty ze saténu, vrch krajka, sukně satén a měla jsem možnost je i vyzkoušet, v salonu meli saténové jedny jediné (mám foto ve fotoblogu), ale zjistila jsem, že mi sluší úplně jiné....

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat

Líbí se mi to

Napiš zprávu

Komu

Napiš, proč příspěvek nepatří na fórum.

Upravit komentář

Upravit diskusi

Opravdu chceš smazat komentář?

Doporučení dodavatelé
    Prodávám nové svatební šaty v cenové relaci od 3 - 6 000 Kč, u všech šatů mám vždy videa i reálné fotky. Osobní zkouška možná po domluvě na Praze 9.
    Svatební salon EL je nově otevřený salon zaměřený na exkluzivní a originální modely svatebních šatů MAGGIE SOTTERO, SOTTERO AND MIDGLEY a společenských šatů FLIRT BY MAGGIE SOTTERO.PŘI REZERVACI SVATEBNÍCH ŠATŮ...
    Zuzana Jarotkova
    Hradec Králové
    Zdravím všechny slečny a dámy
    Pojďte se vdávat a uzit si svůj jedinečný den .
    Rada Vám pomohu vybrat ty správné šaty pro Váš den D