Jak dlouho jste si zkoušely svatební šaty

Ahoj, objednala jsem se do dvou svatebních salonu na zkoušku šatů a nevím jestli mezi nimi stihnu v pohodě přejet, jeden salon píše, že mají blokaci na jedno zkoušení dvě hodiny, zda se mi to hodně, podělíte se prosím o zkušenost? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
To je hodně individuální, v prvním salonu jsem strávila nejméně hodinu a ve druhem jsem mela vybráno za deset minut :)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem zkoušela dvoje šaty cca půl hodiny. ;-) Umím si představit tam být i déle, bohužel slečna majitelka neměla dost modelů k dispozici.
Odpovědět
Profilova fotka
Strávila jsem v salonu asi hodinu a půl, vyzkoušela tak 8-10 šatů. Ale v tom čase je započítaná i cesta k bankomatu a finální rozmýšlení. :-D Dvě hodiny by mě osobně už nebavily, ale dokážu si představit, že někdo náročný, nerozhodný nebo někdo, kdo chce vyzkoušet 20 šatů, je tam stráví.
Odpovědět
To je individuální. Já šla do salonu, kde už jsem měla na zkoušení připravené šaty podle velikosti a mojí představy, to jsme si dohodly po telefonu. Šaty, které jsem hodně chtěla, mi neseděli a ty co jsem měla jako, že taky chci, byly totálně nudné a jak tetka z Hoštic (řekla paní v salonu), pak jsem ještě zkoušela, a jedny by i byly, ale... no strávila jsem tam ty 2 hodiny. V druhém salonu se mě ptali jen na velikost a pak když jsem přišla, paní na mě koukla a přinesla 2 šaty, prý "Ty Vám padnou" a taky že jo. Za půl hoďky bylo hotovo.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?