Bílá nebo ivory?

Ahoj, budu si objednávat šaty na netu a nemůžu se rozhodnout, jestli bílé nebo ivory. Můžu poprosit o fotky vašich šatů i s barvou, prosím? Děkuju. Popr. Budu ráda za jakékoliv připomínky a rady
Odpovědět
Profilova fotka
Já určitě doporučuji zajít si alespoň do jednoho salónu, přestože vybráno máte, abyste si vyzkoušela, který styl a barva vám sedí více. Osobně jsem za bílou 100%, ale je pravda, že spoustě žen sluší více champagne/ivory apod. Za zkoušku nic nedáte, alespoň se ujistíte, že je to fakt to pravé ořechové a nebudete litovat, až vám vysněné šaty přijdou. 🙂
Odpovědět
@marusiav Souhlas s morrighan, nejdřív bych v salonu vyzkoušela barvu i střih, moje představa "vysněných" šatů se rozplynula při prvním zkoušení. A jsem z těch co můžou mít jedině bílé šaty, v šatech barvy ivory/champagne jsem vypadala prostě "vyblitá".
Odpovědět
Já vždycky chtěla čistě bílé, ale kdyžjsem viděla tyhle, bylo rozhodnuto. Navíc, pokud nestojíte vedle úplně bílých, rozdíl není poznat. Jsou 'velmi světlá šampaň'. P.S.: Prodávám 🙂
Odpovědět
Zase jsem zapomněla přílohu...
Odpovědět
Profilova fotka
@lekulina Nápodobně, v nebílých jsem si připadala, jako by mě zrovna po roce probrali z kómatu. 😄 A můj vysněný styl jsem oblékla a okamžitě věděla, že nevyrostu-li zázračně do svatby alespoň o 15 cm a zároveň 15 kg neshodím, tak nepřichází v úvahu. A pak jsem oblékla takové, které jsem vůbec neměla původně v plánu a bylo to fakt to pravé "wow". :3
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlas s holkama. Alespoň jeden salon obejděte a zjistíte, jak na vás která barva v reálu vypadá (i na fotkách) a který střih vám nejvíce sedí. Já chtěla celokrajkové a až při zkoušení jsem zjistila, že v krajce vypadám neuvěřitelně tlustě a taktéž jsem nakonec zvolila jinak, než by mě v prvotní chvíli napadlo.
Odpovědět
Profilova fotka
Za mě bílé, už jen proto, že třeba pak musíte shánět i ivory košili pro ženicha, protože vedle bílé vypadají špinavé a seprané.. ale někomu zas více sluší ivory, zkuste si fakt radši zajít někam zkusit, i kdyby jen kvůli té barvě. Já třeba předtím chtěla ivory, ale nelíbily se mi na mě a plus teda ta myšlenka se sepranou barvou..
Odpovědět
Já to vůbec neřešila, v salónu jsem si jich zkusila spoustu a až za půl roku jsem je kontaktovala, jestli ty vybrané jsou bílé nebo ivory, abychom podle toho doladili ženicha... Byly ivory, ale stejně mi při zkoušení i podle fotek všechno přišlo bílé... Sehnat ivory košili pro ženicha byl ale mazec, ale povedlo se 🙂 pár fotek mám v albu
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?