Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Miska, no tak jestli myslíš tyto: http://www.beremese.cz/album/view.php... tak ty opravdu v reálu nevypadají ani trochu jako na modelce ;-). Pokaždé, když jsem je někde viděla na jiné fotce (a to byly originály), tak bych o ně ani nezavadila pohledem :-p. Jinak podle fotky na modele byly také chvilku mými favoritkami...
Odpovědět
http://sance.nova.cz/clanek/bezcenzur... - ta úvodní fotka (zkrátka ty šaty, ve kterýh se vdávala, když se podíváš na video), to jsou ony. Vůbec se mi nelíbily...
Odpovědět
Profilova fotka
No to je fakt brutus tie šatky ...som teraz veľmi sklamaná, ale snáď sa najde ešte niečo z nádherne veľkou sukňou a dostatočne pekné. Moc ďakujem za ukázanie fotiek :-(
Odpovědět
jj nektery saty sou proste v realu hrozny at jde o origosky nebo o napodobeninu, proste je videt jak ty fotky propagacni lzou :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Když to tak tady čtu, tak teď se začínám bát, jak budou ty moje objednané vypadat v reálu :-S
Odpovědět
kamishek - jestli mas objednany ty co mas v albu pod "asap" tak ty sou jednoduchy budou pekny ;-) akorat pocitej s tim ze nebudou mit pevnej korzet protoze on sije vsechny mekky...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak uvidíme, jaké ve výsledku budou :-) Hlavně aby přišly včas 8-)
Odpovědět
Miska, já jsem měla od Asapa se širokou sukní: http://www.beremese.cz/album/view.php... ale tu sukni dělala spodnice - měla v průměru 120cm a 5 kruhů. Takže když zvolíš dobrou spodnii, můžeš mít i vysněnou sukni ;-).
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... tady třeba ani vzdáleně nepřipomínají originál :-N
Odpovědět
emili - no me vseobecne prijde ze holky kdyz nejaky saty prodavaji a daji tam fotku i tech originalu tak se to malokdy shoduje :-N ... mnohdy sou ty satky docela i hezky ale kdyz je srovnas s tou predlohou tak si reknes ani omylem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja som tu našla raz v bazare jedny krásne šaty, ktoré by som podľa obrázku predlohy nechcela ale keď som ich videla na tej neveste ako krásne vyzerali tak by somich brala aj hned, len to som vtedy ešte nemala o svadbe ani zdania, ale ako pozeram tak asap vie ušiť naozaj krásne šaty, len si treba správne vybrať ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Adelka: jej to je super ze uz dorazili! Uz nech ich mas nafotene v albume... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Holky po mé zkušenosti šaty jsou krásné, ale ten korzet mají opravdu hodně měký takže clekový dojem z šatů není takový jak když vás v salonu do šatů zašněrují tak, že nemužete dýchat.Já jsem se s Asapem domlouvala na příplatku za extra zpevněný tvrdý korzet a stejně je takový není.Ale teď jsem ráda protože to bude pohodlnější ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mamka mi objednala saty z ebay... to byla katastrofa, tak mi koupila original za silene prachy, ale stay byli dokonale, korzet pevny, spodnice uzasna... proste original je original, ale kamaradka se vdavala a ta mela saty od asapa... saty nadherne, korzet pevny od originalu se nelisily... trochu jsem satky upravovala a tak jsem mela moznost nahlédnout i do spodu satu, do vsech svů... opravdu ty jeji saty me prekvapili... mela je nadherne... je to proste o stesti.... nekomu to vijde a ma saty krasne a od originalu k nepoznani a nekdo hold ne... ja na cinany stesti nemela a kamaradka ano... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky neprivolavejte dabla!!!saty jeste nemas a uz se trapis mysli na to ze to bude dobry!!!budou to tvoje saticky!!!a budes se vdavat za sveho milacka!!!ja se taky obavala nekterych konkretnich veci a oni se mrchy stali...nemela jsem se a treba by se nestali... s tim korzetem- da ti tam takove mekke vypchavky jako ma bezne vystuzena podprsenka - vypada to velice prirozene a tim i dobre!navyse kdybys chtela muzes si pod to vzit jakoukoli podprdu treba i korzetovou ...v salonech jsem zkousela nektere ty extra tuhe a to kdyz ti nesedne tak to vypada spis hur nez lip,pak takove fakt nic co iba zaplacne prsa a pak taky neco v cem byly jenom vertikalne ve svech draty... proste ten korzet od nej mi prijde dobry!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky janka ma pravdu, ja jsem s mym korzetem maximalne spokojena, je tak perfektne vystuzeny,ze nemusim mit ani podprsenku, faku muzu rict,ze saty od San patricka nebyly tak pevne...
Odpovědět
Adelka89: snad brzy vyřešíš problémy s foťákem a přestaneš nás napínat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fotky uz jsou, jen mi je musi kamaradka poslat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kata267:já mám šaty od Asapa a korzet je pevnej jako blázen, mám větší prsa a podprdu mít nemusim, krásně sedí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak jsem hodila fotky do alba, můžete zhodnotit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Spyro - jako manekyna - sednou ti krasne! pekne saticky! ;-) takove tady uz byly asi mesic dozadu ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju :-) jj, ty "stejné" má i vrtenka.. vzor byl stejný, ale každé nakonec vypadají jinak - výšivka má totálně jiný vzor i strukturu (zvláštní, že?) no a já mám dvoukruhovou spodnici (vrtenka tří-) a delší vlečku (ta její by mi ale bohatě stačila! ale když se sepne tak nebude zavazet ;-) ) Takže máme vlastně každá originály, což je super 8-)
Odpovědět
spyro: moc pěkné šatičky, gratuluji! :-)
Odpovědět
Spyro: náádhera ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
spyro - nadhera!
Odpovědět
Profilova fotka
spryo: jj taky jsem koukala, že máme stejné šatičky a přeci jen každá jiné, ale jsem moc ráda, že jsem je viděla na někom jiném, na sobě to člověk neumí posoudit, jsou krásný, moc Ti sluší
Odpovědět
spyro: krásný šatičky a vypadá to, že ti suprově seděj, to je taky důležitý :-) . Tak si je v den D krásně užij
Odpovědět
Profilova fotka
spyro: nadherne, velmi ti pristanu a sedia uplne super pozerala som aj vrtenkyne a su oboje krasne
Odpovědět
ahoj holky, někdo tu nedávno řešil bolérko, že má bílé a šaty ne. Zrovna dneska je ve fokách taky jedna taková nevěsta: http://www.beremese.cz/album/album.ph... ;-)
Odpovědět
alenaj: Hm, to se mi moc nelíbí. Bolérko i šaty jsou moc krásné, ale nějak mi ta bílá k té šampani nesedí. :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?