Svatební šaty v plzeňském kraji? Kde levně koupím?

Poradite nekdo kde koupit - nechci pujcit svatebni saty v Plzenskem kraji? Jsem z Tachova a dojedu kamkoliv. Nejradsi bych tak do deseti tisic? Chtela bych totiz, aby mi saticky po svatbe zustali. Snad ma nektera z vas zkusenosti z Plzenskeho kraje. Diky Svatka
Odpovědět
Divala ses sem do Bazaru? Treba bys tam nasla neco, co by se Ti libilo (Jako ja:-D)
Odpovědět
Profilova fotka
svaticka o co ebay? tam si nechává šít hodně holek a jsou spokojené
Odpovědět
Ahoj holky, diky za napady. Ale ja myslela neco jako kram nebo velkoobchod, kde bych si saty mohla vyzkouset. Nechci si je jen tak objednat bez vyzkouseni a nevedet co mi prijde a jak mi to bude sedet. Diky
Odpovědět
zkus schema usa, jsou nekde u domazlic a myslim, ze mivaji i hodne satu skladem
Odpovědět
Jeeee, diky hned na to mrknu. Zkusim najit jejich stranky. Pak dam vedet jak jsem dopadla, v pripade ze by mel jeste nekdo zajem.
Odpovědět
Ahoj Svatko, vím o salonu v Plzni, mají tam krásný nový šatičky, který ti i prodají a za hodně příznivý ceny. Můžu ti napsat do IP, kde ho najdeš.
Odpovědět
Svaticko.Myslim že v každé půjčovně šatů ti šaty jsou schopné prodat nebo objednat. Záleží na domluvě.Zkus se poptat.
Odpovědět
Zirafko, diky moc za radu. Vcera jsem byla ve scheme usa a privezla jsem si nadherny saticky. Uplne novy, krasny za 6 500,- Nestacila jsem zirat na ty stovky satu co maji. Vrele doporucuju. Kdyby se chtel nekdo mrknout na jejich stranky tak tady jsou http://homepage.mac.com/schemausa Jeste jednou moc diky.
Odpovědět
a co je objednat přes www.levnesvatebnisaty.cz Určitě by sis tam nějaké vybrala! A cena je taky bezva! ;-)
Odpovědět
ahoj svati, ja si koupila saty za 9600 v plzenskym salonu lady s
Odpovědět
Ale ja si je radsi chtela vyzkouset. Nikdy nevis jak ti budou sedet. A ted jsem koukala na ty levnesvatebnisaty a ty co se mi libili tak byli jeste o tisicovku drazsi. Jo v salonu lady s jsem taky byla. To je desne drahy. A dokonce myslim, ze u schemy mi rikali, ze nektery salony v Plzni maji jejich saty.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?