Svatební salony v Brně - který si vybrat?

ahoj prosím vás o radu, který svatební salon vybrat v Brně, případně okolí Blanska a Boskovic? Už je nejvyšší čas pořídit šaty 😄. Uvažuji o salonu Oriela v Brně - jaké s ním máte zkušenosti? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@hanula26 Dobrý den, konkrétní salon neporadím, ale nebál bych se kouknout alespoň do dvou či tří. Každý bude mít jinou nabídku a i co slyším tak i přístup personálu bude rozdílný.. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @hanula26, pokud byste v Brně nenašla šaty dle Vašich představ, rády Vás uvidíme na zkoušce v našem svatebním ateliéru na Vysočině a ušijeme Vám šaty dle Vašich představ <3 Krásný den a přejeme úspěšný výběr šatů.
Odpovědět
Ahoj, ja byla teda jenom v Caxa salonu a super, kapla jsem na vybornou pani, ktera me oblekala do satu, mela kdysi svuj salon, jsou tam celkem tri pani a vyber obrovsky, maji tam i saty na prodej, saty, ktere jsem si koupila staly 8000 kc a predtim je meli za 10 000 pujcovne 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Za mě zase Caxa absolutně ne. Trpím několika psychiatrickými diagnózami a jeho návštěva ve mně zaznamenala takové pocity, že jsem pak musela na nemocenskou... Skvělý přístup a krásné šaty v salonu El, můj top strop zážitek i vkus v salonu Bella. 🙂 Byla jsem taky v Paulině, Palomě a Naïve.
Odpovědět
Mne se v Caxe nelibi to, ze si clovek nemuze vybirat saty sam, jen rika prodavackam/asistentkam/nebo jak se tomu nadava 😄, co by se mu libilo a ony to lovi z vesaku a nosi to zakaznicim az pod nos. Tohle mi vadi dost, ja preferuju napred se po sortimentu rozhlidnout sama a az pak vyuzivat konzultace a pomoc personalu.
Odpovědět
Ja jsem jim rekla sve predstavy a ukazala fotky z jejich netu a za me v pohode 🙂 nedivim se, ze si ty saty tam nemuzes prolizat, kdyz jich tam maji tolik 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Doporučuji Salon El, zkuste zavolat a domluvit se na možnostech zkoušení, všechny šaty mají také na webu i s cenami, tak si snadno sama vyberete, co by se Vám líbilo.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?