Svatební salóny v Českých Budějovicích - zkušenosti

2 hod10

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na svatební salony v Českých Budějovicích. Přemýšlím nad svatebním salónem Nuance, ale nikde nepíší, jakové cenově rozmezí mají. Studio Avalon, tam jsem vybírala maturitní šaty a vše bylo v pořádku, ale je to již dávno a nyní jsem četla negativní recenze. Další salony neznám. Děkuji za případné zkušenosti.

 • Dobrý den, píšu zřejmě trochu pozdě, ale třeba to pomůže jiné nevěstě. V ČB jsem obešla několik svatebních salonů. V roce 2020 se ve většině z nich již za zkoušení platí poplatek ve výši 200-500kč.

  AVALON - na tento salon jsem přišla úplnou náhodou a byla jsem překvapená jak krásné šaty tam mají. Výběr je také velký. Za zkoušení se nic neplatí. Půjčovné je dražší, u nové kolekce je to okolo 15 tis. Mám do tohoto salonu poukázku z důvodu zrušení rezervace, platnou do konce roku 2021, pokud byste některá měla zájem kontaktujte mě 🙂

  EDEN - svatební salon Eden je jeden z nejlevnější, je to celkem znát na kvalitě šatů. Půjčovné bylo okolo 8 tis., výběr nemají špatný, mě tam ale žádné do oka nepadly. Byly tam dvě prodavačky, které sice byly moc milé, ale bylo vidět, že se snaží mi šaty vnutit. U všech říkaly jak mi strašně sluší a neustále mi nosily další a další šaty i když to byl absolutně jiný styl než jsem jim řekla. Nakonci si zaúčtovaly poplatek za 300kč (na což mě zapomněly upozornit dopředu). Poplatek Vám odečtou z ceny půjčovného pokud si šaty půjčíte/koupíte.

  NUANCE - za mě absolutně nejlepší salon v ČB. Mají tam nádherné šaty i prostředí je příjemné. Šaty si vybíráte na počítači podle obrázků, potom Vám nanosí do kabinky všechny, které se Vám líbily. Moc se mi líbil jejich přístup a i když mají na stránkách napsáno, že se platí za zkoušení 500kč, po mě nic nechtěli. Šaty mají opravdu nádherné, také je to znát na půjčovné, pohybuje se okolo 16 tisíc.


  OLIVA - přišlo mi, že zde mají menší výběr, ceny za půjčení zde nebyly až tak vysoké, za zkoušení jsem nic neplatita, ale je zde zakázáno fotit.  Ve všech salonech bylo nutné domluvit si schůzku dopředu, především Nuance a Avalon byli celkem časově vytížení. Fotit se smělo ve všech salonech kromě salonu Oliva.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Salon Nika
  Příbram
  SALON NIKA- Půjčování a prodej svatebních a společenských šatů a doplňků.
  Svatební šaty Agnes,Elizabeth,Farletta,Ladybird a těhotenské Tiffanyrose. Obuv a doplňky. Obleky,smoking a žakety.Šaty pro družičky,šaty pro maminky
  Půjčovna svatebních a společenských šatů,pánských obleků.