Svatební salón na Vysočině - Žďár nad Sázavou

Profilova fotka
Zdravím, příští rok v létě mě čeká svatba a samozřejmě se už začínám poohlížet po svatebních šatech 🙂. Ráda bych vás požádala o rady na nějaký kvalitní svatební salón na Vysočině s příjemnou obsluhou a přijatelnými cenami. Preferuji okres Žďár nad Sázavou, případně Havlíčkův Brod. Zatím nemám vybrané konkrétní šaty, ale nechci nějaké tuctové, spíše užší střih s krajkovým zdobením. Budu vděčná za jakoukoliv radu 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @lucie_brychtova, rádi Vás uvidíme v našem svatebním ateliéru Srdcem. Lokalitu splňujeme 🙂 Pokud máte nějakou představu šatů, můžete mi zaslat a řekla bych Vám jak bychom se cenově pohybovaly. Šijeme šaty na míru <3 Krásný den, Pavla
Odpovědět
Profilova fotka
@pavla_srdcem, děkuji za zprávu, Váš ateliér mě velmi zaujal, ale nejsem si jistá, jestli si chci nechat šít šaty na míru, uvažovala jsem pouze o půjčení 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_brychtova Chápu, to musíte promyslet, ale je krásné mít své vlastní šaty, které před vámi jiná neoblékla. Třeba v půjčovně přijdete na to, že to pro vás není a ještě k nám zavítáte. Však uvidíte 🙂 Přejeme úspěšný výběr šatů <3
Odpovědět
Ahoj, já byla fakt spokojená v salonu v Hlinsku v čechách. Bylscjsem vybírat v pardubicích a ve všech salónech v ZR a vybrala jsem právě v Hlinsku. Šaty půjčení 11000
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?