Svatební salón v Pardubickém kraji

6. srp 202060

Ahoj všichni, sháním šaty na svatbu a chtěla bych navštívit nějaký svatební salón. Poradíte mi, prosím, který svatební salon navštívit v rámci Pardubického kraje?
Děkuji za odpovědi.

 • Ahoj, doporučuji salon Le Monika v Hradci Králové. Nezažila jsem lepší 🙂

 • Ahoj, doporučuji salon BeStar v Pardubicích. Byla jsem moc spokojená 🙂 .

 • Pokud se Vám líbí šaty typu boho - které teď hodně letí , tak doporučuji salon Astrid Bridal .❤️ Nádherné šaty ,nemohla jsem si vybrat .

 • Sponzor fóra
 • @moniifox  zapomněla jsem napsat ,ze je přímo v Pardubicích .

 • Ahoj, já navštívila tyto: Le Monika (HK), Be Star, Pronuptia a Style Mode v PC. D Le Moniky jsem šla jako první, s tím, že jinam už nepůjdu, že šaty vyberu určitě tam. Bohužel 😞. Ale neříkám, že by tam neměli pěkné šaty. Be Star - no klasika, neuchvátilo mě nic. Pronuptia - krásný salon, ale výběr šatů bohužel. Mám velikost 34 a paní na mě navlíkala 40 s tím, že se to pak upraví....Style Mode - když jsme přišli, chtěli jsme se otočit a odejít, prostředí hrozné a strašný chaos, zkoušelo si tam více holek šaty. Když ale začli šaty nosit, byly jedny hezčí než druhé, je vidět, že jsou šaty značkové a kvalitní, o tom je ale i cena...Mají teď nově otevřený salon Wedding atelier, kde mají prostředí úplně o něčem jiném. Já tedy doporučuji tento salón.

 • Moc všem děkuji za Vaše reakce. Moc mi to pomohlo.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Půjčování a prodej svatebních a společenských šatů, značkové kolekce i šití na míru, pánské obleky, dětské šaty,doplňky. Kompletní svat. servis
  Ateliér Klér navrhuje a šije originální svatební šaty. V ateliéru je možné si šaty půjčit, nechat ušít na míru a zapůjčit a koupit. Zkoušení je zdarma
  Exkluzivní bižuterie z českého křišťálu, která se může pyšnit označením Made in Czech Republic. Výroba v Jablonci nad Nisou!