Svatební salon Karina Ostrava. Jaké máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jaké máte zkušenosti se salonem Karina v Ostravě - Svinově? Já tam byla, šaty mají pěkné, ceny taky, jen se tam všude chodí v botách a šaty byly dosti pošlapané a špinavé dole. Nerada bych ve svatební den zjistila, že mé šaty nejsou úplně ok. Poraďte!
Odpovědět
@najbrtka tak potom dej vědět ... říkám já jsem byla nadmíru spokojená :-)
Odpovědět
@hanulka_89 já tam byla už 2x s kámoškama vybírat šaty..tak snad to bude ok...hele a nedáš mě tipa na koláče, kde objednat??? mi stačí menší množství
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem tam holky byla a nelíbí se mi přístup, že se nemůžeš objednat. Přišla jsem tam, šla dříve z práce a tam 3nevěsty + jejich doprovody... Všichni se motali v tom malinkém prostoru, kabinky pootevřené, chlapi očumovaly obě nevěsty, další čekala, až ty dvě si vyzkouší různé šaty, řekli mi že bych čekala min. hodinku, ale at se tu hoďku klidně koukám.. Líbily se mi jen jedny šaty a vím, že bych je nevzala jelikož jdu ještě do dalších salonů, takže čekat na jedny šaty hodinu a více jsme prostě nehctěla, takže jsem odešla... Byla jsem i v Beladonně v centru - šaty hezké, také malý prostor, ale objednává se, byla jsem tam sama, věnovaly se mi dvě milé paní... Šaty na mě drahé - ty z novějších kolekcé 12-14.000 a vzhledově už dost ojeté. Odrbaná krajka atd.. Ve čt jdu do Parise, opět jsem objednaná, takže vím, že se budou věnovat pouze mi a nebude tam dalších 10lidí.. raději si asi připlatím za šaty, než mít šaty za 3.-900 - ne úplně velký výběr, s dlouhou čekací dobou a s obecenstvem... :-)
Odpovědět
Já jsem s tímto salonem zklamaná, přede mnou byla jedna nevěsta, paní se mi nevěnovala ani potom co slečna odešla, výběr žádný. Zamluvila jsem si nádherné šaty v jiném salóně v Havířově, sice jednou tolik dražší, ale stojí za to. Paní majitelka se mi věnovala, dala mi vyzkoušet vícero šatů....
Odpovědět
@najbrtka no my budeme objednávat koláče z pekářství GOBE Píšť mají tam výborné :-)
Odpovědět
@hanulka_89 dneska jsem byla v Karine a musím říci, žeparáda... byla jsem tam o půl desáté ráno, sama s dvěma kamarádkama....Byly jsme dvě..co si vybíraly..byly jsme tam sami (proto jsem šly ráno a ne odpo) a věnovala se nám do 12 hod..Já sjsem u prvních šatů věděla, že je chci....padly mě...vyzkoušela jsem další a další, ale nakonec jsem se vrátila pro ty první...a druhá kamarádka taky....měla jsem navíc kupon z Nevěsty na 10% slevu..takže šaty za 3500 Kč bomba...Kamarádka se vdávala před 1,5 rokem a její šaty už neměly v nabídce, že jsou vyřazené...sice to není model 2015, ale na tomto si nezakládám...já vybírám všechno rychle:-)) koláče už mám domluvenou paní z Ovy, zítra si jdu pro zkušební koláčky, tak snad budou ok
Odpovědět
@najbrtka tak to je supeeer :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak musím přispět zkušeností. Asi před měsícem jsem byla v KARINĚ vybírat šaty a PERFEKTNÍ! ;-) Nádherné šaty (přímo jaké jsem chtěla - srdíčkový korzet a velká týlová sukně) Měli tam různé druhy a mám hned kolekci 2015. Personál ochotný, skvělý. Hned věděly co mi sedne a skákaly kolem mě :) Ale byl to přeci jen první sálon , tak jsem nechtěla brát šaty hned z prvního přeci jen "Co kdyby" byly někde hezčí (cena mi i byla jedno, přece máte svatbu jednou za život-když se zadaří :-) ). Tak jsme jeli objet další salony - Angelika a Belladona.. No šaty i stejné a dražší (ty co jsem si vybrala v Karině tak podobné za 14tis u nich ) + personál nic moc a za obléknutí jednoho modelu 60-100kč poplatek. (Což v KARINĚ nic nechtěli). A hlavně mě překvapilo jak na Karinu ty salony házejí špínu, až jsem se nestačila divit jak jim leží v žaludku... Nakonec jsem viděla, že ty šaty co jsem měla v Karině jsou TOP a ještě za tak směšnou cenu. Tak jsem hned jela zpátky si je rezervovat :) A s čím jsem ještě byla nadšená, že kdyby náhodou do té doby přišly nové šaty a mě by se líbily ty nové, tak za malý poplatek si je můžu vyměnit (Což stále je to minimalní cena dohromady) ;-) Takže já jsem z Karin nadšená :) Jo a fotila jsem se tam bez problému :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Chtěla jsem se zeptat - v tom salónu pouze šaty půjčují nebo je prodávají za těch 3 900, jak mají na webových stránkách?? Z Vašich komentářů mám pocit, že je to pouze půjčovna.
Odpovědět
@bruneti Já si v Karině šaty půjčovala za 3.900,- Mám pocit, že neprodávají. Pokud ano, tak určitě za vyšší ceny, nebo vyřazené modely.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kdo uvažujete teď je na téhle stránce http://www.radiomat.cz/cs/pujceni-sva... ještě 50 % sleva, což je už úplně směšná cena :-D
Odpovědět
Ahoj mněla jsem své šaty ale když mi přišla spodnička vypadaly děsně. Zaçla jsem panikařit a našla číslo na Karinu. Když jsem s brekem a zcela zoufalá zavolala paní která to zvedla mi velmi příjemným a optimistickým hlasem zvedla náladu že můžu přijít klidně okamžitě a zkusit si nějaké šaty a ať ty své vemu ssebou že s nimi možná něco provedem. Po tomto hovoru jsem toho optimistického člověka musela vidět. Když jsem dorazila byla už tam jedna slečna. Přivýtaly mně a řekli ať se porozhlídnu. Ani ne po půl minutě přiběhla druhá paní a začla se mnou probírat jakou mám představu. Bez jakéhokoliv problému se mnou dokonce strávily čas kdy mněli mít oběd. A hlavně nebyl problém ani můj ( v té době 6. měs ) syn. V jiných salonech i když jsem měla ssebou mamku na rady a hlídání a syn byl naprosto vklidu vždy jem si vyslechla připomínky za to že tahám dítě ssebou a jestli tk myslím vážně že ho mám u sebe ( přitom k tomu màm důvod). Byla jsem v Karině nadmíru spokojená a hned si šaty objednala. Dámi jsou milé ochotné a vstřícné. V tomto salónu nic není nemožné protože se tam plní sny. Každopádně já naprosto doporučuji!!!!!!!!
Odpovědět
Článek se načítá
@sadamka90 Tak za tu cenu si je půjčím na víkend, jen abych v nich mohla zas být :-D
Odpovědět
@za_bu_ska jjjj naše perly jsou božské... už se jich nemůžu dočkat
Odpovědět
@za_bu_ska hlavně po tom co jsem viděla tvé fotky a jak nádherně ti seděly☺
Odpovědět
@michelleangel :-). Těším se, až je uvidím i na Tobě :) Doufám, že přidáš fotky :)
Odpovědět
Holky z Ostravy, máte zkušenost s Mariza fashion? Webovky mají maturitni-saty.eu. děkuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
pokud byste sháněly spíše levnější svatební šaty a jednoduché, můžete juknout k nám na stránky, ale jsme prodejna, nikoliv půjčovna..zaměřujeme se zejména na šaty společenské, proto nás doporučuji spíše pokud byste sháněla šaty popůlnoční, nebo šaty pro svatební maminku, družičku, svědkyni a další hosty :) jinak ale Salon Karina vřele doporučuji, osobně znám
Odpovědět
zdravím, v prosinci jsem podepsala smlouvu na půjčení svatebních šatů v salonu Karina. Kdyby některá nevěsta chtěla odsud šaty, přenechala bych se slevou tuto smlouvu, popř. se prosím ozvěte, děkuji.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Zdravim :-) prosim nevi nekdo jestli maji v karine vyber z vetsich velikosti 48-50 a ne jen pro hubenoucke? Predem diky :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 letech
Profilova fotka
Tento salón mohu jen a jen doporučit!!! Paní velice příjemná a milá. Jen co vlezete do dveří, úsměv ze rtů nesundáte a jste obletována jako princezna. Za těch X let zkušeností co paní má, tak ví co jaké postavě sluší a ráda pomůže s výběrem. Opravdu velký výběr šatů různých stylů, odstínů a velikostí. Fakt nádherné!!! A cena za hubičku oproti jiným salónům v Ostravě. A hlavně lidský přístup. Takže nevěsty neváhejte a salon KARIN navštivte!”
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?