Svatební salón EL, Brno. Máte zkušenost?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, mate nekdo nejake zkusenosti se svatebnim salon El v Brne na Hybesove?
Odpovědět
1
5
6
@helsoncbr Přesně tak, potvrzuji :)
Odpovědět
@leenickam s tim ze to nejde zmenit nemuzu souhlasit, ve smlouve je, ze je zaloha prevoditelna na kterekoli jine saty ze salonu ;)
Odpovědět
Ahojky, vdávala jsem se 26.6. v šatech ze salónu El a byla jsem nadmíru spokojená, šatičky byly krásné, všichni mi je pochválili a já se v nich cítíla báječně. S personálem salónu jsem byla taktéž spokojená, paní prodavačka byla moc ochotná a nakonec jsem si nejen díky její radě vybrala šatky :-), vřele tento salón doporučuji všem nevěstám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a nevíte, zda jde převést záloha na někoho jiného? Mam zaplaceno, ale asi šaty koupím a tří tisíce nejsou málo :-(
Odpovědět
Tento salon byl první a zároveň poslední, do kterého jsem vkročila. Vyzkoušela jsem asi čtvery šaty a zpětně z fotek mi byl hned jasný favorit - šaty Jayna, bez opasku. Když jsem zjistila, že podobné mi za normální cenu neušijí, musela jsem se smířit s tím, že nasadili velmi vysokou laťku a rychle jsem si je zarezervovala. Na moji štíhlou postavu byly i tyto malinko větší, ani zúžení moc nepomohlo, takže jsem si je na svatbě pořád spravovala, ale i tak bych neměnila, byly prostě dokonalé! :) Doplňků tedy moc na výběr nemají a na můj termín bylo to nejlepší už zamluveno, ale vyřešila jsem si to po svém. Paní mi k nim doporučovala kratší závoj, ale nakonec jsem se rozhodla pro delší a rozhodně nelituji, takže se nebojte dát na intuici i u odborníků, samy se znáte lépe ;) Líbilo se mi, že předání pak proběhlo bez problémů, nešťourali po každém chytlém oku, vše bylo v ceně :) Za mne určitě doporučuji, mají nádherný výběr šatů!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Profilova fotka
Vdávala jsem se 16.4.2016 v pátém měsíci těhotenství. Vybrala jsem si šaty Maddie abych měla bříško v pohodlí. Vybrala jsem napoprvé, služby salonu byly výborné. Paní, která se o mě starala byla velmi milá a ochotná! :-) Šatky jsem si užila a byly moc krásné a výborně mi seděly... Využila jsem i nabídku zapůjčení doplňků jako polštářky na prstýnky, čelenku, kožíšek a závoj... vše bylo v ceně. Péče o zákazníka a služby odpovídají ceně. Jednoznačně doporučuji :-D
Odpovědět
Věděla jsem hned, že šaty si nechci půjčovat, ale koupit, zapátrala jsem a našla na internetu tento salon, který nabízel šaty ve výprodeji. Jedny mi tam hned padly do oka, tak jsem se objednala do El na zkoušku, slečna mi přinesla šaty, které jsem řekla a ještě asi další troje, které byly taky na prodej a které se jí na mě zdály vhodné. Jako první jsem zkoušela ty své vysněné šaty Tiana v odstínu ivory - a byla to prostě láska na první pohled! Druhé v pořadí mi seděly víc barvou - byly sněhobílé. Myslím, že bych si je asi vybrala - slečna mě odhadla dobře :) - ale to by tam nesměly být Tiana. Takže bylo rozhodnuto. Slečna ale byla moc milá, ochotná. Šaty jsem koupila a nechala tam - upravili je na moji výšku a nachystali na svatbu. Půjčili mi k šatům zdarma spodničku, bolerko a obal na šaty, po svatbě jsem vrátila. Salon je sice menší, ale hezký, šatů se mi tam zdálo docela dost, chválím milý přístup, můžu jen doporučit!
Odpovědět
@lenka0608 ano ano, mám jsou skvělí, zálohu si berou 3000, pokud byste některá chtěla, mohu Vám nechat svoji zálohu - litr byste vydělaly., chtěla bych nazpět 2000...zamilovala jsem se totiž na poslední chvíli do jiných v salonu v Pze...... kdyžtak se ozvěte...
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci pochválit přistup, paní jsou milé, šaty jsem si tam půjčovala, ale stala se věc, která by se stávat neměla, asi jsem výjimka, protože sem zatím na el četla samou chválu... byla jsem na poslední zkoušce šatů, upravovala se délka, stahovalo se u prsou a měla se zvětšit vsadka pod šněrováním. ptala jsem se přímo na té zkoušce, zda se šaty zkouší v den převzetí a prý to není potřeba, takovou kravinu, když se šaty upravují bych už neudělala. v den svatby jsem se oblékala do šatu a vsadka prostě upravená nebyla a nezakrylo mi to celá záda o 2cm, dokážete si to předsvavit? měla sem co dělat abych se nerozbrečela a totálně mi to zkazilo ráno, myslela sem na to celou dobu..šaty vracela mamka, pak mi ze salonu volali omlouvali se, ale prý bylo vše udelany jak mělo...takže pokud se šaty upravují, rozhodně ještě potom přezkoušet jestli to opravdu sedí
Odpovědět
Milé nevestičky, ak sa rozhodujete nad výberom svadobných šiat určite vám odporúčam svadobný salón EL, profesionálny prístup, skvelý výber, maximálna ochota a personál vždy s úsmevom na tvári, to je to, čo tu nájdete. Vďaka Vám som nemala ani kúsok pochybností o tom, že budem krásna nevesta. Šaty boli úžasné ľahunké a pohodlné. Salón EL prajem Vám všetko len to najlepšie a veľa spokojných zákazníčok.
Odpovědět
Taky se musím podělit o svoji zkušenost. Salon El mi doporučila kamarádka, která si u nich vybrala a byla velice spokojená - šaty jí upravili, kde neseděly a celkově byly slečny/paní velice milé. Navíc se mi líbilo, že oproti jiným salonům v Brně, např. Belle nemají půjčovné v řádu 15 000,- a ještě navíc byla zrovna akce 15% sleva na půjčovné pokud bych si vybrala hned na první zkoušce. Vybrala jsem si na internetu asi šestery šaty v mojí velikosti a domluvila si termín - vyšli mi naprosto vstříc a v danou hodinu mě čekala paní Petra. Oceňuji, že mají salon koncipován tak, že je možné si projít věšáky se šaty a vybrat si co padne do oka - v Caxe v Olomouci zákaznice k šatům nesmí, takže vyzkoušíte jen to, co Vám sami nabídnou. Vyzkoušela jsem asi 5 šaty, z nich některé vypadaly opravdu krásně. Sestra s kamarádkou mezitím vybíraly podle katalogu další a paní Petra ochotně nosila další a další a pomáhala mi je obléct. Šaty jsme vybraly nádherné, včetně závoje, vybrala jsem šaty v únoru, v červnu jsem měla po rodinných oslavách zkoušku jestli nebude potřeba přes léto zhubnout, potom 10 dní před svatbou poslední zkouška, kde mi naměřily vlečku přesně na míru. Vychvaluji je všude do nebes, protože tak krásné šaty jsem nikde jinde neviděla, za skvělou cenu a díky jejich přístupu jsem se cítila naprosto jedinečně a krásně. Mockrát ještě jednou děkuji. Určitě jsem u Vás nebyla naposledy (plesové šaty vypadají také skvěle :) )
Odpovědět
Profilova fotka
Ja som tam objednaná budúcu stredu a vybrala som si ich kvůli svadobným šatám od Maggie Sottero. Neviem sa dočkať, a potom Vám napíšem skusenosť. Momentálne majú akciu, ak si u nich šaty rezervujete teraz v říjnu, je na nich 20 % zľava, čo je pri mojom vysnívanom modeli cca 2 400 Kč. Plus sú zdarma doplnky, ale zatiaľ presne neviem, čím bude ich výber obmedzený.
Odpovědět
Článek se načítá
Ze Salonu EL jsem mela pujcene svatebni saty O´Hara a mohu jen doporucit! A to jak tyto skvostne saty, ve kterych jsem vydrzela az do konce bez prevleceni, tak naprosto profesionalni pristup slecen ze salonu. Vsechny byly maximalne prijemne, ochotne, nic nebyl problem, ani nekonecne zkouseni :-D Za me naprosta spokojenost ve vsech smerech :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Mile kolegine nevesty☺, prodam slevovy poukaz na pujceni svatebnich satu do Salonu El. Sleva 15% za 800Kc (pri rychlem jednani mozna sleva). Preji hezky den☺
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Rada bych vsem nevestam doporucila Salon El, ve kterem jsem si pujcila na 7.7.2017 krasne saticky Danica. Byly hned prvni, ktere jsem zkousela a padly dokonale a ikdyz jsem vyzkousela i dalsi saty, tak jsem se stejne vratila k tem, ktere padly uplne dokonale. V satech jsem vydrzela az do vecerni zabavy a vsem se moc libily. Rada bych jeste pochvalila krasna, mila a vstricna devcata ze salonu, ktera se mi ochotne venovala a vsechno krasne prichystala. Doporucuji vybirat saty s velkym predstihem, nebot je o saticky velky zajem. Saticky z tohoto salonu za ty penize opravdu stoji. Na svatbe se da setrit na hodne vecech, ale saty by to urcite byt nemely, kazdy si totiz vzdy pamatuje, jak to neveste sluselo 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Pozitivni zkusenost, slecna se o me hezky starala, nosila saty, fotila a radila. Palec nahoru.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Dobry den,salon El vrele doporucuji. Uplnou nahodou jsem narazila na jejich stranky,hned me upoutaly jejich krasne saty. Na zkousku jsem sla s urcitou predstavou,ktera nakonec predcila me ocekavani. Damy zde jsou profici a maji dobry odhad,poradi,doporuci..Ja mela stesti,saty,ktere mi slecna v salonu nabidla byly na pristi sezonu,tedy byla jsem v nich prvni a krasne sedly. Byly opravdu nadherne..!Takze diky a doporucuji...Ps:saty jsem shanela 3 tydny pred svatbou..Do jineho salonu jsem uz nesla...
Odpovědět
Salon EL - mam velikost 44, nabidlli mi celkem 4 saty. Z toho jsem troje nezapla, ale i tak me donutili se na sebe podivat jak by mi sluseli (fakt zbytecne, kdyz mi je ani nemohou upravit). A ty jedny jedine mi vubec nedelali hezkou postavu, ale jelikoz jine nemeli, tak mi samozrejme dle prodavacek moc slusely. Takze za me ztrata casu.
Odpovědět
Profilova fotka
Naprosto super přístup, šaty jsem si zakoupila a měla jsem k tomu veškerý servis zdarma (doplňky, žehlení, praní, úprava) vše nachystané na svatební den. Upravené šaty mi přesně sedly na mou postavu, při výběru mi nic nevnucovali. Za mě přístup na jedničku! :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Pred svadbou som hľadal svadobné salóny, kde by mali krásne šaty. Salón El som našla na internete, zabudla som sa objednať vopred, ale pani zo salónu bola ústretová a hlavne mala voľno, tak ma hneď vzala. Chcela som šaty úplne jednoduché, ale stačilo mi vyskúšať jedne a vedela som, že to nie je pre mňa. Nakoniec som ich vyskúšala asi 12, nevedela som sa rozhodnúť medzi dvoma a vyhrali šaty, o ktorých som si ani nemyslela, že by sa mi mohli hodiť (vyhrali šaty DANA). Mala som potom poslednú skúšku týždeň pred svadbou, pani bola veľmi ochotná a milá, úprava šiat bola v cene aj s doplnkami. Požičala som si od nich bolerko, závoj a spony do vlasov. Viac som nepotrebovala. Boli veľmi ústretoví aj v skoršom vyzdvihnutí, kedže šaty cestovali až na juh stredného Slovenska. Šaty sa každému veľmi páčili a kebyže môžem, tak ich nosím každý deň :-) Ja som bola s ich službami nadmieru spokojná. Môžem iba doporučiť! ;-) :-) Prikladám zopár fotiek...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Salol El mohu stoprocentně doporučit. Jsou zde velmi milé a ochotné paní asistentky, nádherné a voňavé šaty a komunikace je naprosto skvělá. Nemohla jsem si vybrat lépe a na salon i šaty budu ještě velmi dlouho vzpomínat.
Odpovědět
Ahoj holky, před pár dny jsem byla v salonu El, kam jsem vyhrála na svatebním veletrhu slevu. Nejsem si ale 100% jistá, zda si v tomto salonu šaty vyberu. Pokud některá z vás plánujete zakoupit šaty v tomto salonu, ozvěte se mi a můžeme se dohodnout na slevě. :)
Odpovědět
Salon El byl asi 5., ve kterem sem vybirala, protoze jsem mela jasnou predstavu o satech (prece jen za ta leta uz clovek vi, co jeho postave slusi za styl). Pri navsteve jsem byla opravdu vdecna za velmi profesionalni poradenstvi a kompletni servis v prubehu vybirani satu na nasi svatbu 12.10.2019. Po vsech tech navstevach v ruznych mestech i salonech bylo velmi prijemne potkat se s nekym, kdo opravdu nasloucha mym predstavam a pranim a jeste je schopen zanest je do kontextu me postavy, osobnosti a svatebni lokality tak, ze jsme spolecne nasly presne ty jedny jedine, u kterych jsem hned napoprve vedela, ze jsou to ony! Za me jedno velke doporucujici ano!
Odpovědět
1
5
6
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?