Půjčí mi salón v ČR svatební šaty na obřad v cizině?

dají se šaty na obřad v cizině půjčit tady? Konkrétně v Brně. Máte s tím některá zkušenost? Můžu jim to říct, že šaty povezu přes půl zeměkoule? Nacpané v kufru? Dík moc, nemůžu nikde nic najít
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, no nerikej, ze pres pul zemekoule :-). Ja si pujcovala saty v Brne v salonu Bella. Vezla jsem je do Italie, zalezi, za jak dlouho je vratis. Pokud je mas jenom na 1 vikend, platis plnou cenu, pokud na 2 tydny jako ja, platis plnou cenu + cast jakoby za druhe vypujceni ;-) . Kdyz reknes, ze to mas na svatbu v zahranici, tak ti vyjdou urcite vstric. Taky saty do ciziny pujcuje salon Paloma na Masarykove 8-)
Odpovědět
děkuji, nejraději bych řekla že je chci na delší dobu a neříkala proč. Ale na druhou stranu určitě nebudu první, která si je tak bude půjčovat
Odpovědět
Profilova fotka
presne tak. jedina urcite nebudes,..no a na delsi dobu musis platit vic, protoze blokujes pujceni, cili jim utika zisk :-). kdyz se priznas, ze to chces do zahranici, tak ti z druhe platby daji slevu, pokud ti rovnou nenechaji jen cenu za prvni vupujcku
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj, být tebou bych si koupila šaty vlastní, nějaké lehoučké, jednodušší typ, ale i spodničku do kufru taky snadno složíš. Půjčovat před obřadem by asi byl stres, pokud se už dopředu neorientuješ v místní nabídce služeb. A na nízké ceny bych zase tak nespoléhala. Hledala jsem na dovolené v Itálii a ceny za prodej se pohybovaly jen nad tisíc euro i za neznámé značky.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?