Prosím o vaše názory na svatební salón ve Zlíně

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Milé nevěsty, prosím všechny o zkušenosti-dobré i ty špatné, co se týká svatebního salonu ve Zlíně na ulici Sadová v přízemí (nechci salon jmenovat). Stojí za to jít si šaty vybrat do jiného salonu a nechat tady propadnout zálohu 3000, z důvodu špatných zkušeností???? Moc děkuji za všechny názory.
Odpovědět
1
6
7
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
no, zřejmě se neshodneme, pokud vím, spodničky se upravují až přesně podle typu a délky šatů, ale to nevadí. Už máme přeci obě vybráno :-) nechci se tady přít, čí názor je lepší..... my jsme si vybraly tam kde jsme si vybraly, jsme moc spokojené, dokonce jsme na Dlouhé dostaly kartu zákazníka, to je taky super a zdarma k šatům skleničky pro Adélku a Romana i s věnováním. A šaty tam mají móóóóc pěkné. Ale samozřejmě záleží na vkusu. Nám to tam vyhovuje. Nocturno, a nemáš vyvěšené fotky?? Ráda bych se podívala jak ty tvé "rozhodující" šaty vapadají v reále...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
docela se bavím, jak se tu tři dny dokážete kolem dokola dohadovat, který je lepší... sto lidí, sto chutí, takže ať si každá vybere právě tam, kde to nejlíp odpovídá jejím představám...
Odpovědět
f.miracle, souhlasím s tebou :-) konečně někdo rozumný ;-) neměla by tahle diskuse být spíš o něčem jiném???? já myslela, že se tu budeme navzájem povzbuzovat a pochvalovat, jak jsme si všechny dobře vybraly a jak v těch "našich" šatech skvěle vypadáme........ a zatím.....přete se tady o tom, který salon je lepší. :-( takže......já jsem si vybrala nádherné šaty v "sekáči" (jak tu některá píšete :-| nebo možná to byl jiný příspěvek) a jsem s nimi moc spokojená!!!! můžete posoudit samy - fotky budou v mém albu ;-) a myslím, že si svoji radost nenechám zkazit vašimi tahanicemi o to, který ze solónů je lepší.
Odpovědět
jj, souhlas s kulihráškem! kamarádka měla z Dlouhé taky svatebky, dostala tu kartu zákazníka a měly jsme na ni půjčené 3 kámošky plesové šaty a já teď na ni budu brát 50% slevu na svoje svatební ;-) Budu mít St. Patrick - Reprais a zaplatím za ně jen 3250,- x-) to je super, ne? S doplňkama se vlezu do 4000,- v pohodě. myslím jen, že tam mají malý výběr šatů malých velikostí (34) svou velkou družičku jsem tam neoblekla...
Odpovědět
souhlas s vámi, co si chtějí svatbu užít. Máme přeci dost starostí v práci atd, a svatbu chci užít. ;-) Všechno máme od Svozílků- velká spokojenost, zatím to užívám báječně! Všechy zkoušky, jednání výborné. Tento týden vyzvednu šatičky a huraa na to. :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
med.ovka tak nějak... jenže některé holky asi mají prostě nezvladatelnou potřebu tu se do někoho navést, tam někomu ublížit... :-| Všem ostatním jediná rada - nenechte si svoji radost nikým a ničím pokazit a všechno si krásně užívejte. Máte plné právo zařídit si svoji svatbu právě a přesně podle svých představ:-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Ahojky, taky máme před svatbou a také jsem ze Zlína. Se svatebním salonem na Sadové(přímá pobočka na náměstí Míru)mám také své zkušenosti. Slečny na mě zatím sice byly milé, ale to nejspíš díky datumu naší svatby, je dost neobvyklé a zatím tam neměli "rezervačku" na žádné šaty-tak nejspíš proto ta ochota. Jinak jsem si tam šaty byla zkoušet dvakrát, pokaždé mi doporučily jinou velikost????? a snažily se mi vnucovat ty nejdražší modely...Mezi námi ale....výběr dost ubohý při srovnání s cenami, za které si šaty půjčíte. Snažila jsem se objet další salony tady v regionu-jen doporučení pro truhlíky jako jsem já-v pátek nejezděte, mají skoro všude zavřeno ;-) Ale ve Slavičíně je salon Michaela, všechny šaty tam mají za 5000,- a opravdu exkluzivní modely, navíc paní(sice teď jen přes mobil), ale nanejvýš ochotná se přizpůsobit času, který nám-nevěstám :-D - vyhovuje. Tak jak ve Zlíně jsem si nemohla vybrat, skoro nic se mi nelíbilo, tam bych si vybrala snad všechny...Tak..do Slavičína jedu příští týden, tak se Vám zase ozvu...Mějte se krásně a hodně štěstí nejen ve svatební den...ale také po celý život ;-) Vaše Januše
Odpovědět
Ahojda, já na Sadové velmi spokojená s obsluhou, šatů spousta a je vidět, že na asi nich nešetří, krásné... No jo, mně taky nabízeli ty dražší šaty, ale nedivím se, jsou prostě nádherné... Navštívila jsem i jiné salony včetně Michali, nebo Michaeli ve Slavičíně, výběr malý proti Zlínu. šaty mě připadaly čisté ve Slavičíně, to zas ano, ale jinak velmi obyčejné, nic co by mě zaujalo, tuctovka. Pro mě Zlín č.1 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
januse - jednotlivé značky se velikostně liší, tak jako u každého jiného oblečení, i tady platí, že co je u jedné značky jako 36 je u druhé 38 a podobně... Takže proto asi ta doporučení "pokaždé jiné velikosti". Já byla u Svozílků maximálně spokojená.
Odpovědět
1
6
7
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?