Menu Forum

Mám přes 170cm a pro svatební půjčovny je to problém

Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
evzeniegrandetova
6
Registrovala se 24. června 2011 na beremese.cz. Přidala 632 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
evzeniegrandetova
6
Registrovala se 24. června 2011 na beremese.cz. Přidala 632 příspěvků. Má 1 přítele.
 @marriage_guide_mgmagazine_cz
4 hodiny se kvůli nějakým šatům nepotáhnu
3. led 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evzeniegrandetova
6
fotoportrét
fotoportrét
evzeniegrandetova
6
 @deltamost Je to běžná výška v průměru, ale asi ne u nás na okrese. Výškově převyšuji všechny své kolegyně, čněla jsem i nad spolužačky na střední, nad většinu kamarádek... ani se těm salonům nedivím, že šaty ustřihnou na ženu vysokou 160cm, asi se jim to vyplatí nejvíc emoticon
3. led 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
deltamost
Svatební salon Delta
Petra Vyoralová PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Most
35

“SVATEBNÍ ŠATY PŮJČIT NEBO KOUPIT...dilema každé nevěsty, které v našich salonech jednoduše vyřešíte. Po vyzkoušení svatebních šatů je jen na vás, pro kterou variantu se rozhodnete. Prodejní ceny loňských modelů jsou maximálně 50% cen původních...přijďte a buďte naší spokojenou nevěstou, těšíme se na vás:-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
deltamost
Svatební salon Delta
Petra Vyoralová PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Most
35

“SVATEBNÍ ŠATY PŮJČIT NEBO KOUPIT...dilema každé nevěsty, které v našich salonech jednoduše vyřešíte. Po vyzkoušení svatebních šatů je jen na vás, pro kterou variantu se rozhodnete. Prodejní ceny loňských modelů jsou maximálně 50% cen původních...přijďte a buďte naší spokojenou nevěstou, těšíme se na vás:-)”
(Před 1 rokem)

@evzeniegrandetova nějak nevidím odkud jste, poradila bych Vám některých z našich partnerských salonů
3. led 2014 v 15:58  •  www.svatby-most.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí