Menu Forum

Mám přes 170cm a pro svatební půjčovny je to problém

fotoportrét
fotoportrét
evzeniegrandetova
6
Registrovala se 24. června 2011 na beremese.cz. Přidala 632 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
evzeniegrandetova
6
Registrovala se 24. června 2011 na beremese.cz. Přidala 632 příspěvků. Má 1 přítele.
 Byla jsem si zkoušet šaty v nejvyhlášenější půjčovně ve městě a byl to obrovský problém, že mám jednak velikost 42 - 44, ale největší problém byl, že při mé výšce 173cm mi byly všechny šaty ke kotníkům emoticon Já si opravdu nemyslím, že bych byla nějak tlustá a už vůbec ne nějak zvlášť vysoká. Všechny šaty měly už pozkracované na nižší nevěsty, které si je půjčovaly přede mnou. Jako co dělají ty vyšší? Když mám nad 165 cm, musím si šaty vždycky nechat ušít?? Nebo si je koupit za plnou cenu??
1. led 2014 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
cokolate
7
Registrovala se 1. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Má 5 přátel. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
cokolate
7
Registrovala se 1. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Má 5 přátel. Region Ostrava.
 Tak teď si mě tak trošku vyšokovalaemoticon Já mám 183cm...mi chceš říct,že se mám vdávat na břehu rybníku abych to zamaskovalaemoticon
1. led 2014 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evzeniegrandetova
6
fotoportrét
fotoportrét
evzeniegrandetova
6
 @cokolate nic si z toho nedělej, podle paní z toho salonu se já mám vdávat zase v těhotenských šatech a ve stahovacím prádle emoticon
1. led 2014 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
packaf
18
Registrovala se 5. září 2013 na beremese.cz. Přidala 285 příspěvků a 8 inzerátů. Má 12 přátel. Region Nový Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
packaf
18
Registrovala se 5. září 2013 na beremese.cz. Přidala 285 příspěvků a 8 inzerátů. Má 12 přátel. Region Nový Jičín.
 taky jsou trošku v šoku! také mám přes 170 cm a co jsem byla zkoušet šaty, tak bych spíš potřebovala šaty v 90% zkrátit. Žádné mi nebyly krátké, spíš dlouhé. Chce to projít více salonů, já jsem byla v jeden den ve dvou. Ale zkusila bych vyhledat nějakou šikovnou krejčovou, mě bude šít šaty asi za cenu půjčovného a navíc to bude podle mých představ.
1. led 2014 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evzeniegrandetova
6
fotoportrét
fotoportrét
evzeniegrandetova
6
 @packaf o šikovné krejčové si můžu nechat leda zdát. Ta poslední mi ušila pánské tričko a od zadku tomu začínal volán ala sukně, říkala tomu celému "šaty" emoticon
1. led 2014 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cokolate
7
fotoportrét
fotoportrét
cokolate
7
 Tak to je hodně luxusní salónemoticon No mě to teprve čeká ... tak uvidíme co slečny a paní najdou na mě..mám 60kg a 183 cm emoticon emoticon ... chm..taky by se mi šikla šikovná krejčíemoticon
1. led 2014 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
packaf
18
fotoportrét
fotoportrét
packaf
18
 @cokolate @evzeniegrandetova dostala jsem kontakt na paní Kmochovou, je sice až z Plzně, ale dokáže ušít i podle mír, které zašlete e-mailem. Ale takto šijí také výrobci v Číně a za ty šaty taky dáte okolo 5.000,- a za půjčovné v salonech často ještě více a šaty vaše nebudou.
1. led 2014 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simone5
9
Registrovala se 9. února 2013 na beremese.cz. Přidala 1349 příspěvků. Má 19 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
simone5
9
Registrovala se 9. února 2013 na beremese.cz. Přidala 1349 příspěvků. Má 19 přátel. Region Praha.
 @evzeniegrandetova Z jakého jsi města? Moje kamarádka má 175 cm a šaty si sehnala bez problémů. Jsme obě z Prahy, ale myslím, že ani ve větších městech by to neměl být žádný problém.. emoticon
1. led 2014 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vendy01
Registrovala se 24. října 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 101 příspěvků a 1 album. Má 29 přátel. Region Rychnov nad Kněžnou.
fotoportrét
fotoportrét
vendy01
Registrovala se 24. října 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 101 příspěvků a 1 album. Má 29 přátel. Region Rychnov nad Kněžnou.
 @evzeniegrandetova Mám 178 cm. Taky jsem se bála, ale šaty jsem měla ze salónu Bella a nebyl jediný problém. emoticon
1. led 2014 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
secretacka
12
Registrovala se 16. června 2009 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 88 příspěvků. Má 3 přátele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
secretacka
12
Registrovala se 16. června 2009 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 88 příspěvků. Má 3 přátele. Region Brno.
 Tak to jsem tedy hodně překvapená, protože já mám 172cm a velikost 48 a nestalo se mi v jediném salonu, že by neměli šaty na mou výšku. A tvoje velikost určitě není velká, rozhodně nejsi tlustá.
1. led 2014 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elvira
1
Registrovala se 2. ledna 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 293 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
elvira
1
Registrovala se 2. ledna 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 293 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
 Já mám 183 cm, velikost 44 a problém jsem měla a velký... ale vdávala jsem se 2005.... V jednom salonu mě cpali do šatů alá babička, které mi dělaly strašnou postavu a byly krátké, ve druhém mi paní cpala korzetovky, dolem mi lezly boky i břicho a nedejbůh se ohnout - všechny korzety krátké a sukně rovněž, tak mi slibovala, že mi může nechat ušít prodloužené.... no, nakonec jsem šla ještě po měsíci kolem, tak jsem se šla podívat a dostali šaty "vcelku", sedly jako ulité... ale připadala jsem si jako monstrum - obzvlášť při komentářích obsluhy...
1. led 2014 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evzeniegrandetova
6
fotoportrét
fotoportrét
evzeniegrandetova
6
 asi nějaká místní zvláštnost nebo nevím, ale když jdu po ulici, tak opravdu se mezi lidmi pochybuji jako nějaká žirafa a často přesahuji i muže.
Když jsem byla v tom salonu, byly tam přede mnou 3 nevěsty a všechny zkoušely velikosti 36 - 38. Budu si muset vzít dovolenou a objezdit i okolní salony, ach jo, velkému zkoušení jsem se právě chtěla vyhnout tím, že zajdu do nejlepšího salonu
1. led 2014 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ragusa21
19
Registrovala se 3. září 2013 na beremese.cz. Přidala 23 příspěvků. Má 4 přátele. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
ragusa21
19
Registrovala se 3. září 2013 na beremese.cz. Přidala 23 příspěvků. Má 4 přátele. Region Karviná.
 Není salon jako salon. Já měřím 165 cm a naopak jsem měla problém v jednom Ostravském salonu si něco vybrat, prej jsem moc malá, takže mi mermo mocí chtěli vnutit ty nejvyšší podpatky a ještě k tomu z mých 5ti vytoužených šatů by mi mohli "upravit" pouzde dvoje. Otočila jsem se a jela někam jinam..malý salon v Karviné a tam nebyl vůůůbec žádný problém emoticon proto radím vybírat a nenechat se utáhnut na vařené nudli emoticon
1. led 2014 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evzeniegrandetova
6
fotoportrét
fotoportrét
evzeniegrandetova
6
 @ragusa21 co to znamenalo to "upravit"? Ustrřihnout?
1. led 2014 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mat_ova
8
Registrovala se 2. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 21 příspěvků. Má 8 přátel. Region Nový Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
mat_ova
8
Registrovala se 2. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 21 příspěvků. Má 8 přátel. Region Nový Jičín.
 Já mám 182 cm a je pravda, že jsem narazila na šaty, které ještě nikdo přede mnou neměl, tak mi byly....při zkoušce před svatbou mi však byly krátké, protože je zkracovaly na jinou nevěstu. Naštěstí je jen zpošívaly a dalo se to vrátit zpět na mou původní velikost. V jiných salónech jsem vážně měla problém nají dostatečně dlouhé (a zároveň pěkné) šaty....emoticon
1. led 2014 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
myskyyy
36
Registrovala se 31. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Má 12 přátel. Liberec, Region Liberec.
fotoportrét
fotoportrét
myskyyy
36
Registrovala se 31. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Má 12 přátel. Liberec, Region Liberec.
 taky hlásím 180 emoticon jdu v půlce ledna, tak pak dám vědět, jak jsem pochodila... snad dobře no emoticon (Liberec)
1. led 2014 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannahb1 (25 r.)
HannahB Fashion
Hana Rosenbergová PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Uherské Hradiště
35

“Aktuální přehled termínů pro ušití šatů v příštím roce: duben: 1 termín volný; květen: plně obsazeno; červen: 2 termíny volné; červenec: 1 termín volný; srpen: 2 termíny volné; září: plně obsazeno; říjen: 2 termíny volné”
(Včera)

fotoportrét
fotoportrét
hannahb1 (25 r.)
HannahB Fashion
Hana Rosenbergová PRO

35

“Aktuální přehled termínů pro ušití šatů v příštím roce: duben: 1 termín volný; květen: plně obsazeno; červen: 2 termíny volné; červenec: 1 termín volný; srpen: 2 termíny volné; září: plně obsazeno; říjen: 2 termíny volné”
(Včera)

@evzeniegrandetova To jste narazila asi na nějaký opravdu zvláštní salon. Jak říkají ostatní, na takovou výšku by to neměl být problém. Pokud je třeba šaty zkrátit na menší nevěstu, jenom se zakládají, neměly by se stříhat, tak aby šly následně upravit do původní délky. Takže jestli je v tom vašem salonu ustříhli, byli asi trošku padlí na hlavu, protože si tím zkazili budoucí kšefty.
1. led 2014 v 18:59  •  hannahb-corsetry.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
baya66
18
Registrovala se 30. září 2012 na beremese.cz. Přidala 69 příspěvků. Má 13 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
baya66
18
Registrovala se 30. září 2012 na beremese.cz. Přidala 69 příspěvků. Má 13 přátel.
 Já měřím taky 173 cm a na svatbě jsem měla ještě podpatky cca 11 cm. Šaty mi byly spíše trošku delší i tak. Že by mi byly zkoušené šaty krátké se mi stalo jen jednou - také byly již zkracované a bylo mi řečeno, že by nebyl problém je opět "prodloužit". Jinak jsem se s tímto opravdu nesetkala (byla jsem jen ve dvou salonech a v tom druhém jsem navíc byla zkoušet jen jedny konkrétní šaty, které měly na prodej) a to jsem všude říkala, že trvám na vysokých podpatcích, takže šaty potřebuji delší.
1. led 2014 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evzeniegrandetova
6
fotoportrét
fotoportrét
evzeniegrandetova
6
 @hannahb1 ustřihli, protože tam přišla paní si půjčit plesové šaty a ptala se, jestli by nešly ustřihnout, že jsou jí dlouhé a řekli jí, že žádný problém a na ní to přímo špendlíkovaly - založit to nemohly, protože šaty měly dvě vrstvy a ta vrchní byla průsvitná krajka, tam, by bylo vidět, kdyby to jenom nějak založily
1. led 2014 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nicole1
138
Registrovala se 7. července 2012 na beremese.cz. Přidala 106 příspěvků. Má 58 přátel. Region Chomutov.
fotoportrét
fotoportrét
nicole1
138
Registrovala se 7. července 2012 na beremese.cz. Přidala 106 příspěvků. Má 58 přátel. Region Chomutov.
 holky já mám 181cm a teda jedny šaty mi byly kratší, ale byly jen upravené pro nevěstu, jinak ostatní (cca 20) mi byly krásně, takže žádný strach emoticon
1. led 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
Registrovala se 28. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 659 příspěvků. Má 6 přátel. Region Nový Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
Registrovala se 28. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 659 příspěvků. Má 6 přátel. Region Nový Jičín.
 Nad tím jsem nikdy moc nepřemýšlela, protože mám jen 165cm, ale myslím, že nějakých 175cm není tak moc, aby se nedaly sehnat hezké šaty, určitě v jiném salonu dobře poradí. emoticon
1. led 2014 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannahb1 (25 r.)
HannahB Fashion
Hana Rosenbergová PRO

35

(Včera)

fotoportrét
fotoportrét
hannahb1 (25 r.)
HannahB Fashion
Hana Rosenbergová PRO

35

(Včera)

@evzeniegrandetova Hmm zajímavé, ale tak to bych pochopila u jedněch šatů, ale proč jich tak měly víc? Nevím no, osobně být z toho salonu, tak šaty nestříhám ani kdyby se zákaznice postavila na hlavu, ale to je na každém jak zachází se svým zbožím žejo emoticon
1. led 2014 ve 20:34  •  hannahb-corsetry.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marriage_guide_mgmagazine_cz
marriage_guide_mgmagazine
Petr Kollman PRO

Ostatní - Region Praha
6

“Nová soutěž RINGS OF THE YEAR AWARDS 2013 hledá nejlepší snubní a zásnubní prsteny roku 2013! Podívejte se na nominované již nyní, komu by jste dali svůj hlas? http://svatebni.mgmagazine.cz/cz/prsteny-roku-2013.html”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
Petr Kollman PRO

Ostatní - Region Praha
6

“Nová soutěž RINGS OF THE YEAR AWARDS 2013 hledá nejlepší snubní a zásnubní prsteny roku 2013! Podívejte se na nominované již nyní, komu by jste dali svůj hlas? http://svatebni.mgmagazine.cz/cz/prsteny-roku-2013.html”
(Před 2 lety)

Zajděte se podívat do NUANCE na Národní - tam mají největší výběr šatů a nevěřím, že by na Vás nenašli ten nejlepší model emoticon
1. led 2014 ve 23:25  •  www.mgmagazine.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evzeniegrandetova
6
fotoportrét
fotoportrét
evzeniegrandetova
6
 @marriage_guide_mgmagazine_cz v kterém městě?
1. led 2014 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie485
6
Registrovala se 6. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 25 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel. Region Žďár nad Sázavou.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Nové Město na Moravě, Region Žďár nad Sázavou
fotoportrét
fotoportrét
lucie485
6
Registrovala se 6. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 25 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel. Region Žďár nad Sázavou.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Nové Město na Moravě, Region Žďár nad Sázavou
 Měřím 186cm a velikost mám 44. Byla jsem ve třech salonech a ve dvou mi všechny šaty byly krátké, ale nebyl by problém šaty prodloužit. V posledním salonu mi šaty byly akorát, jen všechny s vlečkou, kterou nechci. Zatím také nemám vybráno a ještě čekám a hledám. emoticon
2. led 2014 v 07:29  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_korunka
22
Registrovala se 23. července 2012 na beremese.cz. Přidala 262 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Michle, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
verunka_korunka
22
Registrovala se 23. července 2012 na beremese.cz. Přidala 262 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Michle, Region Praha.
 @lucie485
emoticon tak bez vlečky to budeš mít hodně těžké hledání. Nevím proč, ale všechny salóny kde jsem byla měli na šatech vlečky, dokonce i na těch co v originále jsou bez vlečky. Původně jsem chtěla bez vlečky (přeci jen jen je víc na obtíž než na parádu), ale musela jsem to vzdát. Požadavků jsem měla moc.
Jedna známa před 3 roky hledala taky bez vlečky, jen ten požadavek... a našla pouze 3 šaty. Nebyla zas tak náročná a jedny vybrala.
Kombinace bez vlečky a 186cm výška se obávám, že si je budeš muset objednat a nebo nechat ušít... emoticon
S vlečkou by se mezi novými modely, které nejsou zkracované a nikdo je ještě neměl, by se mělo dát něco najít. Měřím 173cm a občas jsem měla problém s tím, že bych mosela mít hooodně vysoké podpadky a platformu abych si nešlapa po šatech. Ale jak říkam, byly by s vlečkou, protože pouze ty mají v salónech.
2. led 2014 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
craki
19
Registrovala se 10. října 2013 na beremese.cz. Přidala 334 příspěvků. Má 4 přátele. Region Frýdek-Místek.
fotoportrét
fotoportrét
craki
19
Registrovala se 10. října 2013 na beremese.cz. Přidala 334 příspěvků. Má 4 přátele. Region Frýdek-Místek.
 No stress.. Mam 176cm, velikost 40, 42 a v salonech jsem nemela jediny problem. Vzhledem k vysce partnera nemuzu mit moc podpatky, ale i tak mi budou vybrane saty asi o jeden dva centimetry zkracovat podle bot, abych si po nich neslapala.. Nevim odkud jsi, ale v Brne jsem obesla 3 nebo 4 salony a pohoda, mohla jsem si vybirat.
A k vlecce, taky jsem ji nechtela, protoze jsem mela pocit ze se v tom zabiju, ale po par hodinach v tech salonech mi uz to tak strasne neprislo. Navic to vypada fakt krasne emoticon
2. led 2014 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pizzla
4
Registrovala se 22. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
pizzla
4
Registrovala se 22. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 ja jsem nemela se saty problem. merim 170 a vsechny saty co jsem si zkousela i na 10cm podpatcich mi byli dlouhe.. a velikost mam 42. v salonu mi rekli ze zkratit (zalozit) neni problem. nakonec ty co mam navic uz zalozene byli z uprav predtim ale stejne mi byli dlouhe takze se holt zalozi trochu vice pred svatbou. zalezi asi jak ktery salon ale v tech lepsich by melo byt standartem upravit saty primo na nevestu! emoticon
2. led 2014 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ragusa21
19
fotoportrét
fotoportrét
ragusa21
19
 @evzeniegrandetova Jj stříhání emoticon to by byly šaty zachvíli pro trpaslíky! Zevnitř mají našité "tkaničky" a tím se může ta sukně dá nabrat a zvednout na několika místech anebo jen pár cenťáků zapošijou.. Pokud má salon šikovnou švadlenu, dějou se i divy!! Ještě musím dodat, že šaty které mi byly v prvním salonu zamítnuty jsem si mohla v tom druhém bez problémů vyzkoušet..
2. led 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
deltamost
Svatební salon Delta
Petra Vyoralová PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Most
35

“SVATEBNÍ ŠATY PŮJČIT NEBO KOUPIT...dilema každé nevěsty, které v našich salonech jednoduše vyřešíte. Po vyzkoušení svatebních šatů je jen na vás, pro kterou variantu se rozhodnete. Prodejní ceny loňských modelů jsou maximálně 50% cen původních...přijďte a buďte naší spokojenou nevěstou, těšíme se na vás:-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
deltamost
Svatební salon Delta
Petra Vyoralová PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Most
35

“SVATEBNÍ ŠATY PŮJČIT NEBO KOUPIT...dilema každé nevěsty, které v našich salonech jednoduše vyřešíte. Po vyzkoušení svatebních šatů je jen na vás, pro kterou variantu se rozhodnete. Prodejní ceny loňských modelů jsou maximálně 50% cen původních...přijďte a buďte naší spokojenou nevěstou, těšíme se na vás:-)”
(Před 1 rokem)

170cm je běžná výška, v kvalitním salonu nemůžete mít problém
3. led 2014 v 08:14  •  www.svatby-most.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
Petr Kollman PRO

Ostatní - Region Praha
6

(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
Petr Kollman PRO

Ostatní - Region Praha
6

(Před 2 lety)

@evzeniegrandetova
Nuance je v Praze u Národního divadla nebo v Českých Budějovicích emoticon
www.beremese.cz/catalog/vendor/nuance_pronovias
3. led 2014 v 11:44  •  www.mgmagazine.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".