Náklady na svatbu. Kdo co platí?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky. Zajimalo by me, jak to mate domluveny ohledne platby za svatbu? Kdo co plati? Jdete na pul nebo jako za stara, nevesta hostinu, ženich pití, kytičku a prstýnky? My se se snoubencem domluvili, že půjdeme ve všem na půl. I když z mé rodiny budeme mít na hostině 40 lidí a z jeho sotva 15.
Odpovědět
1
6
7
Profilova fotka
no lidicky, ked to tu citam tak som neskutocne rada, ze vsetko delime presne na polovicu s nastavajucim...teda aj naklady rodicov (okrem sumy za hostinu, podla poctu ludi)... Obe rodicovske strany len raz povedali, ze nam nebudu do toho kecat, iba nam prispeju takze a viac nedostali ani sancu aby mohli vymyslat;o)... zosit, spinkovacka a blocky...kto, za co a kolko...pociarknute, spocitane delene dvomi. Naozaj dakovat panu Bohu za takych rodicov;o)
Odpovědět
Ahojky nevěsty, tak u nás je to takové divoké, že si platím já s budoucím manželem sami, jelikož jedni platit nechtějí, protože už jednu svatbu měl.No a moji rodiče by to zaplatili, ale to mi přijde nefér,tak jsme jim oznámili, že když nebude platit jedentak ani druhý. Jsem také názoru jako lara1znk-nikdo mi nebude moci vyčítat co ho to stálo peněz :-N
Odpovědět
my si tiez platime svadbu sami.... nemame dvadsat rokov,mame nieco nasetrene tak preco zatazovat rodicov, ti nech si setria dochodky.... :-D ale pravdupovediac, svadbu plati hlavne priatel.... ;-)
Odpovědět
1
6
7
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?