Kolik vás stojí svatební hostina?

Zobraz úvodní příspěvek
ahoj, zajímalo by mě, kolik Vás průměrně stojí celá hostina (oběd i raut a nápoje) za osobu..budeme mít cca. 45-50 lidí a nemám absolutně představu..a majitel restaurace, kde bychom to měli mít se mě bude ptát na můj odhad..tak ať neblábolím :-D díky
Odpovědět
1
2
@tachomitrka Ano, myslím, že je to naprosto normální cena za Kofolu v restauraci.
Odpovědět
Nám to vychází - přípitek + oběd + raut - 400 Kč/osobu. + navíc bude pití (slivovici a víno máme vlastní)
Odpovědět
Ahoj,my dostali nabídku za 1050Kč a obsahuje to 3-chodový oběd, přípitek, teplý a studený raut na večer, veškeré rozlévané nealko (džusy, kofola, Coca-Cola, fanta, sprite), neomezeně pivo, výzdobu salonku + klimatizace. A máme k dispozici 2 salonky (jeden jídelní a druhý pro kuřáky) + taneční parket. Slivovici budeme mít vlastní a s vínem moc nepočítáme, ale pokud nějaké bude, tak jej budeme platit na místě.
Odpovědět
@karlajasmine pááááni tak teď si mě dostala 150 kč za litr!!! :( chjoooo to je teda mazec!
Odpovědět
@tachomitrka No me to prislo uplne v pohode :) Tak si vezmi, kdo vypije litr dzusu.. skoro nikdo :) Na konecnem vyuctovani napoju tam byla snad jedna kola a jestli mozna 4 litry dzusu.. (a to jsme tam meli 75 hostu). Daleko vic bych resila ceny za vodu, vino a pivo.. na svatbach podle me pijou nejaky ty nealkoholicky perlivy napoje jenom hlavne deti :)
Odpovědět
@karlajasmine fakt? tak u kamošky to bylo tak že měli 39 lidí a 4 děti a měli napočítáné 16 l džusu, 15 l vody ve džbánech a 17l kofoly.....a já taky počítala tak 2l nealka na hlavu.....to by mě to přišlo dost draho :) - viš jak svatba v létě - to člověk bude chtít hodně pít
Odpovědět
@tachomitrka No asi fakt zalezi na lidech :) My to meli tedka pred tydnem, takze v lete.. a lidi pili akorat vodu a vino, jinak skoro fakt nic :)
Odpovědět
@tachomitrka My měli svatbu v půlce července (slunečný horký den) a pila se z nealka převážně voda, jinak hlavně pivo, víno a bohemka. Limonád a džusů bylo pár lahví...
Odpovědět
@tachomitrka Jako 17 l kofoly na 39 lidi je opravdu hodne.. to si kazdy dal pullitra kofoly? Tomu bych uplne neverila.. jestli je treba nenatahli..
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Profilova fotka
my už to máme napočítané na 1690kč / os. bude nás tak 30. je v tom teda i příprava svatebního altánku, svatební tabule, výzdoba květinami, oběd, raut, neomezené nealko jako džusya a kofola , víno ve džbáncích a myslím že i pivo. Tvrdé se platí zvlášt s 30% slevou.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Ahojky. My jsme se nakonec rozhodli mít svatební hostinu venku na zahradě. Zvolili jsme lepší grilovačku, a vynechalo se tradiční jídlo úplně, máme to ve stylu rautů a grilovat se bude prase a kýta. Lidí máme 50 a dětí 12 takže to zase taková pálka taky není. Celkový nákup za všechno nás vyšel na 25tis. Hodně jídla a obložených mís si děláme tedy doma takže to je taky výrazně vidět na ceně, mám velice akční maminku a tetičky takže výroba všeho doma je v jejich režii ale rozhodně by jsme se do toho sama nepouštěla. Navíc jsme si platili pouze sudy piva a svatební dort a zákusky. :) :) Svatbu máme teď v sobotu tak kdyby se chtěl někdo na něco zeptat ohledně této formy hostiny tak se ráda podělim o zkušenosti a na co si dávat pozor. :) Doufám že nám vyjde počasí i když máme velký stan tak i tak je lepší když pršet nebude. :)
Odpovědět
@petuliisek Zdravím :-) my si budeme také hostinu dělat kompletně sami. Nebudeme mít klasický oběd ale pouze raut cca od 15 hodin. Počítáme tak 45 lidí. Akorát si nejsem vůbec jistá s množstvím. Nemám vůbec představu kolik čeho nakoupit ...... bojím se aby jídla nebylo málo. Plánujeme kýtu, saláty, nějaké obložené mísy a večer guláš. Můžu se zeptat kolik jste toho přibližně nakupovali vy?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Nás stojí svatební hostina 2000Kč na osobu a bude nás cca 50. Máme v tom příprava obřadního místa, přípitek sektem, vývar , svíčkovou, 60l vína, 50l piva, 30l domácí limonády, prohlídka sklepů + ochutnávka vín, grilování (13kg) a raut (23kg) + saláty a pečivo.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?