Vytetované snubní prsteny

Máte někdo snubáky vytetované? Je to na prstu hodně bolestivé? A pochlubte se fotkou! 🙂
Odpovědět
Taky nad tím uvažujeme, z okolí znám jen jednu co má potetované prsty, ale má nápisy a ta mi říkala, že jí to hodně bolelo na místě jakoby vnitřek prstu- bok jak se prsty dotýkají 🤷
Odpovědět
@pm74 na druhou stranu to bude snad rychlovka 🙂 já chci jen obyčejný tenký kroužek, snoubenec chce naopak širší (tak ten si asi užije 😄 ) Dokonce jsem na netu viděla, že někteří si to nechávají tetovat jen z vrchní strany prstu, asi je to hodně bolelo, ale vypadalo to fakt divně 😄
Odpovědět
@ab_ak jo půlku prstenu jsem taky někde zahlédla a je to divný 😄
Odpovědět
@ab_ak já pokukuju po něčem takovém, udělali jsme si oba stejné tetování na levém předloktí se stromy 😄
Odpovědět
@pm74 to je taky moc hezký 🙂 Ale co jsem zjišťovala, tak se to na prstech prý docela dost rozpíjí 😬 Tak teď váháme, protože některé fotky na netu vypadají děsivě. Příkládám příklad.
Odpovědět
@ab_ak no je fakt že jde o celkem namáhané místo, asi taky záleží kde kdo pracuje a jak moc tu kůži odírá třeba v rukavicích 🤔
Odpovědět
My budeme mít, obyčejný tenký kroužek. Na tetování jdeme v srpnu, můžu poté poslat foto 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Prstýnek mám normálně šperk, ale mám potetované prsty. Pokud vám stačí ten význam a nejde moc o estetiku, tak hurá do toho. 🙂 Ale jinak musím říct, že prsty fakt nejsou ideální místo. Je to sice jen kroužek, takže žádný drama, bolet to ani nestihne.. ale celkově se prsty hůř hojí, někomu barva vypadává, a i když budete mít štěstí a bude to dobře držet, jako mně, i tak se to prostě časem trochu rozpije. A je jedno jak velkou tomu dáte péči. Neříkám že za rok, dva... a já svých nelituju, tetování mám hodně.. ale je to prostě fakt, ta ostrá krásná linka bude za deset let silnější, rozpitější, a už nebude tak hezká. Takže je to na vás, co od toho čekáte 😉 😄
Odpovědět
Byli jsme pro to nadšení, protože se nám líbí jak význam, tak estetika. Ale kvůli tomu možnému rozpití jsme se nakonec rozhodli pro klasické 🙂 Všem děkuju za reakce a za zkušenosti 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?